Gelin Makyajı Gelin makyajını kendisi yapan var mı?

resimlerde çok hoş çok asıl o kuyruklar filan ama hayaller ve gerçekler. ben nasıl halay çekeyim 3 metre kuyrukla :KK70:

evet ya oynarken falan kesinlikle rahatsiz eder ve acikcasi tüm gün o duvak agirlik yapar. tulden dahi olsa kafada o kadar uzun ve agir birsey insan sinir olur. Ben oynamayi sevmiyorum pek öyle asiri cok oynamayi bilmemde napicam simdiden düsünmeye basladim :KK70:

evet ya oynarken falan kesinlikle rahatsiz eder ve acikcasi tüm gün o duvak agirlik yapar. tulden dahi olsa kafada o kadar uzun ve agir birsey insan sinir olur. Ben oynamayi sevmiyorum pek öyle asiri cok oynamayi bilmemde napicam simdiden düsünmeye basladim :KK70:

:KK48::KK48:

tabii, gerçekten de bir ağırlık yapıyor rahat hareket etmeni önlüyor. tüm akşam mümkün değil insanın başın ağrılar girer. forumda bi ara okumuştum, bazıları düğünün başında uzun duvak, sonrasında kısa duvak takmışlar. ama işte çıkar tak yaparken saç bozulmadı mı? off keşke bu düğün işleri bu kadar zor olmasa..

:KK48::KK48:

tabii, gerçekten de bir ağırlık yapıyor rahat hareket etmeni önlüyor. tüm akşam mümkün değil insanın başın ağrılar girer. forumda bi ara okumuştum, bazıları düğünün başında uzun duvak, sonrasında kısa duvak takmışlar. ama işte çıkar tak yaparken saç bozulmadı mı? off keşke bu düğün işleri bu kadar zor olmasa..

tabi beya zorlayici olur ben zaten yapili sacta sevmem birsürü sprey tas gibi rahatsiz oluyorum. Allahtan bizim dügün sadece 4 saatcik taki falan derken cabuk biter. Cekimimde o gün olmayacagi icin rahat olurum sanirim. Ayakabida sadece 5 cm aldim boyum kisa olsada kardesimde sagolsun duz almis :) Zaten görünmüyor altinda aslinda ne giysen fark etmez. en iyisi kuaförle bunu konusmak. Sen sacini yaptiracakmisin?

tabi beya zorlayici olur ben zaten yapili sacta sevmem birsürü sprey tas gibi rahatsiz oluyorum. Allahtan bizim dügün sadece 4 saatcik taki falan derken cabuk biter. Cekimimde o gün olmayacagi icin rahat olurum sanirim. Ayakabida sadece 5 cm aldim boyum kisa olsada kardesimde sagolsun duz almis :) Zaten görünmüyor altinda aslinda ne giysen fark etmez. en iyisi kuaförle bunu konusmak. Sen sacini yaptiracakmisin?

ben saçımı sade bir topuz yaptırmak istiyorum. çünkü duvağı teğeden takıcam:KK16: çok hoşuma gidiyo o şekilde takılan duvaklar. bir de abartılı olmayan bir taç aldım onu takıcam:oops: bu kadar basit bir saça gelin başı yaptırıp da dünyanın parasını vermek şahsen hiç istemiyorum.

ben saçımı sade bir topuz yaptırmak istiyorum. çünkü duvağı teğeden takıcam:KK16: çok hoşuma gidiyo o şekilde takılan duvaklar. bir de abartılı olmayan bir taç aldım onu takıcam:oops: bu kadar basit bir saça gelin başı yaptırıp da dünyanın parasını vermek şahsen hiç istemiyorum.

750 tl isteyen bile gördüm ben :) bazi fiyatlar cok cok ucuk bana göre :) Buse Varolun gibimi?

evet evet aynen öyle bir topuz. o kızın da saçı duvağı vs ne kadar da sadeydi.. tam istediğim gibi. fakat anlamıyorum, onun gibi tatlı bi kız gitti alişanla evlendi. pes:kahve:

bunu bende anlamadim o adam bana hep samimiyetsiz ve yapmacik gelmistir ama bana göre hayatlarini fazlaca göz önünde yasiyorlar. Evlilik zaten basli basina zor bir muesese birde böyle göz önünde olmak bilemedim. Ama uyumlari iyi gibi :) RAbbim hayirli yuvalar kurmayi nasip etsin :)

bunu bende anlamadim o adam bana hep samimiyetsiz ve yapmacik gelmistir ama bana göre hayatlarini fazlaca göz önünde yasiyorlar. Evlilik zaten basli basina zor bir muesese birde böyle göz önünde olmak bilemedim. Ama uyumlari iyi gibi :) RAbbim hayirli yuvalar kurmayi nasip etsin :)

evet fazlasıyla gözönünde yaşıyolar hem de. evlerinde yaptıklarından tut da yedikleri içtiklerine kadar. neden acaba bu gösterme çabası? bilmiyorum belki de bunu fırsata çevirmek istiyolardır maddi anlamda. çift olarak ne kadar gözönünde olurlarsa o kadar reklam teklifleri gelebilir. ben aralarında gerçek anlamda bir aşk olduğuna inanmıyorum.

Arkadaşlar aranızda gelin makyajını kendisi yapan ve memnun kalan var mı? ben nişanımda makyajımı kendim yaptım, nişanımız evde aile arasında oldu gerçi ama makyajım çok sade ve elbisemle gayet uyumluydu. günlük yaşantımda bir tek ruj ve arada da kalem kullanırım. özel günlerde de makyajdan anladığım biraz fondoten, hafif allık, rimel ve rujdur. bronzerler highliterler vs kullanmayı bile bilmiyorum. düğünümde de yine kendim yapsam diyorum. özellikle şu yılın düğününde megan markle yi gördükten sonra bravo dedim. kraliyet ailesi gelini bile neredeyse sıfır makyaj, yüzündeki çiller bile belli oluyor.

sizce nasıl olur?
Bence gayet güzel olur eğer yapabiliyorsanız sıkıntı yok hatta saçını bile yapabilirsin.

X