Gelinlik Modelleri Gelinliğe bir türlü karar verememek

kolera9

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
956
296
Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:

İçinden lastik gözüküyoyu anlamadım açar mısın biraz. Düşük omuzla eller havaya yapamazsın:KK24:

Benimki de düşük omuzdu ama kilom olduğu için saklama amaçlı kullandım. Bence düz daha güzel.
Evet eller havaya olmuyor:KK76:

Modellerin fotoğraflarını ekleseniz daha iyi olur. Böyle dedikleriniz biraz havada kalır gibi
Bence düşük omuz daha estetik görünüyor gelinliklerde ve biraz bol olur ise rahat olabilir

Modellerin fotoğraflarını ekleseniz daha iyi olur. Böyle dedikleriniz biraz havada kalır gibi
Bence düşük omuz daha estetik görünüyor gelinliklerde ve biraz bol olur ise rahat olabilir
Lastik işi bozuyor evet serbest kalırsa olabilir bence de:)

Benimki de düşük omuzdu ama kilom olduğu için saklama amaçlı kullandım. Bence düz daha güzel.
Evet eller havaya olmuyor:KK76:

Yaa cok guzel duruyo ama oynayamicaksam ne anlami var yaptirmicam sanirim uzulerek:KK43:

Ay boşver sen onu:)) omuzlarına dantel düşürsünler böyle parça parça olmaz mı

Nasil yani anlayamadm demek istediginizi

Biraz acik fotograflar dekolte kismi tam ayarlanmadigi icin o yuzden koymak istemedim:) bol olursa da tamamen dusuyor ben omuzun biraz altinda istitorum sadece

Lastik işi bozuyor evet serbest kalırsa olabilir bence de:)

İste lastik olmazsa da kolu tamamen dusuyor, ben omuzun hemen altinda sabit dursun istedim. Baska da secenek soylemedi yani lastikli olur dedi sadece

Ekteki gibi mesela. Bunda lastik nasıl olsun

Eklentiler

• 45E82D3F-88B8-478E-B25D-1AC5078E9CB5.png
    45E82D3F-88B8-478E-B25D-1AC5078E9CB5.png
    340,8 KB · Görüntüleme: 95
sevgili Mune Mune bu da bi dert değil mi :) benim için çok önemli bi sorundu burda kimse cevap yazmıyor biraz daha bir derdim var bölümünde kalsa olmaz mı o_O

düsük omuzlu gelinlikler bu sene cok moda ama bence hic güzel durmuyor görüntü acisindan ama tabiki zevk meselesi

Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:
İçine sinmemişki buarya yazıyorsun...Diktirme gelinliği hiç sevmem, hep sorunlu olur...bence o dikleni mağzaya ver satsınlar, hazır gelinlik al kendine...

X