Gelin birlikte vajinismus yenelim

Flamngomnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2020
13
7
29
Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi hergun bu derdi çektim. Araştırmadigim yazı kalmadı.. sonunda kendi çabalarım ile 2 hafta da yendim, eğer ki sizlerde destek isterseniz elimden geldiği kadar yardim ederim .. nasıl zor bir durum olduğunu cok iyi bilirim . Herseyin bir çaresi olduğunu unutmayın ❤

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi hergun bu derdi çektim. Araştırmadigim yazı kalmadı.. sonunda kendi çabalarım ile 2 hafta da yendim, eğer ki sizlerde destek isterseniz elimden geldiği kadar yardim ederim .. nasıl zor bir durum olduğunu cok iyi bilirim . Herseyin bir çaresi olduğunu unutmayın ❤
yardım eder misiniz başını alabiliyorum bir kısma kadar sonra eşim duvar var sanki diyip giremiyor

Bende malesef o mağdurlardan biriyim ve 19 aydır mücadele ediyorum bu nasıl bir illet olmuyor. Ve ben çok yıprandım ve yoruldum:KK43:(

Ne güzel senin adına çok sevindim. Umarım ben ve benim gibi daha aşamayanlarda kurtulur. Yazarsan çok sevirim:)

X