Gecen sene boyle 6 kilo almistim

Cartedor

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2014
1.933
2.633
Merhaba kizlar,
Uc senedir yavas yavas kilo veriyorum, eskiden 52,53 kiloydum. Yavas yavas duse duse, 45 dustum. Boyum 1.62, ve kendimi cok zayif hissediyorum. Gecen sene ramazandan sonra 6 kilo almistim, ve 44 den 50 ye ulasmistim bi ayda. Ama okul baslayinca stresden geri verdim. Simdi diyorumki, 52, 53 olursam ve okul baslayana kadar bu kilomu korursam, bunyem alisir ve devam ederim insallah. Simdi ramazan bitince ben yine ayni sekilde kilo almaya calisicam. Ve benimle denemek isteyen varsa yazsin, birbirimize destek olalim, bikmadan alalim su kilolari.

Ilk olarak, istah acici hap ictim, bu senede turkiyeden bi surup aldim eczaneden, onu denicem. Gunde uc kere icicem. Gecen sene baska bi hap icmistim ama ayni sey galiba isimleride benziyo ve etkileride ayni, uyutuyo.

Sabah uyaninca: nutellali ekmek ve icecek.
12: ogle yemegi, her zaman yedigim gibi yedim, sisene kadar yedim.
14: yogurt, cikolata, dondurma gibi seyler yedim canim istedikce
18: aksam yemegi, biraz erken aksam yemegi ama biz oyle yiyoruz. Iki tabak yemek icin kendimi zorladim ve tatli da yedim ardindan.

Sonra ailecek oturup cips fln yiyoruz.
Yatmadan once zorlaya zorlaya, krema ictim kizlar her gun. Icinde cok kalori var. Ve kola ictim. Sirf yatmadan once 730 kalori almis oldum yani.
Ve hergun yedigim seylerin kalorisini yazdim, ve 2500 gecmeye calistim. Bazen 3000 kaloriyi buluyodu yediklerim. Bu sekilde 6 kilo aldim bir ayda.

Bu senede ayni seyi denicem iste, ama bu sene hedefim 53 kiloya ulasmak olucak, ve migdemin buydunu guzelce yedimi hissedince ilaci birakicam ve kilomu korumaya calisicam.
Benimle denemek isteyenler yazsin, birbirimize destek olalim kizlar :)

Eklentiler

• Screenshot_2015-07-11-19-10-17.png
    Screenshot_2015-07-11-19-10-17.png
    212,9 KB · Görüntüleme: 102
X