Gece gece sinirlerim bozuldu

İnsanlar arsızlığa bi eline almış ne utanma var ne başka birşey. Terbiyesiz ağzına edip engelleyin.

çapsız herif büyük ihtimal kafası kıyaktı o cesaretle seni yokladı.
ben bu tür olaylarda sessiz kalamıyorum, hiç bir zorbalık, taciz karşılıksız kalmamalı, duyurulmalı. boşandığım zaman bütün arkadaşlarımdan da boşandım. taşındım, çevre değiştirdim.
şu an oturduğum yerde bir pislik tarafından uzun süre sözlü ve bakışla taciz edildim. karşılık alamadı pis dedikodulara adımı karıştırmaya çalıştı. karısı da tam kemalim yapmaz modunda.
uzun süre sessiz kaldım, hani dedim ki karşılık bulamazsa defolur. beni zaten tanıyorlar adama zaten inanan yok ama dozu her geçen gün arttı.
yaşadığım yer bahçeli bir yer. bu cibiliyetsiz benim balkonumun çaprazına ama arada bir iki metre mesafeye masa bank koydu güya siteye hediye. bütün gün orda çatalını göstere göstere güneşleniyor. bahçe sulama bahanesiyle yarı çıplak elinde hortum dibimde dolanıyor.
bana bir gün bir cinnet geçirtti, ne bank kaldı ne hortum. hepsini tutup fırlattım ama çığlık çığlığa. bir daha dedim seni ve o pis göbeğini burada görürsem, seni çekip her yerde ifşa edicem, anlatıyorum artık susmuyorum, sen azıttın.
karısına da kendisine de dedim. prens gibi adamdan boşanmışım, size mi kaldım la ben, sidikli kocalarınızı alın defolun şimdi diye.
kimsenin kocasına selam bile vermem.
böyle konularda çok doluyum çok.

Ay linç yemek istemiyorum ama böyle şeyleri hem çok duyuyorum hem de çok yaşadım. Ne zaman sevgilimden ayrılsam arkadaşlarından biri ya ilanı aşk etti ya da yeşil ışık yaktı. İnsanın başına ne gelirse en yakınlarından gelir diye boşuna dememişler. Eski sevgililerim adına hep çok üzülmüştüm. Dost sanılan insanların gerçek yüzü maalesef.

Pislik herif sizi yoklamış. Artık bu evli erkeklerden tiksinmeye başladım iyice, hem de eski eşinin arkadaşı yaa bu ne cürret bu ne ahlâksızlık! Hiç muhatap olmayın ama eski eşinize atın ssleri derim inansın ya da inanmasın, en azından bundan sonra hayatına girecek kadını kimlerle muhatap edeceğini bilsin, ayrıca belki size inanıp haddini bildirir o şerefsize.

+1
Bana kızacaksınız belki ama atma hiçbir şey diyorum konu sahibine. Tamam kadın dayanışması vs. ama bunca senelik hayatımda bir şeyi net öğrendim. Önce özünü düşüneceksin. Eğer daha farklı bir toplumumuz olsaydı, tabi ki at derdim düşünmeden. Ama şu anki ortam öyle bir ortam değil. Konu sahibi de zarar görür. Kadın sen de kuyruk salladın, beni boşatmak için atıyorsun vs. der mi? Valla der. Kemalim yapmazcı zihniyet düşündüğünüzden çok daha yaygın. Kemalinin yapacağını bile bile sırf hırsından, neden ona bakmış diye öfkesinden bile zarar verebilir.
O yüzden kendini düşün ve yoluna bak diyorum. Hiç ilişmemek en doğrusu.
Adam seri sadakatsiz bence. Öyle uzun zamandır aşık falan olduğu da yok. Boşanınca sizi hedef olarak görmüş o kadar. Sizden istediği tepkiyi alamayınca bir başka hedefe yönelir. Önünde sonunda da yakalanır zaten, şaşmaz hiç. :olamaz:
Kesinlikle. Sadece evlilerde değil sevgililikte bile var bu. Uzun ilişkisi olan biri bana yazmıştı ben de sevgilisine attım suçlu çıktım. Daha da tövbe ettim kim ne yaparsa yapsın.

