Gelinlik Modelleri Gelinliğe bir türlü karar verememek

Benim de yillarca hayalim dusuk omuzdu. Cok zarif oluyor, hele ki gelinlikte. Ama ben de dusundum ki oynamayi seviyorum ve dusuk omuzla oynamak cok zor olur. Hic aklimda yokken ve asla giymem dedigim straplez model bir gelinlik aldim:110: tabi suan ben de neden hemen karar verip aldim pismanligindayim. Ne bileyim cok cabuk aldim:KK43:

Erkek kardeşimin eşi (daha yeni evlendiler) aynı dediğiniz gibi düşük omuzlu bir gelinlik giydi ve muhteşemdi. Hiç lastik falan takmadılar. Omzun üst kısımlarına hayalet tülden destek yaptılar ve omuz altındaki kollar hiç düşmeden durdu. Hayalet tül hiç belli bile olmadı o kadar ince yaptılar ki. Kollar da omzun hemen altındaydı.

Demek ki her gelinlikçinin metodu farklı. İçinize sinmediyese başka yerle anlaşın ya da bu alternatifi de söyleyin hayalet tül yapsın.

Kızlar bugün gelinlik provama gittim ama kafam çok karıştı :KK43::KK43: Gelinliğim üç boyutlu küçük çiçekli üstü. Kollarını en başından beri düşük omuz istiyordum ama orda gelinlikçim örnek model gösteriyo mesela iğneliyo kollarıma, içinden lastik gözüküyo, lastik gözükmesin diyorum başka fotoğraflar gösteriyorum netten bulduğum ama orda gösterdiği elindeki örnek modeller bi türlü içime sinmedi .
Sonra normal çiçekli düz askı yaptı bitane nişanlım da ailem de onu daha çok beğendi, düşük omuzu kimse istemedi iyice kafam karıştı herkes yok deyince.

Bide ben kollarımı kaldırarak eller havaya yaparak öyle oynamayı falan çok severim:) düşük omuzla öyle rahat oynayamam gibi geldi ya oynanmaz demi ? Çok kafama taktım fikirlerinize ihtiyacım var :KK43:
Yukarı cevap yazdım da gör diye etiket yapıyorum kolera9 kolera9

Muhtemelen tam bizim gelinin gelinliği gibi bişey istiyorsunuz, onun da 3 boyutlu çiçekleri vardı :)

Şunun gibi bir kol metodu bahsettiğim.

Eklentiler

• 2017-dantelli-a-kesim-transparan-omuz-gelinlik-modeli.jpg
    2017-dantelli-a-kesim-transparan-omuz-gelinlik-modeli.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 57
Erkek kardeşimin eşi (daha yeni evlendiler) aynı dediğiniz gibi düşük omuzlu bir gelinlik giydi ve muhteşemdi. Hiç lastik falan takmadılar. Omzun üst kısımlarına hayalet tülden destek yaptılar ve omuz altındaki kollar hiç düşmeden durdu. Hayalet tül hiç belli bile olmadı o kadar ince yaptılar ki. Kollar da omzun hemen altındaydı.

Demek ki her gelinlikçinin metodu farklı. İçinize sinmediyese başka yerle anlaşın ya da bu alternatifi de söyleyin hayalet tül yapsın.

Muhtemelen tam bizim gelinin gelinliği gibi bişey istiyorsunuz, onun da 3 boyutlu çiçekleri vardı :)

Şunun gibi bir kol metodu bahsettiğim.

Merhaba, gelinlikçim bunu önerdi ama ne kadar ince de olsa belli oluyordu tül olduğu ve bence çok çirkin gözüktüğü için istemedim. Teşekkür ederim düz askılıda karar kıldım

Ben bi tanidigimin kinasinda gördüm. Onun da düsük kol model elbisesi vardi.
1. kinanin sonunda kollarini kldiramadigi icin kollari resmen kizarmisti
2. kollarini oynarken iyice kaldiramadi

Yinede kendin karar vermelisin cnm

Ben bi tanidigimin kinasinda gördüm. Onun da düsük kol model elbisesi vardi.
1. kinanin sonunda kollarini kldiramadigi icin kollari resmen kizarmisti
2. kollarini oynarken iyice kaldiramadi

Yinede kendin karar vermelisin cnm

Aynen canım mantıklı gelmedi düşük omuz.

Gelinliğimin çiçek modelinden normal düz askı yaptı gelinlikçim çok güzel oldu, ona karar verdim.

X