Geçmeyen Boğaz acım ve yutkunamam

Allah korusun oyle bisey olsa kanda belli olur zaten kötü düşünme tamamen hormonlardan gebelikte salgı daha çok olurmuş
Doguma daha 6 ay var, bu kadar kötü boğazım inş geçer her gün dua ediyorum denemediğim şey kalmadı geceleri uyandığımda öyle bir acı oluyor ki kaç aksamdır uyku yok. İnş bir
Çözüm bulurum inş

Doguma daha 6 ay var, bu kadar kötü boğazım inş geçer her gün dua ediyorum denemediğim şey kalmadı geceleri uyandığımda öyle bir acı oluyor ki kaç aksamdır uyku yok. İnş bir
Çözüm bulurum inş
Canim bende 11 hafta yim benim de 6 ay var insllah geçecek Allah başka dert vermesin ben ihlamur cayi yapıyorum bide buhar yap zaten geniz akintsii faransit yapıyor

En az biri işe yarasın o kadar isterdim ki ama nafile yok, bu hafta doktorumdan antibiyotik isteyeceğim artık yerleşti resmen o acı oraya benle yasıyor resmen. Çok sağol canım, inş güzel haberler vermek nasip olur.
İnşallah Rabbim tez zamanda şifanı versin 🤲🏻

Canim bende 11 hafta yim benim de 6 ay var insllah geçecek Allah başka dert vermesin ben ihlamur cayi yapıyorum bide buhar yap zaten geniz akintsii faransit yapıyor
Amin canımcım sağol destek verdin(iniz), moral oldu. İnş atlatacağız sağlıkla kucağımıza alalım da. Bir de sanırım pandemi dönemi hepimizi olumsuz etkiliyor ekstra stres

Canım sigara hiç içmiyordum ama allah baska büyük dertler vermesin de böyle yasam sevincim kactı desem yeridir 2 kez kbb ye gittim korka korka koronadan dolayı onda da verim alamadım ne yapacağımı sasırdım ya. Bu arada hamile duası tutar derler, inş en yakın zamanda Rabbim güzel bebiş haberlerini almanı nasip etsin❤️
Amiin inşallah ❤️

Merhaba
Öncelikle lütfen yardımcı olabilecek veya fikri olan arkadaşlarım desteğinizi bekliyorum. Yaklaşık 4 aydır boğazımda hiç geçmeyen bir acı var önce faranjit olduğumu sandım, yutkunurken boğazım özellikle sol tarafından tükürüğüm acıyla geciyor, bazen o kadar acıyor ki sesim çatallaşıyor. Bu süre zarfında 4 doktora gittim kbb, bogaz spreyi, mide asidinden süphelenen bir doktor gaviscon ve nexium verdiler ancak hiçbirisi işe yaramıyor. Bu arada 11 haftalık hamileyim, ne yapacağımı şaşırdım normal yutkunmayı öyle özledim ki hayat boyu kurtulamayacakmışım gibi geliyor artık. Doktorlar cok geçiştiriyor veya araştırmıyorlar ne yapacağım çok kötüyüm...
Merhaba geçtimi acaba aynı durumdayım 1 yıldır

Merhaba geçtimi acaba aynı durumdayım 1 yıldır
Geçti cok şükür kutu kutu nexium kullandım, beslenme düzenimi değiştirdim vs endoskopiye dogru gidiyordu iş sonra düzeldi ama bogazım cok hassas en ufak seyde normal bi insanın 1 haftada geçer benim aylar sürdüğü olur bogaz acısı bambaska bisey

X