Gelinlik Modelleri Gelinlik modelleri

LadyEvil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2011
14.227
111
Evli nişanlı sözlü vs değilim,ama sizler sayesinde gelinliklere bi ilgim oldu ve beğendiğim gelinlikleri paylaşmak istedim.sizlere de fikir olur belki.taaa ilerde evlenmeye karar verirsem bana da bi fikir olur tabi :)

gelinlikcim_cr157.jpg

gelinlik1.jpg

gelinlik.jpg

moncheribridal01.jpg

gelinlik+modelleri.jpg

Daha görüp beğenirsem paylaşıcam...
Siz de görüp beğendiğiniz modelleri burda paylaşabilirsiniz

rosa-clara-esencia.jpg

canım buna bayıldım ben, zevklerimiz de benziyor bu arada :KK1: ben geçen gün bir site gördüm hüsniye moda diye bir yerin. çok değişik modeller var. bakmanı tavsiye ederim.benim de çok var evlenmeme. inşallah sonbaharda sözlenebilirsek gerisi Allah kerim :KK1:

Peki bakarımm.
Beğendiğin modelleri ekle sen de...
Buarada benim adayım bile yok daha:KK1:

canım benim mesaj sayım az sanırım ekleyemiyorum şu anda.:26: denerim ama tabii ki. az önce "vücut tiplerine göre gelinlik" bakıyordum. Gelinlik.com - 2011 gelinlik modelleri resimleri modaevi evlilik abiye istanbul ankara izmir antalya Bunları buldum çok hoşuma gitti. Hatta ben bunu ayrı bir topic olarak açayım :KK66:

canım boşver ya bekarlık gerçekten sultanlık.:KK1: benim var da ne oluyor? bir türlü durumu açıklayamıyorum babama anneme. arkadaşım sanıyorlar hala.:KK53: bir de şimdi hayatımın kararını verip iş yerimi belirleyeceğim, ama sevgilimin de yanıma gelebilmesi için ona göre bir yere bakmam lazım. yaşayacağım şehri belirleyebilmek için daha evlenmeden 3+1 dairelerin fiyatına bakar oldum :KK1: şaka bir yana güzel bir şey. inşallah karşına seni mutlu edecek ve sana çok değer verecek biri çıkar.

Evet ben de bayıldım ona ama çok zayıf ve uzun boylu olmak lazım onu taşıyabilmek için:KK69:

Evet ben de bayıldım ona ama çok zayıf ve uzun boylu olmak lazım onu taşıyabilmek için:KK69:

aksine, bu kesim yakaları geniş omuzlular hariç herkes taşıyabilir. özellikle büyük göğüslü bayanlar için straplese iyi bir alternatif. kabarık olmaması da boy kısıtını ortadan kaldırıyor. bence bu gelinlik herkese yakışır. sadece bu kadar mükemmel ve deseni çok sık fransız danteli/güpürü bulmak imkansız gibi bir şey.

X