Genç Kalmak İçin Önerilerime Kulak Verin...

elma sirkesini nasıl ,sulandırıp da mı kullanıyorsun yoksa sade olarak mı?
ayrıca bu strivectin krem ne kadar etkili ,bazı yerlerde okuyorum cildi şişiriyor muş.gerçekten lekelere karşı etkili mi .o kadar şey söyleniyor ki.neye güveneceğini şaşıyor insan.dejavu var şimdi de...

elma sirkesini nasıl ,sulandırıp da mı kullanıyorsun yoksa sade olarak mı?
ayrıca bu strivectin krem ne kadar etkili ,bazı yerlerde okuyorum cildi şişiriyor muş.gerçekten lekelere karşı etkili mi .o kadar şey söyleniyor ki.neye güveneceğini şaşıyor insan.dejavu var şimdi de...

Canım, benim cildim yağlı olduğu için sulandırmadan pamuğa döküp siliyorum.Sulandıran da varmış ama bence böyle daha etkili.
Strivectin kremin hiç bir yan etkisi yok yani şişme vs olmuyor, bende olmadı. Sivilce lekelerim vardı yüzümde ve farkedilir şekilde azaldılar. Ben cidden memnunum

Mert`cim doktorun verdigi tarif buydu ama bilmyiorum belki ezmeden normal yesekte olur ,bende öyle yemegi düsündüm ama sabahlari ac karnina gittmiyor cok aci geliyor...

Lily bitanem sadece saplarini degil yapraklarinida yiceksin ama dedigim gibi 10 demet degil sadece birazcik maydonozla yapicaksin...Mesela bir demet maydonozun ceyregini kullan..

Beyhanbanu izmirde cok ünlü bir güzellik uzmanindan yillar önce ögrenmistim bu elma sirkesini hatta yapilisinida anlatmisti ama kendi kitabinda ama malesef kitabi kaybettim..ben saclarim icin son durulama suyunada sirke koyuyorum saclari parlatiyor ve yüzümdeki günes lekeleri icin arasira yikiyorum (aslinda düzenli yapmam lazim ama unutuyorum) ama ben sulandiriyorum ciltdim karma belki cok kurutur diye..

merhaba..yazılanları okumak çok keyifli...ben de 1 buçuk aydır domates hapı alıyorum..cildimde bariz bir düzelme başladı..toparlanma anlamında...ayrıca 2 sene evvel grip olduğumda eczacının verdiği vitamin ester-c ile tanıştım..banu arkadaşımın da dediği gibi çok faydalı bir vitamin...ben sigara içtiğim için eczacı bana hergün kullan dedi...2 senedir yataktan kalkar kalkmaz içiyrum..ne nezle ne grip..ama antioksidan olduğunu ve cilde iyi geldiğini burda yazılanları oluyana kadar bilmiyordum...c vitamini vucüt kullanıp fazlasını zaten atıyor....coenzim q10 ile ilgili de günde kaç mg alınması gerektiğine nasıl karar vermek lazım ? kan tahlili yaptırmak gerekirmi...diye gezinirken şu siteyi buldum..kişiye özel anti aging tahlilleri yapılıyor..
Link Silinmiştir.
.özel sağlık sigortası ödermi bilmiyorum...ezbere hap almamak için öncelikle profesyonel bir yardım almak iyi olabilir...ben dahil çok kişi bu haplardan alıyor...üzüm çekirdeği ekstresi vs..gnc nin hapları oldukça başarılı...evet hepsi bitkisel ama her bünye aynı değil...bana yan etki yapmaz bi başkasına yapabilir...bakın lidanın durumuna...ben biraz pimpirikliyim...aldığımız her hap kana karışıyor...

