geçmeyen vajinal akıntı,rahim ağzı yarası

lca123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2024
8
0
27
Arkadaşlar merhaba. Yardımınıza veya desteğinize ihtiyacım var çünkü bu konu yıllardır psikolojimi bozmuş durumda. 5 6 yıldır geçmeyen vajinal akıntım var. Defalarca doktora gittim mantar olduğunu söylediler. Herhangi bir kaşıntı, yanma vs yok. Sadece çok yoğun bir akıntı. Kullanmadığım fitil, krem, hap kalmadı. En son Kasım ayında bunları tekrar kullandım ilaçlardan sonra da doktor önerisiyle vajinal duş yaptım. Akıntılardan dolayı vajina iç dudaklarımda yanyana birden fazla pütürlük şişlik oluştu. Siğil sanıp korktum doktor enfeksiyondan dedi. Her yıl düzenli smear veriyorum bir sorun cıkmıyor. Bugun yine smear vermeye gittiğimde doktor rahim ağzında yara olduğunu ilaçlardan sonra geçmezse yakacağını söyledi ve çok yoğun akıntın var diye de ekledi. Duo balance bv cran, nioli yağı her şeyi denedim ama bir sonuca ulasamıyorum hala cok yogun sarı beyaz akıntım var. Tuvalete gitmek istemiyorum akıntılar yüzünden. Simdi de rahim ağzı yarası cıktı basıma. Benzer bi tecrübesi olan var mı? Rahim ağzı yarası mı bunlara sebep oluyor yoksa akıntı mı yara yapıyor? Veya artık akıntılarımı fizyolojik sayıp kabullenmeli miyim? Çok yoruldum.

Özellikle yapıyorlar derken???ağızda dilde lezyonları olanları okusaydiniz keşke bayan çok bilmiş.agiz mukozasınin kendini daha çabuk yenilemesinden bahsediyorsunuz.bu da virüsü rahimagzinda göre daha kısa sürede atabilir anlamına gelir ama ağızda barinamaz demek için baya baya cahil olmak gerekir ki hakkını veriyorsunuz tebrikler
Özellikle yaptıklarını hoca söyledi, boşu boşuna o tuzağa düşmeyin diye paylaştı😊
Ayrıca ağzımız makatımızdan daha kirli bir yer olduğu için virüs fazla tutanamayıp, kendini atıyor bunu da yine aynı hoca paylaşıyor.

Canım ben İzmirde ünv de hocalık eden en iyi profesör dr’ una özel olarak gidiyorum, ama bilinçli bir şekilde, senin gibi ve kör cahil gibi hareket edip, önüme gelen yere atlamıyorum, sürekli araştırıyorum, bu hastalıkla mücadele ederken hergün yeni bir bilgi öğreniyorum kulaktan dolma bilgilerler değil, işin uzmanları ile ya da aklı başında hastalarla yardımlaşıyorum ok.
Baydın artık yani..
Canım derken ???şimdi de canın mı oldum .bir daha gittiğinde özellikle bunu da sor bir bilgi daha öğrenmiş olursunuz .sizin gittiğiniz işin uzmanı oluyorda bizimkisi diplomayı kasaptan mi almış .😁😁baydiysam yazma Allah Allah

Özellikle yaptıklarını hoca söyledi, boşu boşuna o tuzağa düşmeyin diye paylaştı😊
Ayrıca makatımız ağzımızdan daha kirli bir yer olduğu için virüs fazla tutanamayıp, kendini atıyor bunu da yine aynı hoca paylaşıyor.
Cidden hala aciklama mi yapiyorsun hpv testinin israrla vulvadan yapilacagini iddia eden birine anlamiyor iste sal gitsin

Ayrıca makatımız ağzımızdan daha kirli bir yer olduğu için virüs fazla tutanamayıp, kendini atıyor bunu da yine aynı hoca paylaşıyor.
Ya vallahi sesli güldüm 😂😂😂 virüs intihar ediyor yani .tam tersi olmasın . ağzımız daha kirli diyorlar ama.siz bilirsiniz yine de 😄

