Gelinlik Modelleri Gelinlik bakarken yanınızda kim vardı?

NeSLa_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
37
0
37
arkadaşlar gelinlik seçerken sadece nişanlınızla mı baktınız yoksa aileden birileride varmıydı yanınızda..sadece nişanlımla gitmeyi düşünüyorum ama ailelere ayıp mı olur bilemedim :) sizinde fikirlerinizi almak istedim..

Ay yok ne ayıbı canım onlar eskidenmiş öyle birşey yapma sakın...
seçimini kendiniz yapın ne öyle her kafadan bir ses...
bu arada bişey sorcam sana gelinligi giydigini düğünden önce göstercenmi aşkına...?

sadece eşim vardı. düğün gününe kadarda kimse görmedi. görmelerinede gerek yoktu zateen sempatiksalakcinni

annemle nişanlım olur yeter:umursamaz: kayınvalideciğim önceki gelininde kendisi gitmemiş bende de gelmeyiversin:umursamaz: nişanda onların istediğini giymek zorunda kaldım bu sefer benim istediğim olsun

eşimin yengesi vardı ama onun zevkine güveniyordum yani...

benımde hayalımde hep kayınvalıdem ve annemle beraber gıtemk var belkı gorumcem ve kardeslerımde ama askım benı ılk dugun gunu gorsun duamla makyajımla....

ben annemi ve kardesimi alip giderim..
nisanlim görmesin hemencik az beklesin sengözlerimebaksanab

eşimle beraber gezdik.. birkaç tane denedim baktı. bir kaç gün sonra annelerimizn ikisini de alıp gittik. ilk girdiğimiz mağazada ki gelinliği aldık. sonrada kına da giymem için kıyafet baktık:)

ben eşimle gittim ama orda arkadaşıda vardı ikiside elleri yanaklarında bana bakıp yorum yaptılar :KK70:D çok utandımmm :KK70::KK70: bence yanında kardeşin veya bir akraban olmalı..kaynana görümce eltiye gerek yok eksik kalsınlar onlarda :KK70:D

benmde 24 nisanda nişan sonra kına ve düğünüm var, valla bi hafta sonu nişanlımla çıktık kemeraltına gezmeye diye, gelinlikçilerin hepsini gezdik, bi yerde çok içimize sindi, gelinliği de nişanlığı da kınalığı da aldık, herkesi de hiiiççç ilgilendirmez, zaten saygıdeğer kayınvalidem ve kayın pederim, ben izmirde oturduğum halde onlar ankarada olduğu için ankaradan alınsın yok burda ben 200'e bile bulurum filan diyolardı en son konuştuğumuzda, ben fiyatı 1850 olan bi gelinlik aldım, onları da hiiiiççç enterese etmez, zaten ben giycem parasını da kocam verecek, onlar paraya girmiyosa öylece baksınlar, zaten hiç karıştırmayın böyle işlere, bir girdiler mi çıkmak bilmiyorlar, kendimden biliyorum, en son dün akşan kaynanam aradı, naptın aldın mı elbiselerini diye,, bende hayır, düğünden 1 gün önce alcam şimdi almadım dedim, ohhhh en iyisi bu, bi de ayakkabıları alsam bi ara kimse olmadan :dance:

ben ablalarım ve annemle bir posta gezdim
2ye indirdim secenegimi kayınvalideme göstericektim bu haftasonu ama gelmicekmis baska sehirde yasıyor
aslında nisanlıma göstermek istemiyordum ama kayınvalidem de gelmediginden bu haftasonu siparisi verirken ona gösterip oyle karar vericem sanırım

farketmezzz isteyen gelebilir:)ben önceden gidip bakıyorum zatennnn 3 gelinlikçi arasında kararsızım şu anda..tam kararımı verince..söylerim kaynanama eltime anneme kardeşime:)isterlerse gelirler:)söylemedi olmasında sonra:)altınlarımı eşyalarımı nişanlımla ben gittik kimse gelmedii...anlayışlı iki taraf kendi zevkinize göre alın herşeyinizi diyor..ama adet yerini bulsun diye ben teklif ederimmm :)herkesin gönlü hoş olsunnn bi gelinlik yüzünden ileride laf duymak istemiyorum:)

Ben gelinliğimi diktirdim, satın almadım... Nerede diktireceğimize annemle ben Fatih bakırköy kadıköy ve İzmit i gezdikten sonra karar verdik... Annem dikiş bildiği için modaevlerinde hep terzilerle konuşup onların işçiliklerine baktı ben de stilistle konuşup banaönerdiği mdelleri inceledim...

İzmitte diktirmeye karar verdikten sonra da 2 haftada bir İstanbuldan İzmite prova için gidip geldim... Her provada annemde vardı... Başka da hiç kimse görmedi... Eşim kuaförden beni aldığında büyülenmiş gibiydi....

biz ilk nişanlımla gezdik almaya gittiğimizde kayınvalidem vardı birde kuzeni nişanlımın . bence uğursuzluk olmaz sonuçta gelinlik denendiğinde ne saç var nede makyaj o gün herşey olunca çok değişik durur

ben gelinliğimi internetten görüp aşık oldum.... gelinlikçi de nişantaşındaydı.... eşime gösterdim o da begendi, sonra beraber atladık gittik istanbula...kayınvalidem dugune kadar görmedi nerdeyse, tarif ettim sadece, provalara da beraber gittik.....ben ugursuzluk olayına da inanmadığım için, şimdi en doğru kararı vermişim eşimle giderek diyorum...

ben gorumcem ve kayinvalidemle gittim hem zevklerimiz uyusuyor
hemde onlarinda kiyafetleri ayni yerde dikildi
esim beni gelinlikle dugungunu gordu ve cok ozel bir andi gercekten
ugursuzluk getirmesine inanmam ama onceden gormesi hos degil benceyerimseniben

X