geçmeyen vajinal akıntı,rahim ağzı yarası

lca123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
8
0
27
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza veya desteğinize ihtiyacım var çünkü bu konu yıllardır psikolojimi bozmuş durumda. 5 6 yıldır geçmeyen vajinal akıntım var. Defalarca doktora gittim mantar olduğunu söylediler. Herhangi bir kaşıntı, yanma vs yok. Sadece çok yoğun bir akıntı. Kullanmadığım fitil, krem, hap kalmadı. En son Kasım ayında bunları tekrar kullandım ilaçlardan sonra da doktor önerisiyle vajinal duş yaptım. Akıntılardan dolayı vajina iç dudaklarımda yanyana birden fazla pütürlük şişlik oluştu. Siğil sanıp korktum doktor enfeksiyondan dedi. Her yıl düzenli smear veriyorum bir sorun cıkmıyor. Bugun yine smear vermeye gittiğimde doktor rahim ağzında yara olduğunu ilaçlardan sonra geçmezse yakacağını söyledi ve çok yoğun akıntın var diye de ekledi. Duo balance bv cran, nioli yağı her şeyi denedim ama bir sonuca ulasamıyorum hala cok yogun sarı beyaz akıntım var. Tuvalete gitmek istemiyorum akıntılar yüzünden. Simdi de rahim ağzı yarası cıktı basıma. Benzer bi tecrübesi olan var mı? Rahim ağzı yarası mı bunlara sebep oluyor yoksa akıntı mı yara yapıyor? Veya artık akıntılarımı fizyolojik sayıp kabullenmeli miyim? Çok yoruldum.

Gormedigin icin tekrar atiyorum D deniz8886 ve benim icin konu kapanmistir. Aydinlatmaya calisan herkese bi kulp takan sensin ama saglik da senin sagligin. Kendin bilirsin(.)
Bu pap smear artı hpv .başından beridir beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz .ben tek başına hpv dna testinden bahsediyorum görselleri de attım .virüs rahimagzinda değişimlere neden olduğu için sadece orada mevcut anlamı taşımıyor.akinti ile beraber vajen girişine de dökülüyor.tek bir virüs varlığı bile DNA tespiti için yeterlidir PCR da hadi canım yallah şimdi

Bu pap smear artı hpv .başından beridir beni anlamamakta ısrar ediyorsunuz .ben tek başına hpv dna testinden bahsediyorum görselleri de attım .virüs rahimagzinda değişimlere neden olduğu için sadece orada mevcut anlamı taşımıyor.akinti ile beraber vajen girişine de dökülüyor.tek bir virüs varlığı bile DNA tespiti için yeterlidir PCR da hadi canım yallah şimdi
Yallah benim dilimde yok aptal misin kizim sen sana diyorum HPV DNA YAPTIRDIM. Iyilikten anlamiyosun gitmeye devam et de az daha yesinler parani iyi yapiyorlar sana

Ezik miyim eziklemeye mi çalışıyorum bir karar ver artık sen de .olanı sordum niye zoruna gitti
Ezik olduğun için eziklemeye çalışıyorsun, sen kimsin bizi EZİKLEYECEKSİN Kİ ZATEN?

hadi canım hadi demicektim ama diyim, sana bu bilgisizliğin ile iyi KAZIK YEMELER, ÜZERİNE SU İÇMEYİ DE UNUTMA😂

Yallah benim dilemde yok aptal misin kizim sen sana diyorum HPV DNA YAPTIRDIM. Iyilekten anlamiyosun gitmeye devam et de az daha yesinler parani iyi yapiyorlar sana
Hakaret etmenek için sabır wdiyirum ama gerçekten süzme salaksın görsel attım yazı attım yine aynı seykeri söylüyorsunuz yahu Ara hangi lab a güveniyorsan sor sana cevap vereceklerdir illaki niye sormuyorsun

Ezik olduğun için eziklemeye çalışıyorsun, sen kimsin bizi EZİKLEYECEKSİN Kİ ZATEN?

hadi canım hadi demicektim ama diyim, sana bu bilgisizliğin ile iyi KAZIK YEMELER, ÜZERİNE SU İÇMEYİ DE UNUTMA😂
Eziklemeye cakistigimi siz iddia ettiginiz için sordum .sizde hangi labaratuvara güveniyorsanız artık arayın sorun bu şekilde hpv dna testi oluyor mu diye agzinizin payını alırsınızutfen arayın ve sorun .dün pek bir gerilmistiniz şimdi gülücük saçıp durmaniza sevindim 😊

Ezik misin kızım sen ya :)
Screenshot_20240421-155601_Samsung Internet.jpg

Eziklemeye cakistigimi siz iddia ettiginiz için sordum .sizde hangi labaratuvara güveniyorsanız artık arayın sorun bu şekilde hpv dna testi oluyor mu diye agzinizin payını alırsınızutfen arayın ve sorun .dün pek bir gerilmistiniz şimdi gülücük saçıp durmaniza sevindim 😊
Senin gibi kabalaşmayayım dedim ama olmadı hakettin, seviyene olabildiğince inmemeye yine de özen gösteriyorum.
Aramaya gerek yok, o lab. ların ticari menfaati olduğunu zaten tüm hocalar bas bas bağrıyor.

