Geçinemeyenler kulübü

3 aya varmadan bir kriz beklentisi duyumu aldım.yani herşey fahiş fiyatlara çıkabilir.zaten allahın ww passatı bile 1 milyon tl olmuş yahu.paranın değeri pula dönüştü
Benim eşimde elimizdeki kaynakları harcamayıp beklemek yönünde bir süredir.

3 aya varmadan bir kriz beklentisi duyumu aldım.yani herşey fahiş fiyatlara çıkabilir.zaten allahın ww passatı bile 1 milyon tl olmuş yahu.paranın değeri pula dönüştü
daha ne kadar baskilayabilecekler zaten.
batarya ömrü tukenen telefonu surekli sarjda tutarsinda bir sure sonra artik oda işe yaramaz ya işte öyle.

Doktormus gibi tanı koyarcasina konuşmak istemem ama Anksiyete gibi geldi bana .
Var mı anksiyete geçmişin?
belirli bir sey yok yani dr a gitmedim ama ic sikintisi ve arada kalbimin bogazimda güm diye atmasina bakarsam panik atak anksiyete tarzi bisey gibi geldi banada.
kizi anneme biraktim 2 saattir yagmurun altinda yuruyorum rahatladim sanki biraz.

K
kizlar 2 3 gundur icimde acayip bi sıkıntı var, bugün uyaninca ağlama krizine girdim hiç sebepsiz gözümü açar açmaz.
depresyondamiyim ben acepola 🤦🤷
endokrine gitmelisin deniz. Ani kilo değişimleri, sıkıntı, stres, sinir gibi belirtiler oluyor biliyorsun sen de

belirli bir sey yok yani dr a gitmedim ama ic sikintisi ve arada kalbimin bogazimda güm diye atmasina bakarsam panik atak anksiyete tarzi bisey gibi geldi banada.
kizi anneme biraktim 2 saattir yagmurun altinda yuruyorum rahatladim sanki biraz.
Benim graves çıktığında aşırı sinir ağlama isteği, geceleri yatarken kalp çarpıntısı belirtileriyle tanı aldım. Hele o kalp çarpıntısı, öleceğim paniği gelirdi bana

K

endokrine gitmelisin deniz. Ani kilo değişimleri, sıkıntı, stres, sinir gibi belirtiler oluyor biliyorsun sen de
evet canim biliyorum ama pek tiroitden degil gibi sanki 😔
deger bozuklugu tetikliyo olabilir ama biseyleri.
gaziden randevu alayim dedim esimin ark orda calisiyo cok yogunlasti bu ara dedi.
ozel muayenehaneleri var proflarin oraya gidecegim hafta ici randevu alip.

evet canim biliyorum ama pek tiroitden degil gibi sanki 😔
deger bozuklugu tetikliyo olabilir ama biseyleri.
gaziden randevu alayim dedim esimin ark orda calisiyo cok yogunlasti bu ara dedi.
ozel muayenehaneleri var proflarin oraya gidecegim hafta ici randevu alip.
İhmal etme. Çok etkiliyor. Hem mutsuz hem gergin sinirlinhem halsiz oluyorsun

X