Geçmişe Dönebilseydiniz Eğer, Neyi Değiştirmek İsterdiniz?

hayatımda hiçbir şey için acele etmez herseyi zamanında yasardım.beni sevmedigini söleyen insanları o anda hayatımdan cıkarır yoluma devam ederdim.hiçbir konuda ısrarcı olmaz ve gelecek güzel ve mutlu günleri beni gercekten sevip mutlu edebilecek insanları bekleyecek sabrı gösterirdim.

6 yıl önce o pislik herife inanıp hayatımı mahvedeni adam sanmazdım şimdiki aklım olsa....
yine 6 yıl önce okulumu birtirirdim.
geçen yıl milletin aklına uymayıp dershanye gidip bu sene ikinci kez okuma şansı bulduğum okulumu şuan bitirmek üzere olurdum.

Universite sinavina calisip daha iyi bir bolum kazanmak isterdim, 2010 yilina donup esimle olan problemde daha farkli davranirdim:KK14: ve yukarida bir arkadasin soyledigi gibi bende suan ki beynimi 6 yil onceki ile degistirmek isterdim...beynimi degistirmek cok ise yarardi aslinda:KK1:

15 yasıma donmek ısterdım lısede delı gıbı calısıp cok daha ıyı bır bolum kazanmak ısterdım... erkek arkadas konusunda yanlıs tercıhler yapmazdım off offf cok mutsuzum:KK14:

lise1 e dönüp hayatımı o günden başlayarak değiştirirdim
hayatım o zamanki yaptıklarım yüzünden bu halde,kesinlikle okur üni bitince çalışır gezer tozar spnra evlenirdim mal gibi lise biter bitmez ailemi kırarak üzerek değil yaptığım hataları 15 yıldır çekiyorum
keşke ama keşke ogüne dönebilsem keşke böyle bir imkan olsabunlar bir kabus olsaü

Herkesin de okulla alakalı derdi var ama o trenin bir yere kaçtığı yok hala yapabileceğiniz bir şey, en kötü size daha iyi meslek kazandıracak kısa eğitim ve kurslara giderek pek çok şeyi telafi edebilirsiniz bunların yaşı yok
meslekle alakalı değilde o gençlik o ortam bir daha gelmiyor

Susmasaydım... susmayıp konuşsaydım herşey bambaşka olurdu. Belki daha da kötü olurdu belki daha iyi ama eğer sesimin aslında yetebileceğini bilseydim ne olursa olsun yapardım.

X