Elti gorumce kaynana

Ayrıca eşinizle.olan kavgalarınızida duymasinlar onlara yansıtmayin onların hoşuna gider
Aynen artik esimle bile kavga etmemeye calisiyorum aman sesimiz gider de simdi elti mutlu olur diye😀o kadar merhametsiz insanlarda degil aslinda ama sonict herkesin farklig huylari var bes caylarna dedikodi oliyorum sonra esiyle arasi yine bozuldu yine kavga ettiler anlasamiyolar niye hala evliler diye. Onlara inat bende daha cok mutlu olmaya bakiyorum inatta degil tabi ama siz anlamissinizdir beni boyle olmasi daha iyi oldu biraz da.

Ayni bende oyleydim ailesine karsi susup gider esime annnen bolye ablan boyle nefret ediyorum vs hep dillendiriridim evde huzur kalmazdi. Mantikli dusununce aynen sonucta ailesi kime ne dicek asiri buyuk bisey olmadigi surece. Bende herkesi geride biraktim mecbur olmadikca kimseyle teke tek gorusmuyorum annesiyle arami iyi tutmaya calisiyoeum elimden geldigince o kadar. Sadece evime kocama cocuguma veriyorum artik tum odagimi. Ay evet caktirmiyolar ama hoslarina gidiyo onlarin yaninda kocalarimizdan laf yememiz. Inanin askim bile diyemezdim onlarin yaninda ayip olmasin diye artik dozunda su icermisin diyip getirip afiyet olsun askim diyorum😇
En iyisi ben gelir gelmez hemen aç mısın diyorum eşim benden bir şey istedi mi ikiletmeden getiriyorum. Onu da tembihliyorum bana ortam içinde ters bir şey söyleme diye. İşin iyi yanı eşimle o kadar çok mutluyuz ki sofrada bile yanına biri oturdu mu eşim kaldiriyor kalk burasi karımın yeri diye önüme bir şeyler indiriyor ortam içinde oturacak yer yoksa hemen bana yer açıyor sen gel buraya otur diye 😂😂😂 gözü sürekli üstümde öyle olduğu zaman daha çok kiziyolar

En iyisi ben gelir gelmez hemen aç mısın diyorum eşim benden bir şey istedi mi ikiletmeden getiriyorum. Onu da tembihliyorum bana ortam içinde ters bir şey söyleme diye. İşin iyi yanı eşimle o kadar çok mutluyuz ki sofrada bile yanına biri oturdu mu eşim kaldiriyor kalk burasi karımın yeri diye önüme bir şeyler indiriyor ortam içinde oturacak yer yoksa hemen bana yer açıyor sen gel buraya otur diye 😂😂😂 gözü sürekli üstümde öyle olduğu zaman daha çok kiziyolar
Onu benim esimde cok yapar bende uyarirdim onlarin yanina yapma sinir olurlar diye sonra sen salakmisin dedim kendime birak catlat biraz laf sokamiyorum bari boyle rahatlatiyim kendimi dedimdedim😆😆artik o kadarlikkta olsun

Kavga bekliyordum konu beklentimi karşılamadı. Ben gidiyorum :63:
Haha yazicam anlaticam ama detaya giremiyorum malum belki gorueler okurlar anlamasinlar diye😀birde mail adresim gozukmez dimi orda kendi mail adim soyadim yaziyo aman gozukmesin asil o zaman kavga cikar

