Gelsin bebişler mutlu hamişler-2

Merhabalar canım arkadaşlarım
Neşe cnm nasıl üzüldüm anlatamam güzel haberlerini bekliyordum şok oldum. Cnm teselli olmaz biliyorum ama bak ikisindede pozitifi gördün. İnşallah üçüncüde kavuşucaksın bebişine. En azından umudun olucak. Ama tabiki kolay degil Allahım sabrını verir inşallah. Cnm çokkkk öpüyorummmmmmmmmmm

Nedroş cnm benim sen nasılsın bebişin nasıl. Annelik nasıl gidiyor gülce hanım iyice hareketlenmiştir artık. Senide onuda öpüyorum cnm

Yeter sen nasılsın cnm tedavi filan yok heralde. Senide öpüyorum cnm

Kızlar bana gelince iyiyim çok şükür. Benim tedavide iptal bu ara biraz maddi sıkıntı yaşıyoruz. İşler istediğimiz gibi gitmedi. Seneye kışa belki yaptırırız. Nedense bu işlerden bir sogukluk geldi içime. Eskisi gibi kafama takmıyorum. Elimdekine şükrediyorum.
İnşallah sizlerden güzel haberler alırım. Bir ugursuzlukmu var anlamadım. Allahım inşallah sırayla verir hepimize

Hepinizi öpüyorum :21::21::21::21::21::21::21:
sen nerelerdesin bakim cok ozlettin kendini ama lutfen arayi acma bidaha inss allah hepimize dogal yoldan nasip etsin inss esinin isleride en kisa zamanda duzelsin inss cnm hakkimizda hayirlisi olsun inss
Evet cnm ne yazikki yine dusukle sonuclandi tedavim sen diyorsun ya en azindan pozitifi goruyorsun diye esas bulupta kaybetmek inan cok daha uzucu oluyor cnm direk negatifi gorsem daha cabuk atlatirdim bulupta kaybetmek cok uzucu allah hic birimize yasatmasin inss kendine iyi bak optum cnm inss bundan sonra daha sık ugrarsin :KK54:

özlemim iyi olmana sevindim canım...inşallah en kısa zamanda maddi sıkıntıları da halledersiniz...bizler iyiyiz...bizimki 7. ayına girdi...diş çıkartma telaşındayız...uçları belli oldu bakalım ne zaman patlama olacak...çok hareketliyiz maşalahh...yerimizde duramıyoruz o yüzden arada ufak tefek kazalar oluyor....

kızlar hepinize iyi haftasonları şimdiden...ha bu arada bizim yavrunun park yatağı var ama annemlerde kaldığımız zaman ana dizinde uyuyor büyüdüğü için ufak geliyor...bir hamak beşik almak istiyoruz malum bizimki sallanmadıkça uyumaz...sizin önerileriniz var mı bu konuda...?

naıslsısnız kızlarrrrr nerelerdesiniz neler yapıyorsunuz

iyi günler kızlar...nasılsınız....

naıslsısnız kızlarrrrr nerelerdesiniz neler yapıyorsunuz

İyiyim canlar cok sukur bu aralar kiloma taktim diyet fekanda yapamam bilmiyorum nasil gidecek bu fazlaliklar
Nedracim besik konusuna biraz uzagim ben cnm ya biliyorsun benim oglan buyudu o konularla pek ilgim yok sadece sunu soyleyim kullanisli olmasina ve saglikli mazaemelerden uretilmismi diye dikkat et cnm masallah senin kiz kocaman oldu bile zaman cok hizli geciyor kizlar

bende iyim kızlar alerjim artı yine iki gündür fenayım ilaç almaya başladım ama bakalım nasıl olacak

Sanada cnm ben bugun yazliklarla kisliklari degistiriyorum bide oglumun kuculenlerini ayirdim baya bi birikmis bugun boyle persembede evi kaldiracam allah izin verirse yardimciyla bu hafta benim icin yorucu gececek biraz

kolay gelsin canım çok çabuk büyorlar değilmi yeğenimden vardı küçülmüşleri bizde geçen ay ayırdık ünvrts giden yeğenim sosyalsorumluluk projesi kapsamında köylerde yaşayan çocuklara verilmek üzere topluyorlardı çocuk kıyafetleri gönderdik oraya inşşş ihtiyacı olan çocukalrın işine yaramıştır

kolay gelsin canım çok çabuk büyorlar değilmi yeğenimden vardı küçülmüşleri bizde geçen ay ayırdık ünvrts giden yeğenim sosyalsorumluluk projesi kapsamında köylerde yaşayan çocuklara verilmek üzere topluyorlardı çocuk kıyafetleri gönderdik oraya inşşş ihtiyacı olan çocukalrın işine yaramıştır

Sagol cnm
Evet cnm ya cok cabuk buyuyorlar bide sık alinca tek cocuk olunca bir kis giydigini obur kis giyemiyor inanki bende koca iki poset cikardim esimin yaninda calisan iscilere gonderecem masallah her birinde uc dort cocuk var en azindan onlarin isine yariyor

Bu mukaddes miraç gecesinde bizleri de bağışla, öyle bir dünyada hayata gözlerimizi açtık ve öyle bir âlemde yaşıyoruz ki, önümüzde tuzak, arkamızda tuzak; uğrayıp geçtiğimiz her yerde nefis, şeytan ve aynı takımdan binlerce ifrit ağını germiş av bekliyor; yol boyu yüzlerce fitne ocağı ve isi-dumanı gelip sinelerimize oturuyor. İnayetine ihtiyacımız açık, çaresizliğimiz her hâlimizden belli; bizleri yara-bere almadan hedefe ancak Sen ulaştırabilir ve bugüne kadar elli defa çatlamış, kırılmış ruh dünyamızı da ancak Sen tamir edebilirsin. İçimizi Sana döküyor, kusurlarımızı Sana açıyor ve bize yeniden insan olma yollarını göstermeni diliyoruz.HAYIRLI KANDİLER

sagol cnm
evet cnm ya cok cabuk buyuyorlar bide sık alinca tek cocuk olunca bir kis giydigini obur kis giyemiyor inanki bende koca iki poset cikardim esimin yaninda calisan iscilere gonderecem masallah her birinde uc dort cocuk var en azindan onlarin isine yariyor

ne güzel yapıyorsun canım çöp olmasından sa o çocukların işine yarasınn :KK9:

X