Gelin teli...

bende nette bulamadım hiç fotograf ama bir gelinden gelin teli istemiştim :) incecik teller düşünün hemen kopabilen belki kına yeri satan yerlerde olabilir bakalım gelinlikçime gidince sorucam

kızlar bende bilmiyourum demiştim geçen otururken ablamın düğün resmıne bı baktım ablamında eldiveninin bitiş kısmına takmışlar çok tatlı durmus

merhaba ,ben telli baba türbesinde veya bölgesinde tel satılmıyor. sarıyerde oturduğum için biliyorum.Emin önünde hiç rastlamadım ama yinede gelinlikçilere sorabilirsin.

bir örnek yerleştiriyorum ama pek belli olmayabilir
224aatermark_276.jpg

umarım örenğim işe yarar.

kızlar bende gelin teli kullanıcam şaçımda ve çiçegimde.gelinlikçime döyledim o hemen buldu aldı.sizde gelinlik diktirdiginiz yerden isteyin onlar mutlaka bulurlar.

ya ben sordum gelinliğimi aldığım yere bizde yok dedi nerden bulucam ben çiçeğimde kullanmayı düşünüyorum :sinifsinif:

Bende çiçeğimde kullanmak istiyorumm..

Bir arkadaşım saçında kullanmıştı ona sorayım nereden bulmuş :)

Bende yeni duydum gelin telini. Baktım ama nette resmini bulamadım bende. Demek böyle şeylerde varmış. :))

yaa kizlar o gelin teline soyle bi gelinlik yakismaz mi ama yaaa :KK69::KK69::KK69: $geisha_wedding_dress_2010.jpg

model claire pettibone 2011 tasarimi

çok hoş duruyo gelinlik bayıldım.. ama değişiklik hoşuna giden arkadaşlar beğenebilir sanırım..

tuhafiyerler de bulunuyor. ben kullanmıştım çoook tatlı oldu.

hem saçıma hemde gelin çiçeğime bağladık.

geline şans kısmet getirsin diye takılırmış.

çok hoş duruyo gelinlik bayıldım.. ama değişiklik hoşuna giden arkadaşlar beğenebilir sanırım..

evett kesinlıkle ben de bayildim, giymeyi cok isterdim ama benim damat konseptime uymuyor ne yazik ki :KK30::KK30: bu gelinligin yanina kaytan biyikli osmanli erkegi modunda bi damat lazim
ayy bi de klasik bi araba kiralamak lazim bu gelinlikle.. bir gelin telinden nerelere geldim yahuu:KK1:

ehehhe haklısın kaytan bıyık olcak... ama benimki kaytan değil olsun :KK9: muhteşem ama şu bi film vardı yüzüklerin efendisi diye ordaki elflerin elbiselerine benziyo:KK9:

gelin çiçeğine takmak için ben de istiyorum:nazar: inşallah bulabilirim
eskiden gelinlere gidip ''gelin abla tel verir misin'' diye yalvarıyordum ondan beri aklımda kalmış :KK16:

Son düzenleme:
X