Merhaba herkese 3 yildir evliyim esimin ailesiyle aile apartmaninda oturuyoruz esimin ailesi aslinda iyi ama cok soguk insanlar ve cogu zaman bir aradalar. Bende sosyal fobi ve biraz özgüvensizlik var bekarken odamdan hic cikmazdim. Buraya ayak uydurmam biraz zor oldu tabi. Başta herkesin beklentisi çok oldu niye kahveye yemeğe gelmedin çağırmadın hesabı.. Üstüne ne zaman bir araya gelsek hep bi laf sokma ve ben hep sustum sustum sustum. Onlara kızgınlıgımı eşimden çıkardım mutsuz olduk. İlk zamanlar hep sustugum için anlaşabiliyoduk doğumumdan sonra bi arkadaşımın kendini ezdirme vs gazıyla ve lohusalıkta eklenince patlama yaşadım. Yavaştan hakkımı savunmaya hayır demeye başladım benden kötüsü olmadı. Şimdi elti görümce konuşmuyoruz. Onların yaninda kendimi hiç ifade edemediğim için evde eşime patlıyodum tabi seslerim eltimlerde duyuyodu ve benim için deli ruh hastası ilaç alsın dediler ve onları gözümde çok büyüttüm saygılı olmalıyım adı altında kendimden ödün verdim. Surekli güldüm istemediğim halde. Çok güleryüzlü ve duygusalımdır ve ailecek bana yapmacık kibirli egolu dediler ki asıl çoğu şeyi gördüm duydum asıl egolu ve kendini begenmiş insanlar olarak görüyorum. Evime ne zaman gelseler arkamdan yüzümden hep eleştirdiler burayı yıkıyomusun şunu temizliyomusun ve daha neler neler hepte emrivaki ve soğukça. Görümce de sen artık evlisin evine dikkat et ne bu camların hali vs daha bi sürü. Zamaninda kaynanamlada sorunlarımız oldu ama şuan iyiyiz mesafeli ama anlaşıyoruz. Onun yaninda artık daha az konusuyorum cunku her lafimin altindan art niyet dusunuyo herkese yayiyo ve ben ozunde ne kadar merhametli iyi bi insan olsamda adimi hep kotuye cikardilar dedikodumu yaparak. Eltim beni hep kaynanama sikayet ederdi ben onu hic etmezdim kendime yakistirmazdim. Onun evine gittigimde hic kotu niyetle sagi solda kir pas var mi diye bakmazdim gorsem bile demezdim dedikodusunu yapmazdim bunlara ragmen o eltimi cok severler benlede sorunlari belli zaten yuzume karsi karaktersiz oldugumu dahi soylediler ne kadar aglamistim o gun. Bu arada eltim calisiyo ben evdeyim bebegim var ve esime asla yuk olmadim mehir hakkinda bile bisey istemicek kadar paraya deger vermeyen bi kizim aylik harcamam 500 bile olmaz esimden para isterken dahi hala utanirim ona ragmen oglumun parasini yiyo bosanirsa zengin kocaya gider dediler dusunun😓Cok uzattim ama artik susmak ezilmek sonra evimde esimlede huzursuz olmaktan cok bunaldim. Istiyorum ki evimi ozelimi temizligimi elestirdiklerinde cevaplarini veriyim ama verirsem gecimsiz kotu olur anilirim demekten cekiniyorum kendim olamiyorum ama sonra nasil olsa seni kotu biliyolar bundan sonra kendi ic huzurum icin kimseye ezdirme kendini diyorum sizde tavsiye verirmisiniz burdan dertlesmek cok iyi geliyor insana.🥰
Ayy elti de görümce de hadsizlikte nirvana. Benim evimin camı ne gorümceyi ilgilendirir ne başkasını. Yüzünüze karşı karaktersiz diyen insana nasıl hic birşey demiyorsunuz anlayamadım. Eltinin çalışması da sadece kendini bağlar sizi değil biraz gözünuz de büyütmüşsünüz sadece. Ayrıca hicbiriyle görüşmek zorunda değilsiniz madem mutsuz oluyorsunuz. Siz de onlara gülerek onlara alttan alttan laf vurun. Hazır cevap olun. Eşinizle onlar yüzünden neden kavga ediyorsunuz ona da anlam veremedim. EE adam da demez mi senin ağzını tutan mı vardı diye. Tamamen kadınlar arasında olan meseleye erkek kişisi ne diye karışacak. Siz kendinizi savunun önce

Ayy elti de görümce de hadsizlikte nirvana. Benim evimin camı ne gorümceyi ilgilendirir ne başkasını. Yüzünüze karşı karaktersiz diyen insana nasıl hic birşey demiyorsunuz anlayamadım. Eltinin çalışması da sadece kendini bağlar sizi değil biraz gözünuz de büyütmüşsünüz sadece. Ayrıca hicbiriyle görüşmek zorunda değilsiniz madem mutsuz oluyorsunuz. Siz de onlara gülerek onlara alttan alttan laf vurun. Hazır cevap olun. Eşinizle onlar yüzünden neden kavga ediyorsunuz ona da anlam veremedim. EE adam da demez mi senin ağzını tutan mı vardı diye. Tamamen kadınlar arasında olan meseleye erkek kişisi ne diye karışacak. Siz kendinizi sabunun önce

Aynen artik esimle bile kavga etmemeye calisiyorum aman sesimiz gider de simdi elti mutlu olur diye😀o kadar merhametsiz insanlarda degil aslinda ama sonict herkesin farklig huylari var bes caylarna dedikodi oliyorum sonra esiyle arasi yine bozuldu yine kavga ettiler anlasamiyolar niye hala evliler diye. Onlara inat bende daha cok mutlu olmaya bakiyorum inatta degil tabi ama siz anlamissinizdir beni boyle olmasi daha iyi oldu biraz da.
Eltiler savaşını izlediniz mi.

