Düğün Gelin şemsiyesi

White-Lace-Auto-Opening-Wedding-Umbrella--KTB004-_vvmi1247125376187.jpg
canım çok şık oluyor güzel bir hava katıyor resimlere ben nişanımda kullandım çok güzel oldu ama şemsiyeyi yurt dışından getirtmene gerek yok bence eğer istanbulda yaşıyorsan eminönünde istemediğin kadar var fiyatıda 15 lira resimdekinin aynısından almıştım ben hayırlı olsun şimdiden :KK16:

White-Lace-Auto-Opening-Wedding-Umbrella--KTB004-_vvmi1247125376187.jpg
canım çok şık oluyor güzel bir hava katıyor resimlere ben nişanımda kullandım çok güzel oldu ama şemsiyeyi yurt dışından getirtmene gerek yok bence eğer istanbulda yaşıyorsan eminönünde istemediğin kadar var fiyatıda 15 lira resimdekinin aynısından almıştım ben hayırlı olsun şimdiden :KK16:
bayıldım bende istiyoruuuuum

bence hiç yurtdısından falan getirtmeye çalışma. istanbulda yasıyorsan bulması daha kolay. ama onun dısında facebookta bunu yapan siteler var onlarda begendıgıne gore hazırlayıp kargoluyor. ben aldım mesela cok guzellhttp://www.facebook.com/pages/D%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-buketlerimiz/399480450090187?sk=photos_albums

teşekkürler kızlaar istanbulda değilim ama bunun için gidebilirim :) tam neresinde satılıyor??

valla güzelim ben ithalat ihracat sektörünün göbeğinde çalışmış bir insan olarak diyorumki yurtdışında gördüğün 15 dolarlık bişeyin sana okadara patlayacağı düşüncesine asla kapılma. gümrük vergileri ıvır masrafı zıvır masrafı şahsi alımlarda olası problemler oluşursa gümrüğe gidip bizzat teslim alman gibi bazı zorunluluklar var o 15 dolarlık şey sana en az 200 dolara patlar bilmiş ol.
sen tatlı tatlı git eminönünden falan al alt tarafı tüllü şemsiye gani gani vardır orda, valla bi anda noolduğunu anlayamadan bi ayakkabı parası gömersin şemsiyeye:)))

2 ay önce kızımın nikah çekiminde kullanmıştık gelin şemsiyesini. Gerçekten ayrı bir hava katıyor fotoğraflara evlenecek olanlara tavsiye edilir. Gerçi işinin ehli fotoğrafçıların çoğunda bulunuyormuş böyle aksesuarlar ama bizim fotoğrafçıda yoktu. Gelin şemsiyesini satın aldığımız yer onmak adında bir siteydi ucuz olan modellerde var pahalı olanlarda. Bakmak isterseniz adresi www.onmak.biz başka değişik aksesuarlarda var. Birde setler yapmışlar fesli bastonlu osmanlı tarzı. Kızım kırmızı gelin şemsiyesi almıştı şimdi çeyizliklerin içinde hatıra diye saklıyor. Evlenecekler önce fotoğrafçılarına sorsunlar gelin şemsiyesi varmı diye varsa almalarına gerek yok. Ama çeyizinde hatıra saklayacaklara birşey demiyorum.

X