Gelinlik Modelleri Gelinlik provası

2.provada biraz daha rahatladım.Resimde beğendiğim gelinliğin orijinal kumaşını kullanacaklarmış.Üst göğüs kısmı Fransız danteli.Nasıl sizce fransız danteli hiçte anlamam.Ama benim beğendiğim modelde normalde organza kumaş kullanılmmaış.ben organza seçtim.Işıl ışıldı hoşuma gitti.Bide gelinliği saklama konusuna gelince onlar zaten bitirmeyeceklermiş gelinliği.benim ölçüleri alıp son bitişi teslime yakın dikeceklermiş.Şimdilik bu kadar sağolun yardımlarınız için hepinize iyi geceler

canım gelinliğin modeli var mı merak ettim,benim resimdeki gelinliği aslında organze kumaştan dikmişler.ama gelinlikçi organze kumaş kırış kırış duran güzel bir kumaş demişti.fiyat olarak da daha uygun demişti.biz ipek taftaya karar verdik sonradan.resim de gördüğün gelinliği ben ankarada pazarlık yapa yapa 1 milyara indirmiştim.üstü fransız güpürü,eteğindede ara ara fransız güpürü kullandırdım.fransız güpürü güzel duruyor merak etme,gelinlikçinin elinde modeller var,güzellerden birini seçersin artık.ben gelin çantasına da(bohça)fransız güpürü koydurmuştum.gelinlikçi teslim edeceği gün son ütüsünü vuruyor,evde muhafaza ederken gelinliğin eteğini çıkartırsın alttan

canım gelinliğin modeli var mı merak ettim,benim resimdeki gelinliği aslında organze kumaştan dikmişler.ama gelinlikçi organze kumaş kırış kırış duran güzel bir kumaş demişti.fiyat olarak da daha uygun demişti.biz ipek taftaya karar verdik sonradan.resim de gördüğün gelinliği ben ankarada pazarlık yapa yapa 1 milyara indirmiştim.üstü fransız güpürü,eteğindede ara ara fransız güpürü kullandırdım.fransız güpürü güzel duruyor merak etme,gelinlikçinin elinde modeller var,güzellerden birini seçersin artık.ben gelin çantasına da(bohça)fransız güpürü koydurmuştum.gelinlikçi teslim edeceği gün son ütüsünü vuruyor,evde muhafaza ederken gelinliğin eteğini çıkartırsın alttan

Canım resmin çıktısını verdiler.Ama tarayıcım yok.Ya inan aynı senin anlattığın gibi eteğinde ara ara fransız güpürü olacak.Etek kısmı bi taraf bele hafif oturuyor diğer kısımda drapeler mevcut.Aslında gelinliğin aslı kumaşın adını verdi ama unuttum.Organzeden değilmiş.Başka bi kumaş.Ama organze benim hoşuma gitti.Biterse inşallah bitmiş halini gösteririm size.

X