Evet ikiside hadsiz ben aslinda artik onlara degil kendime kiziyorum benim derdim suan kendimle onlarin huylari oyle omur boyu boyle olucaklar ne zamana kadar kacabilirim ki. Zaten kaynanam disinda ne elti ne gorumce gorusmuyoruz artik. Sadece bi yere davet edildigimizde esim olmadan gitmiyorum tek cagiriyolar sirf kirilicam lafin altinda kalicam aman bisey dersem adimi neye cikarirlar ya da bu ne cokk degismis boyle derler diye gitmiyorum dedigim gbi nereye kadar kacicam sirf laf atmasinlar diye seytan diyo bidakine git sende hic acima agzina geleni tabi tatli dille soyle bak daha daha curret ediyolar mi. Ben kendim musade ettim bunca zaman susarak. Karaktersiz lafinida en savunmasiz haldeyken soyledi acik acik yazamam simdi ama hic birini unutmucam. Ona gore davranicam yuzlerine gulunce yapmacik sahte dediler bi araya gelince her ne nadar enerjik ve guleryuzli olmayi cook sevsem de artik hel buz gibi olucam onlara karsi bu seferde burnu havada egolu dicekler aman desinler hic bi sekilde yaranamicagim icin bari icimden ne geliyosa onu yapiyim diyorum

Ay hemen hemen benim yaşadıklarım tek fark benim evim birdi şuan ayriyim kafam rahat ben sürekli eşimle kavga ederdim adam eve gelmek istemezdi. Halbuki şimdi düşünüyorum adam napacak ki gidip dövecek mi kavga mı edecek. Şuan evim ayrı olduğu için kafam rahat bir ara sürekli laf vuruyorlardi şimdi onu da yapmıyorlar ve inanın eşimle o kadar çok mutluyuz ki siz eşinizle mutlu olmaya bakın. Ben lafi açıldı mi biz hiç kavga etmeyiz yatak ayirmayiz diyorum şaşırıyorlar gerçekten de öyle ama. Bir de mesela kocam onların yanında bana en ufak bir laf söyledi mi kahkaha tufanı başlıyor görümce elti ve kaynana nasıl hoşlarına gidiyor. Bende bunu fark ettiğim için onların yanjnda eşime çay içer misin çay yapim yemegini yedin mi dışarı çıkalım mı hep böyle konuşuyorum. Eşinizle geçinmeye bakın sonucta eltinizle evli değilsiniz.
Şeytan üçgeni gibilermiş 😁Allahım ya ne insanlar var.

Eltiler savaşını izlediniz mi.
Evet☺klasik turk eltilerini anlatmis ama eglenceliydi. Ordaki kucuk yeni gelin gibiydim esimde bana benzetirdi onu ilkte hep sessiz sakin baktim ustume geliniyo biraz da olsa dis gostermeye basladim zaten sonra anlasamadik yoksa ben sessizken herkesle iyiydi aram😁tabi ezik kizi buldular ne laf soksakta huzurrunu kacirsak diyip ego tatmini yaptilar

Evet ikiside hadsiz ben aslinda artik onlara degil kendime kiziyorum benim derdim suan kendimle onlarin huylari oyle omur boyu boyle olucaklar ne zamana kadar kacabilirim ki. Zaten kaynanam disinda ne elti ne gorumce gorusmuyoruz artik. Sadece bi yere davet edildigimizde esim olmadan gitmiyorum tek cagiriyolar sirf kirilicam lafin altinda kalicam aman bisey dersem adimi neye cikarirlar ya da bu ne cokk degismis boyle derler diye gitmiyorum dedigim gbi nereye kadar kacicam sirf laf atmasinlar diye seytan diyo bidakine git sende hic acima agzina geleni tabi tatli dille soyle bak daha daha curret ediyolar mi. Ben kendim musade ettim bunca zaman susarak. Karaktersiz lafinida en savunmasiz haldeyken soyledi acik acik yazamam simdi ama hic birini unutmucam. Ona gore davranicam yuzlerine gulunce yapmacik sahte dediler bi araya gelince her ne nadar enerjik ve guleryuzli olmayi cook sevsem de artik hel buz gibi olucam onlara karsi bu seferde burnu havada egolu dicekler aman desinler hic bi sekilde yaranamicagim icin bari icimden ne geliyosa onu yapiyim diyorum
Egolu burnu havada desinler. Ben eltimle çok iyiyim birbirimizi çok sayar ve severiz Ama mesafe olarak çok uzağiz biz. Ve aramız kotu olsa beni mutsuz eden bir iliskimiz olsaydi ben de uzak davranırdım. Kimse benden önemli değil çünkü