Cidden hala aciklama mi yapiyorsun hpv testinin israrla vulvadan yapilacagini iddia eden birine anlamiyor iste sal gitsin
Pes yani görsel attım olmadı.yazdim olmadı ara sor dedim yine olmadı .ben o test için fiyat araştırması yaparken kaç tane lab.aradim sordum hepsi aynı şekilde alınıyor diye söyledi o zaman hepsi ticari siz haklısınız profesörler 😂😂😂

Canım ben İzmirde ünv de hocalık eden en iyi profesör dr’ una özel olarak gidiyorum, ama bilinçli bir şekilde, senin gibi ve kör cahil gibi hareket edip, önüme gelen yere atlamıyorum, sürekli araştırıyorum, bu hastalıkla mücadele ederken hergün yeni bir bilgi öğreniyorum kulaktan dolma bilgilerler değil, işin uzmanları ile ya da aklı başında hastalarla yardımlaşıyorum ok.
Baydın artık yani..
En iyi olduğuna kim karar verdi siz mi neye göre kime göre 😁 elbette bütün doktorlarımız çok kıymetli ama en iyi demek çok desteksiz bir iddia her cumleniz cehalet kokuyor sanki bütün doktorları tek teeeek tanımış görmüş en iyisini seçmiş ahanda bu diye 😂😂😂

Ben seviyemden memnunum asagi inemiyorum senin gibi ondan anlamiyorsun. Cocuk olan sensin kabullenmiyorsun. Daha 2 ay once sadece hpv dna testi yaptirdim smear degil HPV DNA gayet de speklumla vajina acilip yapildi. Cidden guluyorum anlamamakta israr ediyorsun.

Al sana sekil A
Smaer alma.goruntusu bu 😂 hpv dna demiyor.kafadan görsel salla gitsin ohh .öyle de alınıyor benim dediğim gibi de diyorum neyin inadı anlamadım

Bence sen bir su iç, çünkü öyle bir k.. yemişsin ki, hala sindiremiyorsun benim anladığım, o sinirle de burda insanlara saldırıyorsun, şimdi utanmadan tavsiye ettiğimiz hocaya da gidersin sen cidden şaşırmam😃

Kendini parçalasanda artık sana cevap vermeyeceğim.

Kendi kendine yaz yaz dur burda artık😂
Kendimi parcalasamda cevap vermeyecekmiş 😂😂😂😂😂 gördük.

Bence siz duzgun bi yerde testlerinizi tekrarlayin. Ayrica evli mi degilsiniz ya da bakire misiniz eger oyle ise bu sekilde de speklum olmadan ornek almak istiyorlar veyahutta muayene masalari yoktur sallama is yapiyorlardir. Hem smear hem de hpv dna ayri veya ayni anda da yapilsa speklum ile acilip yapilir. Ornegi alan kisi gozuyle rahim agzina bakarak guzelce suruntuyu alir. Bu teslerin amaci zaten rahim agzi icin vulva icin degil
Evli miyim bekar.mi sizi hiç ilgilendirmez terbiyenizi takinin .muayene masasida vardı her bakımdan gayet düzgün bir yerdi .dediğiniz gibi olsaydı sonucumun negatif çıkması gerekirdi .pozitif çıkmış.demek ki doğru alınmış .ağzı olan konuşuyor

Testin devleti, ozeli veya ozel laboratuar ayrimi yok bence. Netice de saptanmak istenen hastalik rahim agzinda mi? evet. Ornegin vulvadan alinmasi hasta bakire degilse sahtekarliktan baska birsey degil. Soru soran kisinin hem vaktine hem parasina yazik ama anlamak istemiyor. Varsayalim ki kisi pozitif ama test duzgun alinmadigi icin negatif geldi kim telafi edecek gec kalinan zamani. Uyanmasini saglamaya calisiyoruz hala bi afra bi tafra, bilmiyorsan ogren de gel falan fistan. Bence ogrenmesi gereken bir kisi var ve bu cehalete uzuluyorum
Sürüntü vajen girisjnden alındı ve pozitif çıktı sahtekarlık bunun neresinde ?? Kurumları suçlamak bu kadar kolay olmamalı ben olsan hakkınızda işlem baslatirdim

