gelinciğin başarı hikayesi:))

melek.benim eşim de de hareket ve morfoloji bozukluğu var hemde ileri derecede.2 defa ameliyat oldu.5 defa tüp bebek denedik.3 cüde tuttu ama boş gebelikiş kürtaj oldum.ondan sonra 2 deneme daha yaptık ama olmadı.

melek.benim eşim de de hareket ve morfoloji bozukluğu var hemde ileri derecede.2 defa ameliyat oldu.5 defa tüp bebek denedik.3 cüde tuttu ama boş gebelikiş kürtaj oldum.ondan sonra 2 deneme daha yaptık ama olmadı.

canım siz girmedinizmi pgtye nerelerde oldu tedaviniz allah sabır versin çook zor gerçekten

inşallah canım mayıs ayında yapılacak olan transferinde sizinde yüzünüz güler eviniz şenlenir çocuk sesleriyle dolar... her zaman bir umut vardır ama vakti zamanı gelmeyince ne yaparsan yap olmuyor en iyi hastanede olsa en iyi embriyolarda olsa Rabbim ol demeyince hepsi boşa... benim transferim yapılırken tek bir tane embriyomdan umutluydu doktorum oda çok iyi değildi diğerini hiç tutar gözüyle bile bakmıyorlardı ama ne oldu çok şükür ikiside tuttu Rabbim ikisinede can verdi unutma herkes herşey aracı hiç bişey bizim kontorolümüzde değil... her zaman hayırlısı iste canım Rabbim daha büyük imtihanlarla imtihan etmesin bizi...

canım benim inşallah bi gün sende benim gibi mutluluktan ağlarsın bu gözyaşları bu sıkıntılar bizim kaderimiz ve bu yolu sabırla aşacaksın çok zor olduğunu çok iyi biliyorum ama ancak sabrederek mücadeleye devam ederek yenebiliriz... her negatiften sonra diyordum benim çocuğum olmayacak boşuna kendimi yıpratıyorum üzüyorum diyordum ama öyle değilmiş yaşadıklarımın hiç biri boşa değilmiş şimdi o günler acı ama hatıra olarak kaldı bende inşallah bi gün sende benim gibi ne günler yaşamışım dersin...canım bizim embriyolar pgt ye girmedi girsede bizimki 47 xxy olduğu için çok etkili olmuyormuş gerek görülmedi...

merabalar.bende 6 yıllık evliyim.denemediğim bişey kalmadı.5 defa tüp bebek.ama yine yok

mrb zeris inşallah tez zamanda kavuşursun yavruna 5 tüp bebek tedavisi hiç kolay değil ama sabırla inşallah 6. denemnde yavrunu kucağına alırsın sende...

canım bende nisan ayında 7.ci tüp bebek tedavisine başlayacak mücadeleci annerlerden biriyim... (inşallah annede olurum..)istanbulda hangi merkezde tedavi gördüğünü merak ettim.bende istanbulda tedaviye başlıyacağım...inşallah son olur..

canım tedavin hayırlı olsun inşallah bu son denemen olur Rabbim çifter çifter nassip eder sanada .ben okmeydanındaki memorial hastanesinde tedavi oldum çokta memnun kaldım...tavsiye edebileceğim bir merkez ama hakkınızda neresi hayırlısıysa orası olsun inş...

bu yazınız uzun zaman once yazılmıs ama bana cok umut oldu esımde xxy lı kılınefelter sorunu var 3 yıl oldu evlenelı rabbım ne zaman nasıp etcek bılınmez ama umut arıyoruz

ne guzel yamıssın benım esımde kılınefelterlı 15 gun sonra ılk tese olcak ınsallah bızdede cıkar spermde bı yola baslarız allah evlatlarına uzun omur versin

gelincik yıllar önce aynı topik te yazışıyorduk yazını şmdi okudum cok mutlu oldum darısı bizim başımıza bizimde hep aksilikler üst üste geldi hangi merkezde yaptırdınız aceba rabbim sağlıklı huzurlu bişekildebüyütmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…