Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin Başı ve Makyajı

kimbilirkimki seninle aynı fikirdeyim daha doğal ve gelinin o masumluğuna uygun saç ve makyaj olması lazım ... dağınık dalgalar gelinlik ve çok şık taç ve duvakla süper oluyor... inş kısmet olursa düğünümde hayalimdeki saç bu tarz olacak.. :Saruboceq:

Nişanım için saç modeli arıyorum kıyafetim straplez ve kırmızı salık saç istiyorum ama aynı zamanda şıkta olsun diyorum yardımcı olursanız sevinirim=)

agustosta nişanım var benimde nişanlığım straplez bende açık saç modeli düşünüyorum CADIARZU

graceful, aynen katiliyorum sana, sade sac ve makyaj gelinlere cok yakisiyor bu arada ins. hersey hayalindeki gibi olur mutluluklar sana cnm hihoyyythihoyyyt

Benim saçım düz ince telli ve problemli, saçım çok çabuk bozulan bi yapıda, düğünümde bu model gibi düz bi model kullansam olurmu ne dersiniz arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
gelin başı olarak gördüğüm açık saçlı modellerden en güseli bence bu harika olur.ama tabi düğünün açık alanda olursa oynarken falan çok uçuşur ve terleme olduğunda sırtınada yapışır bunlarıda göz önünde bulundur derim ama nikah olcaksa ve hayalin açık saçsa çook beğendim şahsen..

ama ben sade bir topuzdan yanayım kendim için .bana öle akışıoo

gelinbasi.jpg

gelin_saci_200.jpg

slm kızlarrr lütfen bana da uygun fiyatlı güzel bi kuaför önerinn hiç bibilgim yok bu konuda...

X