Geçinemeyenler kulübü

İyiyim chamcığım, standart. Faturalar market şokları. Sen ilk açtığında bu konuyu şımarıklık yapıyormuşuz meğer. Bugün metroya gittik. Birer paket kaşar beyaz peynir ve burgu peynir. İki kilo armut, iki kilo mandalina, iki küçük boy kefir, bir kilo muz, bir tane de avokadoya 390 tş bayıldık. Et yok, sebze yok, mevsim dışı yiyecek yok. Allahın armudu fln. En lüks sayılacak şey peynir ya. Sinirim bozuldu artık. Doğalgaz desen 1000 tl. Ne biçim bi durum
ben geçen pazara gittim, kabak 20 lira patlican 25 lira domatesi salataligi hic soylemeyeyim, allahin 10 dal yesillik bagi 5.40 valla yazdikca sinirim bozuluyo ya.

Ben, 5,5 6 aylıkken sünnet ettirdim. İyi ki de öyle yaptım, süt emen çocuk daha çabuk iyileşir dedikleri için ve erken yaşta sünnet ettirmenin, sünnet olduğunu söyledikleri için yaptırdım.
O zamanlar Arap ülkesindeydim. Her gün tuzlu suda yarım saat kadar oturttum. 3 günde toplamaya başladı şükürler olsun.
Şimdi abi oldu 9 yaşında 😊 öyle acıyı hatırlamamasıda güzel bence.

anneniz çalışabilecek duruma gelmiş, bana kalirsa o iki gunüde almaniza gerek yok ama siz bilirsiniz içinize sinmeyecekse alın raporunuzu tekrar.
Şuan çalışacak durumda değil pazartesinden sonra patoloji sonucu çıkacak ona göre hareket edilecek bakalım belki rapor suresi uzatabilirler şimdilik aldığı raporlar bitti baya uzun bir süreç bekliyor bizi bakalım

hic gecinemedigimizden yazmiyoruz 😁
Ben saldım artık 😃
Tek derdim şu sıralar hava Bi düzelse de kendimizi dışarı atsak bunaldım artık iyice bide üstüne gelen giden yaşlı yaşlı teyzeler mi dersin dedikoducu akraba mı ne ararsan var

denizin 1.5 gun atesi vede bacak agrilari oldu, benimde biraz geniz akintim vs oldu oyle geciyo.
bu okuldaki sıkintılari devam ediyomu
Ya aynı belirtileri geçen hafta Deniz de yaşadı. Arkadaşım hatta kanla yapılan bir test getirdi. Negatif çıktı. Yapmayı beceremedik herhalde yaaa atlattı belli de Deniz de
Ediyor chamcığım etmez mi? Alışamadı. Geçenlerde öğretmen çağırdı yine bizi, akranlarıyla oyun oynamıyor oyun geliştirmiyor diyor. Yine çocuk psikiyatrisine götürün dedi. Kendisi bence ama bir adım bir ekstra ilgi de göstermiyor. Amaaan zor işler kaldı 3 ay. Yeni okulda umarım her şey iyi geçer

Ya aynı belirtileri geçen hafta Deniz de yaşadı. Arkadaşım hatta kanla yapılan bir test getirdi. Negatif çıktı. Yapmayı beceremedik herhalde yaaa atlattı belli de Deniz de
Ediyor chamcığım etmez mi? Alışamadı. Geçenlerde öğretmen çağırdı yine bizi, akranlarıyla oyun oynamıyor oyun geliştirmiyor diyor. Yine çocuk psikiyatrisine götürün dedi. Kendisi bence ama bir adım bir ekstra ilgi de göstermiyor. Amaaan zor işler kaldı 3 ay. Yeni okulda umarım her şey iyi geçer
belkide akranları dışlıyordur olamaz mi?

X