Gelsin bebişler mutlu hamişler-2

hayırlı ramazanlar kızlar....bizde iyiyiz çok şükür minik 8. ayını bitirdi teyzeleri....sıcaklardan dolayı pişiğimiz var...trosyd adlı krem kullanıyoruz....özlem bıraktı buraları....bende kızdan vakit buldukça girip bakınıp çıkıyorum....sizler nasılsınız...?

Kizlar hepinize hayirli ramazanlar bu aralar yayla oldugum icin pek sık giremiyorum

Nedracim masallah cnm kizina bolbol ilik suyla banyo yaptir cnm inss pisikleri gecer cnm seni ve kizini kocaman opuyorum cnm
Evet suer unuttu bizleri tupbebek isini kapatinca bizleride unuttu

hayırlı ramazanlar kızlar...nasılsınız....topikte kimsecikler kalmamış..ne kadar üzücü....bizler iyiyiz kızlar 9. ayımıza girdik...emekliyoruz...köşe bucak ayağa kalkmaya çalışıyoruz....mersinde sıcaklar arttı...sizler nasılsınız...özlemden ses seda yok neden acaba?

neşe77 canım yaylanın tadını çıkar....sen nasılsın neler yaparsın

yeteeerim sen nasılsın canım...sizin yayla var mı?

hayırlı ramazanlar kızlar...nasılsınız....topikte kimsecikler kalmamış..ne kadar üzücü....bizler iyiyiz kızlar 9. ayımıza girdik...emekliyoruz...köşe bucak ayağa kalkmaya çalışıyoruz....mersinde sıcaklar arttı...sizler nasılsınız...özlemden ses seda yok neden acaba?

neşe77 canım yaylanın tadını çıkar....sen nasılsın neler yaparsın

yeteeerim sen nasılsın canım...sizin yayla var mı?

iyiym canımmm annemlerin köyü ar oradayım şimdiii benim kız kardeşim 10 yılın ardından hamile kaldı dün pıtpıtları duymaya gittik çok şükür duyduk darısı bizlere artık

Çok sevindim canim hayirli olsun...Rabbim devam ini getirsin...evt darisi basimiza ...tedaviyle mi oldu doğal mi canim..

iyi pazarlar kızlar...nasılsınız.....neşe77 canım yayla nasıl ..incirler oldu mu....

yeteerim sen nasılsın bacım...teyzelik heyecanı var mı....

HAYIRLI KANDİLLER KIZLARRR RABBİM HER NE DİLİYOR BEKLİYORSAK (kinin neye ihtiyacı varsa )BİZLERİ BU GECENİN HÜRMETİNE ONA KAVUŞTURSUN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN AMİNNNN

iyi pazarlar kızlar...nasılsınız.....neşe77 canım yayla nasıl ..incirler oldu mu....

yeteerim sen nasılsın bacım...teyzelik heyecanı var mı....

iyiyim canımmm çok şükür evet teyzelik heycanı tam gaz devam geçen cuma eşimin babaısnı kaybettik eşim zor zamanlar atlatıyor o yüzden kk ye gelemedim

iyi haftasonlaır kızlar...bayram yaklaşıyor...temzilikler ne alemde...bayram planlarınız nelerdir....

Hayatım da yaşadığım en güzel bayram üzerimde pijama saç topuz kanepeye uzanma modu berbat bir bayram di inşallah seneye acısını çıkarırım

Son düzenleme:
X