Düğün Gelin & Damat ile kimler gider fotorafiya?

hoscakal

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2008
1.531
104
Merhaba kizlar...a.s.

Dügün günü fotografciya gelin & damat haric kimler gelir? Baska giden oluyormu? Ben ufakken kardesler filan gidip 1-2 resim cektirirdi gelin & damat ile.

Evli ciftler, sizde nasildi? Simdi nedir durumlar? Ciftler yalnizmi gider, yoksa akrabalar´da gidermi??

Yorumlarinizi bekliyorummmm....kaydirigubbakcemile5

canım çok az kalmış düğüne insan her şeyi düşünüyor değil mi Allah kolaylıklar versin.
biz kuaförden çıkıp gitmiştik; görümcelerim falan vardı ama onlar arabada beklediler eşimle ben girdim fotolarımız çektip çıktık. kaydirigubbakcemile içeri kimse gelmedi yani. :lepi:

ama bizde aile ilk gelir bi foto cekinilir sonra onlar dugun yerine giderler misafirleri karsılarlarbizde ikili cekinip öyle gideriz die hayal edioruz simdilik:KK70: tabi kuaförden suslu ben geccıkmazsam:KK70: saatini iyi ayarla sacını provasını bi hafta önce yaptır yoksa foto cekmeden salona gidebilirsn:KK43:

henuz dugunum olmadı ama nısanıma album yaptırtmıstık ozaman yanımda kaynanam ile gorumcem gelmıstı..
onlarda zaten foto cekılen yere gırmedıler , baska yerde oturup beklediler bizi..

ben görümce olarak yanıtlayım abimin nişanında ben abim ve yengem(haliyle:KK70:) ve yengemin kardeşi gitmiştik...yengemin kardeşi de ben de ayrı pozlar çekildik abimler ayrı poz çekildi..birbirimizden bağımsızdık yani...

X