Senin gibi kabalaşmayayım dedim ama olmadı hakettin, seviyene olabildiğince inmemeye yine de özen gösteriyorum.
Aramaya gerek yok, o lab. ların ticari menfaati olduğunu zaten tüm hocalar bas bas bağrıyor.

Hadi şimdi klavye delikanlılığını bırak da çok geç olmadan adam akıllı git bir test ver, bu da sana son kıyağım olsun, fazlasıyla soyulmuşsun zaten.
İdda ettiginiz gibi yanlış örnek alınsaydı testimin pozitif cikmamasi gerektirdi madem sadece rahimagzinda oluyor bu virüs 😂😂🤭bu bile yeterli bir kanıt ama cahile laf anlatılmaz ki .o herşeyi bilir zaten

Cidden problemlerin var galiba Allah yardim etsin.Daha ne yazip duruyorsun. Seni goz ardi ediyorum kendi kendine yaz dur umrumda degilsin bana ne senden iyiligine yazdik suclu biz olduk yok cahil olduk ne halin varsa gor BANANE.

Kendimi parcalasamda cevap vermeyecekmiş 😂😂😂😂😂 gördük.
Seni bozmak hoşuma gidiyor diyelim😂😂😂

Sana yediğin kazıklar yeter zaten üzücü😊
O reklamını yaptığın lab. madem çok güveniyorsun da, ondan mı dün tutuşup numune alınma şeklini sorguladın durdun.

Sweet Momu yargılamak yerine “ Reklam Kokan “ hareketlerinden vazgeç istersen, cezası ağır olur😃

Madem yanlış aldılar sürüntüyü neden pozitiflik çıktı buna cevap verin siz önce (.)nokta konu kapanmıştır.vaktim değerli benim hadi byee
O bölgede ki virüs gelmiştir çubuğa o yüzden de, pozitif gelebilir gayet normal, bakirelerde veriyor o testi.

E git doğru testi verde sonra konuş bakalım👍🏻

Korkudan ölüyorsun şuan, yazık kendini ne hale getirdin, şurda insan gibi yardımlaşmak varken…

Cidden git hocaya yaz, belki aydınlanırsın biraz. Nasıl da avlamışlar seni, lab. ayrı dr ayrı yazık yazık..

E git doğru testi verde sonra konuş bakalım👍🏻
Korkudan ölüyorsun şuan, yazık kendini ne hale getirdin, şurda insan gibi yardımlaşmak varken…
Testi doğru vermişim ki virüsü tespit etmişler.gercekten gerizekalı olduğunuzu kanitladiniz şimdi.korku mu eğleniyorum aksine biraz daha yazın egleneyim 😄kendimi bir hale getirmedim sizin cahilliginizi ortaya çıkardım .akli başında birileri okuyup eğlensin diye .yazmadan da duramazmiş . bari kendi laflarinin arkasinda dursaydiniz 🤭

Testi doğru vermişim ki virüsü tespit etmişler.gercekten gerizekalı olduğunuzu kanitladiniz şimdi.korku mu eğleniyorum aksine biraz daha yazın egleneyim 😄kendimi bir hale getirmedim sizin cahilliginizi ortaya çıkardım .akli başında birileri okuyup eğlensin diye .yazmadan da duramazmiş . bari kendi laflarinin arkasinda dursaydiniz 🤭
İstemem olmasını ama, yüksek tiplerden biri gelirse güzel eğlenirsin sen, yüksek tip kanalı sever bu arada, yani bizim dediğimiz gibi test aldırmak gerekiyor, seni bozmaya doyamıyorum ya :)
Terbiyesiz, seviyesiz!

X