Evet☺klasik turk eltilerini anlatmis ama eglenceliydi. Ordaki kucuk yeni gelin gibiydim esimde bana benzetirdi onu ilkte hep sessiz sakin baktim ustume geliniyo biraz da olsa dis gostermeye basladim zaten sonra anlasamadik yoksa ben sessizken herkesle iyiydi aram😁tabi ezik kizi buldular ne laf soksakta huzurrunu kacirsak diyip ego tatmini yaptilar
Ben birkaç defa izledim. Oyuncular da mükemmel olunca her izlediğimde ayni tadı alıyorum. Ama dediğiniz gibi tam Türk elti ilişkilerini anlatmış. Çokta güzel taktikler veriyor. Kısasa kısas acımayacaksın. Ama en sonunda yine can ciğer kuzu sarması oluyorlar bu bile güzel 😁

Egolu burnu havada desinler. Ben eltimle çok iyiyim birbirimizi çok sayar ve severiz Ama mesafe olarak çok uzağiz biz. Ve aramız kotu olsa beni mutsuz eden bir iliskimiz olsaydi ben de uzak davranırdım. Kimse benden önemli değil çünkü
En iyisini yapmissiniz. En bastan beridir hep mesafelimiydiniz? Biz ilkte cok samimi olduk ozellerimizi anlattik gittik geldik. Simdi nasil pismanim benim yuzumden oldu ayarlayamadim mesafemi herkesi kendim gibi bildim sandim diye. Gercekten kendimizi sevmezsek kimse bizi sevmiyo saymiyo gec oldu ama ogrendim o son kurdgunuz cumle harika hayatima onu katinca duzene girdi zaten hersey🌸🌸

Ben birkaç defa izledim. Oyuncular da mükemmel olunca her izlediğimde ayni tadı alıyorum. Ama dediğiniz gibi tam Türk elti ilişkilerini anlatmış. Çokta güzel taktikler veriyor. Kısasa kısas acımayacaksın. Ama en sonunda yine can ciğer kuzu sarması oluyorlar bu bile güzel 😁
Kesinlikle acidim da noldu aman sus sus ortam gerilmesin dedim de noldu bunlar oldu😆dogum aninda cok tatliydilar arabada😀ama ben daha eltimle hic duzelicegimi iki cift laf edicegimide sanmam ki dusunmuyorum 1 oldu 2 oldu 3te son demek ki uyusmuyoruz o cok soguk ve kati kurallari olan biri bende daha enerjik sicakkanli cocuksu aman nolcak havasinda yapilar uymuyo bi kere. Bir de kaynana ve gorumce tarafindan baski oluyo siz ailesiniz birbirinizin yuzune bakiyosunuz konusmama luksunuz yok bunlari bana diyolar tabi eltime diyolar mi deseler de eltim kesin sertce belli etmistir asla konusmucagini ben onu bile edemedim simdi size soyluyorum anca yarin bigun baslarlarsa boyle olmaz konusun diye ne dicegimi billemiyoeum aklimda var bi kac bisey guzelce boyle seylerin zorla olmucagini diger gurly skrunlarin ciktigini felan dicem sanirim asla konusmam etmem diyince saygisizlik olarak anlicaklar ki aslinda onu demekte en dogal hakkim bence.

