Doğuma Hazırlık Geçmek bilmeyen bulantılarım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim ve son bir haftadır bulantım o kadar yoğun ki. Sabahları bulantıyla uyanıyorum, güne öyle başlıyorum. Gün içerisinde de belki çok nadir geçiyor ama genelde hep bulantım var. Ders anlatırken midem sürekli ağzımda sanki. Bir de çalışıyorum :KK43: çok zor geçiyor. Gece uyandığımda bile sağa sola dönerken midem bulanıyor.
yediklerimi çıkarmıyorum ama sürekli bi bulantı hali.
herkesin bünyesi farklıdır tabi ki ama size neler iyi geldi tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı? Bir de ne zaman bitecek bu bulantı :KK43:
Cok cekmis, kilo kaybetmiş ve hastanede tedavi görmüş biri olarak kesinlikle zofer ilacini öneriyorum kadin dogum doktorun yazacak mutlaka git ve al inan dua edersin ben onun sayesinde kurtuldum

7aylik hamileyim hâla bulanti var kusma var gecmedi neler denemedim ki neler gecmeyince isde mecbur cekiyoz prilam kullaniyom hâla gece yatmadan azda olsa yediriyor o ilac yoksa hep yatiyom yiyemiyom
Prilami bosuna icersin bnde ictim zofere gectik doktorumla oymuş yemin ediyorum insan halime geri döndüm kadin dogumcu yaziyor zoferi bilgin olsun

Ay en iyi ben anlarim tam 5 ay mide bulantısı yasadim.. cok agirdi yataktan kalkamiyordum..yemek görmeye tahammulum yoktu.. ismi bile bütün gün bulantiyla gecmesine sebep oluyordu..simdi cok şükür gecti.
Ne iyi geliyordu dersen hic bir sey.. cubuk kraker yiyemedim ben hic.. ondan bile tiksiniyordum..
Bir tek ekmek arasi peynirle ayakta durabiliyordum..
Patates haslamasi da az biraz bastiriyordu..
Yagli baharatli yiyeceklerden uzak durabilirsiniz..
disaridan yemek yememeye calisin..
Zamanla duzelir insallah.. zor bir surec Allah sifa versin insallah..

X