Gelinlik Modelleri Gelinlik nerde bulabilirim

lupina

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2017
103
36
37
Merhaba arkadaslar istanbuldan gelinlik bakiyorum fakat kafam cok karisti fiyatlarda baya ucuk acaba nereleri onerirsiniz suraya gitme degmez dediginiz yada onerebileceginiz bi semt var mi gidipte memnun kaldiginiz yada memnun kalmadiginiz calistigim icin cok vaktim de olmuyor ama onerilerinize ihtiyacim var herkese simdiden tesekkur ederim😌

İstanbulda yaşaöıyorum ama tekstil türlerimde eminönü diye biliyorum orda çeşit olarakda fiyat olarak da bulabilirsiniz bence

İstanbul fatih hasret modaydi gelinligimi kiraladigim yer 3 sene once 6 bin vermistik. Uluslararasi bir gelinlikci her kesime hitap ediyor cok guzel modelleri var bakmanizi oneririm. Oraya gitmisken gelinlikciler carsisi diye is hani gibi bir yeri daha vardi oranin bir suru dukkani vardi var icinde hic gitmedim ama tavsiye edeni coktu. Karşı yaka olarakta umraniyeye bakabilirsiniz.

İstanbul fatih hasret modaydi gelinligimi kiraladigim yer 3 sene once 6 bin vermistik. Uluslararasi bir gelinlikci her kesime hitap ediyor cok guzel modelleri var bakmanizi oneririm. Oraya gitmisken gelinlikciler carsisi diye is hani gibi bir yeri daha vardi oranin bir suru dukkani vardi var icinde hic gitmedim ama tavsiye edeni coktu. Karşı yaka olarakta umraniyeye bakabilirsiniz.
Tesekkur ederim fatihi cok duydum oraya bi bakicam umraniyeye baktimda hep ayni modeller var birde yorumlari okuyorum korkuyorum herkes mutlaka bi soeun yasamis

Tesekkur ederim fatihi cok duydum oraya bi bakicam umraniyeye baktimda hep ayni modeller var birde yorumlari okuyorum korkuyorum herkes mutlaka bi soeun yasamis
Rica ederim. Ben cok memnun kaldim instagram sayfasindan resimlerine bakabilirsiniz. Odeme konusundada ilk bir kismini pesinat veriyosunuz sonra 2 ya da 3 prova vardi sanirim her gittikce bir miktar veriyosunuz tabi bu 3 sene oncesiydi suan degisti mi bilemem :)

Bakın bunlar indirimde olanlar bir tane bakıp İstanbul’daki mağazalarından birine gidip deneyiniz. Buraya tıklayın bin liraya da var on bine de. Bence siteyi inceleyin benim attıklarım indirimde olanlar. Marka bir mağazadan almak her zaman daha iyidir bence. Ben seviyorum Oleg Cassini’yi

X