Hadi şimdi klavye delikanlılığını bırak da çok geç olmadan adam akıllı git bir test ver, bu da sana son kıyağım olsun, fazlasıyla soyulmuşsun zaten.

Senin gibi kabalaşmayayım dedim ama olmadı hakettin, seviyene olabildiğince inmemeye yine de özen gösteriyorum.
Aramaya gerek yok, o lab. ların ticari menfaati olduğunu zaten tüm hocalar bas bas bağrıyor.

Hadi şimdi klavye delikanlılığını bırak da çok geç olmadan adam akıllı git bir test ver, bu da sana son kıyağım olsun, fazlasıyla soyulmuşsun zaten.
Size görsel de attım hala aynı kafadasiniz.fazlasiyla soyuldugumu nerenizden uydurdunuz bilemedim şimdi yine bilip bilmeden atıyorsunuz .ayrıca siz coktaaan kabalastiniz bile şimdi boş yere hanımefendi tavırlar takinmaya çalısmayin gülünç duruma düşüyorsunuz .madem seviyem düşük size göre yazıp durmayın .cevaplarım size baya bir koymuş ki sabah beridir yazıyorsunuz .yarası olan gocundu 😂

Hpv testi kadında vajinal boğaz ve anal bölgeden alınan sürüntü ile de çalışılabilir diyor .konu kapanmıştır sizi gerizekanizla başbaşa bırakıyorum.oyle her şeyi cahil cesareti ile değil böyle ispat ile kapatirsiniz
😂 Ağızdan numune alma testlerini özelikle yapıyorlar zaten, senin gibi bilgisizleri daha çok soymak için, hpv ağızda barınabilen bir virüs değil çünkü.
Biraz kaynak oku kaynak, dedim ya konuştukça konu hakkında ki bilgisizliğin iyice ortaya çıkıyor.
Sen bizi ticarethanelere yönlendirmek yerine, yaz bakalım hocaya bu konular hakkında sana ne diyecek.

Doktorlardan sonra şimdi de labaratuvarlara ticari menfaat ile sucluyorsunuz bu ciddi bir iddiadır.bence yazdıklarınızı varsa akıl suzgecinden bir geçirin derim

Size görsel de attım hala aynı kafadasiniz.fazlasiyla soyuldugumu nerenizden uydurdunuz bilemedim şimdi yine bilip bilmeden atıyorsunuz .ayrıca siz coktaaan kabalastiniz bile şimdi boş yere hanımefendi tavırlar takinmaya çalısmayin gülünç duruma düşüyorsunuz .madem seviyem düşük size göre yazıp durmayın .cevaplarım size baya bir koymuş ki sabah beridir yazıyorsunuz .yarası olan gocundu 😂
Koymuş falan seviyen cidden yerlerde..

😂 Ağızdan numune alma testlerini özelikle yapıyorlar zaten, senin gibi bilgisizleri daha çok soymak için, hpv ağızda barınabilen bir virüs değil çünkü.
Biraz kaynak oku kaynak, dedim ya konuştukça konu hakkında ki bilgisizliğin iyice ortaya çıkıyor.
Sen bizi ticarethanelere yönlendirmek yerine, yaz bakalım hocaya bu konular hakkında sana ne diyecek.
Özellikle yapıyorlar derken???ağızda dilde lezyonları olanları okusaydiniz keşke bayan çok bilmiş.agiz mukozasınin kendini daha çabuk yenilemesinden bahsediyorsunuz.bu da virüsü rahimagzinda göre daha kısa sürede atabilir anlamına gelir ama ağızda barinamaz demek için baya baya cahil olmak gerekir ki hakkını veriyorsunuz tebrikler

Doktorlardan sonra şimdi de labaratuvarlara ticari menfaat ile sucluyorsunuz bu ciddi bir iddiadır.bence yazdıklarınızı varsa akıl suzgecinden bir geçirin derim
Canım ben İzmirde ünv de hocalık eden en iyi profesör dr’ una özel olarak gidiyorum, ama bilinçli bir şekilde, senin gibi ve kör cahil gibi hareket edip, önüme gelen yere atlamıyorum, sürekli araştırıyorum, bu hastalıkla mücadele ederken hergün yeni bir bilgi öğreniyorum kulaktan dolma bilgilerler değil, işin uzmanları ile ya da aklı başında hastalarla yardımlaşıyorum ok.
Baydın artık yani..

Yazmayacagimi soyledim ama senin icin yaziyorum. Birak ya ne hali varsa gorsun anlamayana davul zurna az demisler goz ardi et gitsin ne onemsiyorsun
Ha şöyle ya.ikinize de görsel attım istediğiniz lab arayın sorun dedim anca laf yetiştiriyorsunuz en iyi bildiğiniz şey bu çünkü gerçekten içler acısı haliniz.

X