Dövme Gelin Kınasını böyle isteyen var mı ?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

eldeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2007
701
3
DSC00003.jpg

jj.jpg

mm.jpg

mm.jpg

ben bu kına yakma şekline bayıldım,eşim kızmasa hemen yaptırırım ama nerdeeeeeeeeeee.....

şu haliyle çok güzel ama kınayı yıkayınca nasıl duruyor acaba?

allah günah yazmasın ama kına kokusunu sevmıyom ben.cennet bahçesi için kına ve gül kokuyor diye duymustumm.a.s.

Güzel Bence En Azindan Normal Kinadan Güzel
Peki Nasil Yapilirki Bu Acaba Bi Kalibi şablonu Filan Varmi Mesele Bu şekilde Kesilmiş Bi Eldivenin üzerinden Kinayi Sürsek Filan
çok Mu Hayalperestim Ne :d

çok guzel bence bır kere yaptırmıstım bende çok hoş oluyor yenı evleneceklere tavsıye ederım

yok istemem,rengi kokusu yeter midemi alt üst ediyor...............düğünmdede çok az vardı sadece avuç içine ve heemn yıkamıştım ıyy olmasa noluyoki sankim yaa iğrençççççççççççç

güzel ama hiçççççççç istemem..zaten evlenirkende kına yaktırmadım ben......

ben bi kere dubai de yaptirmistim cok guzel yaa bayiliyorum..bu kina nerde satilir bilen varsa ltfn bilgilendirsin?cok istiyorummm yaaa..guzel yapan birini bulursam kina gecemde yaptirmayi dusunuyorum..

ben bi kere dubai de yaptirmistim cok guzel yaa bayiliyorum..bu kina nerde satilir bilen varsa ltfn bilgilendirsin?cok istiyorummm yaaa..guzel yapan birini bulursam kina gecemde yaptirmayi dusunuyorum..

ben de kına yaptırmak istiyorum. üstelik dubai ye gidip de yaptıramadan döndüğüme yanıyorum. gerçi bir aday olmadığı için kına gecesi için değil , şu an yaptırmayı istiyorum. istanbul da kına yapan yerler varsa toplu halde gidelim :sm_cool:

hint kınasını çok seviyorum yapan biryer bilsem hemen gidip yaptırcam. özellikle evlenirken kesin yaptırcam diyorum gelinlikle çok güzel ve zarif duracagına inanıorum.

canım ben istanbulda eminönünde buldum bahsettiğin gibi birşey.eltim için aldım. 3 adet şablon, kınası, yağı ve uygulama aparatı bir kesenin içinde satılıyor ve fiyatı 5 ytl

eminönünde boncukçuların yoğun olduğu dört yol varya oraya geliyorsun soldaki sokağa giriyorsun. ilerle baya. orada köşede kına elbiselerii baş örtüleri falan satan resmen kıpkırmızı bir dükkan var tam köşede.sarışın bir bayan sahibi ondan alabilirsin. umarım tarif edebildim. eminönünü biliyorsan anlamışsındır sanırım. bir daha anlatayım mısır çarşısının üstteki kapısında çıkınca bujiterilerin olduğu sokakta ilerliyorsun. dört yola gelince sola dönüp biraz yürüyorsun.yolun sağında köşede bir dükkan

eminönünde boncukçuların yoğun olduğu dört yol varya oraya geliyorsun soldaki sokağa giriyorsun. ilerle baya. orada köşede kına elbiselerii baş örtüleri falan satan resmen kıpkırmızı bir dükkan var tam köşede.sarışın bir bayan sahibi ondan alabilirsin. umarım tarif edebildim. eminönünü biliyorsan anlamışsındır sanırım. bir daha anlatayım mısır çarşısının üstteki kapısında çıkınca bujiterilerin olduğu sokakta ilerliyorsun. dört yola gelince sola dönüp biraz yürüyorsun.yolun sağında köşede bir dükkan

tesekkur ederim umarim gittigimde bulurum cok saol... a.s.

ben ve esim kinadan gercekten nefret ediyorus hic yaptirmadim yaptirmayida dusunmuyorum dugunumdede o kadar israr edilmesine ragmen yaptirmadim... seklede gelince bence simdi oyle alimli duruyor fakat zamanla cikmasina yakin hic hos olmaz bence leke gibi.. tabi bu goreceli bisey paylasan ark tskler

X