Esim cok fazla isin icinde degil herseyden tabiki haberdar ama ne diyebilir ki ailesine? Zamaninda uyardi bi iki kez diye ailesiyle kotu oldu. Karini goklere cikardin dediler kiskancliktan. Kendi sorununu kendin coz vs o tarzda bi insan cunku onu isin icine dahil edemem yoksa ailsiyle arasi acilir ve evden dahi kovuluruz oule diyim size
Tavsiyem eşinle aranı iyi tut çünkü kulaklarını açmış seni dinliyorlardır her kavgada onlar orada size gülerler kozz vermeyin aile içini duymasın kimse ve onlarla arana mesafe koy merhaba merhaba ol

kayınvalidenle de aranı iyi tut her ne olursa olsun eşinin annesi asla annesini atmaz şuan size sesini çıkarmıyor olabilir ama bir süre sonra bayar adamı şikayetleriniz diğerleri eşinizin umurunda olmaz. Elti veya diğerlerini eşine anlatabilirsin ama bu kavga gibi olmasın dertleşmek gibi olsun kaynanan ne yaparsada şikayet gibi kavga ederek değilde canın sıkılmış yaptıklarına dertleşiyormuşsun gibi yap

Kesinlikle acidim da noldu aman sus sus ortam gerilmesin dedim de noldu bunlar oldu😆dogum aninda cok tatliydilar arabada😀ama ben daha eltimle hic duzelicegimi iki cift laf edicegimide sanmam ki dusunmuyorum 1 oldu 2 oldu 3te son demek ki uyusmuyoruz o cok soguk ve kati kurallari olan biri bende daha enerjik sicakkanli cocuksu aman nolcak havasinda yapilar uymuyo bi kere. Bir de kaynana ve gorumce tarafindan baski oluyo siz ailesiniz birbirinizin yuzune bakiyosunuz konusmama luksunuz yok bunlari bana diyolar tabi eltime diyolar mi deseler de eltim kesin sertce belli etmistir asla konusmucagini ben onu bile edemedim simdi size soyluyorum anca yarin bigun baslarlarsa boyle olmaz konusun diye ne dicegimi billemiyoeum aklimda var bi kac bisey guzelce boyle seylerin zorla olmucagini diger gurly skrunlarin ciktigini felan dicem sanirim asla konusmam etmem diyince saygisizlik olarak anlicaklar ki aslinda onu demekte en dogal hakkim bence.
Bende sorunlar yaşadım eşimin ailesiyle evlerimiz yan yana şuan konuşmuyorum ne kaynanam nede görüncem ile yolda görsem yüzlerine bakmam ama eşimede şikayet etmem asla çünkü bişe desem hemen bir masumlaştırma yapacak veya annem işte ben ne yapabilirim birşey desem beni mi dinlicek diyor. Eltim ile de kötü değiliz kendisi benden 5 yaş büyük , aramızda kavga olmadı ama onunda birkaç şeyini duyduğum için mesafe koydum merhaba merhaba yapıyorum ayda yılda bir o kadar 4 aydır yüzünü bile görmedim mesela . Çok önemli şeyler değil bunlar eşinle aran iyi olunca , sen mutlu ol onlar kudursun

Ayrıca harcamam yok fazla demişsin , bak güzelim kaç yıllık evliyim sana tavsiye verim erkekler para harcadığı kadına değer verir sen harca bol bol altın al kıyafet al onlar kudursun bırak ne derlerse desinler ama bunları yaparken eşinle aranı asla bozma mutlu evliliğin sırrı bu yapacak birşey yok yani onlar seni sinir edeceğine sen onları kudurt

Tavsiyem eşinle aranı iyi tut çünkü kulaklarını açmış seni dinliyorlardır her kavgada onlar orada size gülerler kozz vermeyin aile içini duymasın kimse ve onlarla arana mesafe koy merhaba merhaba ol

kayınvalidenle de aranı iyi tut her ne olursa olsun eşinin annesi asla annesini atmaz şuan size sesini çıkarmıyor olabilir ama bir süre sonra bayar adamı şikayetleriniz diğerleri eşinizin umurunda olmaz. Elti veya diğerlerini eşine anlatabilirsin ama bu kavga gibi olmasın dertleşmek gibi olsun kaynanan ne yaparsada şikayet gibi kavga ederek değilde canın sıkılmış yaptıklarına dertleşiyormuşsun gibi yap
Evet artik hep oyle dizginliyorum kendimi zaten aman sesimiz gitmesin lafimizi edicekler yine bagris cagris kavga ediyolar diye. Evet bundan sonra buyuk bisey olmadigi surece annen soyle dedi boyle kirildim laflari yapmicam sorunun bende oldugnu dusunucek bu sefer. Kendide der bazen surekli ayni seyler sen gecimsizsin diyince hakliyken haksiz duruma cok dustum dediginiz gibi anlaticaksam da hep sakince dert yaniyomus gibi o da her zaman bunalticak kadar degil tabikide

X