merhaba..yazılanları okumak çok keyifli...ben de 1 buçuk aydır domates hapı alıyorum..cildimde bariz bir düzelme başladı..toparlanma anlamında...ayrıca 2 sene evvel grip olduğumda eczacının verdiği vitamin ester-c ile tanıştım..banu arkadaşımın da dediği gibi çok faydalı bir vitamin...ben sigara içtiğim için eczacı bana hergün kullan dedi...2 senedir yataktan kalkar kalkmaz içiyrum..ne nezle ne grip..ama antioksidan olduğunu ve cilde iyi geldiğini burda yazılanları oluyana kadar bilmiyordum...c vitamini vucüt kullanıp fazlasını zaten atıyor....coenzim q10 ile ilgili de günde kaç mg alınması gerektiğine nasıl karar vermek lazım ? kan tahlili yaptırmak gerekirmi...diye gezinirken şu siteyi buldum..kişiye özel anti aging tahlilleri yapılıyor..
Link Silinmiştir.
.özel sağlık sigortası ödermi bilmiyorum...ezbere hap almamak için öncelikle profesyonel bir yardım almak iyi olabilir...ben dahil çok kişi bu haplardan alıyor...üzüm çekirdeği ekstresi vs..gnc nin hapları oldukça başarılı...evet hepsi bitkisel ama her bünye aynı değil...bana yan etki yapmaz bi başkasına yapabilir...bakın lidanın durumuna...ben biraz pimpirikliyim...aldığımız her hap kana karışıyor...
aramıza bir antiaging tutkunu olarak hoşgeldin diyorum.ben de beyhanbanu gibi bu konu ile çok ilgiliyim.aynı şekilde kullanmaya çalışıyorum.
bunların yanına domates hapını da eklemek istiyorum.senin kullandığın ve tavsiye edeceğin marka nedir?benim yaşım33 geç kalmışmıyım ki?ama zararın neresinden dönersek kardır değil mi.

günaydın :-) inneov diye bir markanın domates hapını kullanıyorum...60 ytl civarı ...her kutuda 60 tablet var...günde 3 tane diyolar ama ben 2 tane alıyorum..şu anda 2. kutuyu yarıladım....insanın sahip olduğu genler çok önemli...yaşının bir önemi yok...eğer yaşını göstermiyorsan ki yazdıklarından bunu anlıyorum, bu bir şans ..ama dışarıdan kullandığımız cilt kremleri de önemli..mehmet öz ün real age diye bir sitesi var...orda yüzünüze antiage için içinde AHA olan krem sürmeniz yeterli, çok pahalı olması bi kremin çok iyi olduğu anlamına gelmez yazıyor...içinde "aha" olan rejuvi diye bir marka buldum...bir sitede de bir doktor kabin ürünü olan kremleri tercih edin demişti..bu rejuvinin içinde aha olan bir kabin ürünü var...ama ucuz bişeye benzemiyo...bugün yarın gidip bakcam...ben dermalogica kullanıyorum çok da memnunum ama daha iyisi varsa neden olmasın....ayrıca bugün gidip şu bahsettiğiniz kitabı alıcam...sevgiler..

günaydın :-) inneov diye bir markanın domates hapını kullanıyorum...60 ytl civarı ...her kutuda 60 tablet var...günde 3 tane diyolar ama ben 2 tane alıyorum..şu anda 2. kutuyu yarıladım....insanın sahip olduğu genler çok önemli...yaşının bir önemi yok...eğer yaşını göstermiyorsan ki yazdıklarından bunu anlıyorum, bu bir şans ..ama dışarıdan kullandığımız cilt kremleri de önemli..mehmet öz ün real age diye bir sitesi var...orda yüzünüze antiage için içinde AHA olan krem sürmeniz yeterli, çok pahalı olması bi kremin çok iyi olduğu anlamına gelmez yazıyor...içinde "aha" olan rejuvi diye bir marka buldum...bir sitede de bir doktor kabin ürünü olan kremleri tercih edin demişti..bu rejuvinin içinde aha olan bir kabin ürünü var...ama ucuz bişeye benzemiyo...bugün yarın gidip bakcam...ben dermalogica kullanıyorum çok da memnunum ama daha iyisi varsa neden olmasın....ayrıca bugün gidip şu bahsettiğiniz kitabı alıcam...sevgiler..

Canım bende araştırdım piyasadaki en iyi likopen hapı inneov muş hatta aldım ama kullanmaya henüz başlamadım. Aralıksız kullanmak gerekiyor, umarım yakında başlarım. Cilt bakım ürününde DERMOLOGİCA harika bir seçim ben yıllarca kullandım...Ama yaş itibari ile STRİVECTİN SD ye başladım ki ondan da çok memnunum... Elma sirkesi konusunda ise hiç vakit kaybetmeyin derim cidden cildim harika oldu.