Kesinlikle. Sadece evlilerde değil sevgililikte bile var bu. Uzun ilişkisi olan biri bana yazmıştı ben de sevgilisine attım suçlu çıktım. Daha da tövbe ettim kim ne yaparsa yapsın.
Aynen öyle. Adamın sadakatsizliğinin sorumlusu ben değilim neticede. Kimseye bir borcum yok bu konuda. Ha haber versem iyi olur mu? Olur. Ama herkes sağ olun deyip icabına bakmaz ki. Böyle bir tepki alacağımı bilsem tabi ki haber veririm. Ama şu an buradaki kadınlardan bile bazıları önce haber verenin ağzına eder, sonra da kocasını aklar. Yalansa yalan deyin. O zaman ben niye taşın altına elimi koyacakmışım? Ben mi evlendim b.k gibi herifle? Kısacası bana ne diyorum.

Adam kurnaz. İfşa edersin diye temkinli yazmış. Eşine yollasan yapacağı açıklamayı bile hazırlamıştır. Ortak arkadaşlarınız vardır onlara duyur , bir şekilde eşinin kuşağına gider.

+1
Bana kızacaksınız belki ama atma hiçbir şey diyorum konu sahibine. Tamam kadın dayanışması vs. ama bunca senelik hayatımda bir şeyi net öğrendim. Önce özünü düşüneceksin. Eğer daha farklı bir toplumumuz olsaydı, tabi ki at derdim düşünmeden. Ama şu anki ortam öyle bir ortam değil. Konu sahibi de zarar görür. Kadın sen de kuyruk salladın, beni boşatmak için atıyorsun vs. der mi? Valla der. Kemalim yapmazcı zihniyet düşündüğünüzden çok daha yaygın. Kemalinin yapacağını bile bile sırf hırsından, neden ona bakmış diye öfkesinden bile zarar verebilir.
Adam seri sadakatsiz bence. Öyle uzun zamandır aşık falan olduğu da yok. Boşanınca sizi hedef olarak görmüş o kadar. Sizden istediği tepkiyi alamayınca bir başka hedefe yönelir. Önünde sonunda da yakalanır zaten, şaşmaz hiç. :olamaz:
kesinlikle katılıyorum.
sen boşandın dulsun ,kuyruk salladın diyecek. zaten baksana biz zaten mesajlaşıyorduk falan. resmen kendini kurtarmak için herşeye rızası varmış gibi gösterebilir.
sonuçta ülkemizde küçücük kız çocuğuna patates ,soğan karşılığı tecavüz etmiş köy halkı var . adamların eşleri kız iftira attı diyor . ne haldeyiz burdan pay biçin. bir daha konuşmayın

+1

Kadin dayanişmasi diye bir şey yok.
Bir flortum nişanli cikmisti, birininde bikac senelik ilişkisi oldugunu ogrenmistim.
İkisinde de kadinlarla en ufak iletişime geçmedim. Onlarin haberi bile olmadan oldu bitti herşey.

Hele o nişanli olan kizi hatirliyorum da saf gibi butun sosyal medyasinda nişan merasimi ve nişanlisiyla olan aşktan ölmeli fotograflar doluydu. Evlenmişlerdir herhalde ve "kocamla kahve keyfi" diye paylasiyordur. 😁

Kadin dayanişmasi diye bir şey yok.
Bir flortum nişanli cikmisti, birininde bikac senelik ilişkisi oldugunu ogrenmistim.
İkisinde de kadinlarla en ufak iletişime geçmedim. Onlarin haberi bile olmadan oldu bitti herşey.

Hele o nişanli olan kizi hatirliyorum da saf gibi butun sosyal medyasinda nişan merasimi ve nişanlisiyla olan aşktan ölmeli fotograflar doluydu. Evlenmişlerdir herhalde ve "kocamla kahve keyfi" diye paylasiyordur. 😁
Kadın kadının kurdu diye diye birbirimizi yedirttiler bunca zaman işte, alıştık birbirimizi yemeye. Şu saatten sonra da tanımadığım kadınlara "sister" olamam valla Cirilla hanım. Çünkü çok pis ters tepebilir. Ben de kendimi düşünürüm, kimse kusura bakmasın. Belasını benden bulmasın kimse diyorum.

Kadın kadının kurdu diye diye birbirimizi yedirttiler bunca zaman işte, alıştık birbirimizi yemeye. Şu saatten sonra da tanımadığım kadınlara "sister" olamam valla Cirilla hanım. Çünkü çok pis ters tepebilir. Ben de kendimi düşünürüm, kimse kusura bakmasın. Belasını benden bulmasın kimse diyorum.

Mevzu erkek olunca bazi kadinlarin gözü dönüyor. Ben de ugraşamam, başkasinin aldatildigini gordugumde bile agzimi açmam, kendi basima geldiginde de kadinlara agzimi acmadim ayrildim bitti.

X