Gelinlik Modelleri Gelinliginiz kaca mal oldu?

zeyyneep bende izmirliyim hangi moda evi sölermisin?

selam kızlar haziran ayında evlendim ve gelinliğimi biraz pahalı yani normalin üstüne aldım 3700 tacı ayakkabası ile satmak istiyorum straplez privenuptiadan aldım ilgilennenler olursa özelden mesaj atarlarsa resimleride yollarım birde ilk başka bir gelinlik diktirmiştim ondan kayınvaldemin isteiği üzerine vazgeçtik hiç giyilmemiş 38 beden gelinlikde var o da straplez ikisinie de satışa çıkardım taç da vr 250 ye almıştım sadece tacı ama uygun fiyatlarla satmak istiyorum bilgilerinize... gel,nliklerde ayakkabı da sadece iş görmesi açısından çok uygun fiyatlarla satıcam bilginize....

ben beyaz butikten aldım gelinligimi duvagım tokası tarlatan hersey içinde 5500e geldi :S

maliyetini bilseniz 1000 lira bile vermezsiniz kızlar
yeni alıcak olan varsa iyi pazarlık yapsın

Bende gelinligimi satin aldim.. dügüne daha 9 ay var ama yurtdisinda oldugum icin begendim aldim..
2000 tlye geldi.. duvagi, gelinligi, taci ve cantasi var..

aysiradan aldım 31 ocak'a kadar %30 indirim vardı..haziranda evlenicem gelinliğim 3200 dü tac,kese,tarlatan,duvak (biri orta boy diğeri upuzun )saç tokası hepsi 2400 (tanıdığım olduğu için indirim yapıldı)

hangi mazadan???????? cok merak ediyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…