Bu arada şunu bir kez daha vurgulamak istiyorum;

-Ester-C 500 mg sabahları kahvaltıdan 20 dk kadar önce
-Coenzim Q10 60 mg öğle yemeklerinde
-Alfa Lipoik Asit 100 mg öğle yemeklerinde
-Likopen (domates hapı) günde 3 defa

Bu antioksidanları almak yeterli fazlasına gerek yok. Dozları Dr Perricorn un önerdiği miktarda...

Verdiğin link için de teşekkür ediyorum. Birbirimize yararımız dokunduğu için mutluyum kızlar hepinizi öpüyorum....

şu rejuvi adlı krem ismi hşiç yabancı gelmedi bana.kutuları haladurur bende.
yıllar önce gittiğim güzellik uzmanı satmıştı onları bana akne için.aha lı olduklarından dolayı etki ediyormuş...
şimdi arasak nerde bulabiliriz ki bu rejuvi adlı kremi bilemiyorum....
iyi olurdu aslında...

d&r da kalmamış kitap..mersin şubeden getirticekler...hangi öğünde kaç mg alınması konusunda bilgi için çok tşk ederim....coenzime ile ALA beraber alınıyor yani..bi de likopen etti 3..aynı anda alınmaları bir etkileşim göstermiyor değilmi?
rejuvi sanırım sadece güzellik salonlarında satılıyor..www.rejuviturkiye.com diye bir adresten baktım bende..strivectin SD duydum bende..ayrıca hyroderm adında direk cilde kalojen takviyesi yapan serum/krem de iyi..bir de ispanyol markası bir ürün var..ispanyol kadınları baz alınarak üretilmiş..biz de akdeniz ırkı olduğumuz için çok etkiliymiş...mantıklı geldi..iklim beslenme alışkanlıkları vs gibi özellikler olarak benzer ırkız..markasını gittiğim spor merkezinde sormuştum ama not etmedim...öğrenince size bildiririrm...

bu arada ben sabah akşam yüzümü maden suyu ile yıkıyorum..tonik yerine..kurulamıyorum ki mineraller cilt tarafından emilsin diye...dolapta tutuyorum soğuk soğuk...cildi sıkılaştırıyo...gözenek sorunu olanlar için de düzenli kullanımda faydalı olabilir..ayrıca yüzünüze ürün sürdükten sonra 10 dk kadar yüz jimnastiği yapabilirsiniz..yüzünüzü acaip şekiller yaparak yüz kaslarınızı çalıştırabilirsiniz...
sevgiler

d&r da kalmamış kitap..mersin şubeden getirticekler...hangi öğünde kaç mg alınması konusunda bilgi için çok tşk ederim....coenzime ile ALA beraber alınıyor yani..bi de likopen etti 3..aynı anda alınmaları bir etkileşim göstermiyor değilmi?
rejuvi sanırım sadece güzellik salonlarında satılıyor..www.rejuviturkiye.com diye bir adresten baktım bende..strivectin SD duydum bende..ayrıca hyroderm adında direk cilde kalojen takviyesi yapan serum/krem de iyi..bir de ispanyol markası bir ürün var..ispanyol kadınları baz alınarak üretilmiş..biz de akdeniz ırkı olduğumuz için çok etkiliymiş...mantıklı geldi..iklim beslenme alışkanlıkları vs gibi özellikler olarak benzer ırkız..markasını gittiğim spor merkezinde sormuştum ama not etmedim...öğrenince size bildiririrm...

Hapların birlikte alınmalarının hiçbir zararı yok canım. Sanırım tek zararı kesemize yerimseniben okadar da olsun artık... Bu arada ben 1 haftadır maydonoz kürü yapıyorum bakalım ne sonuç verecek...tabiki düzenli kullanırsam 3 ay içerinde gözle görülür bir fark olur diye düşünüyorum cildimde...

Eklemeden geçemiycem lütfen hergün 8-10 adet kadar badem- ceviz yiyin kızlar. E vitaminsiz olmaz bu iş....

sevgili beyhanbanu

kitabı aldım ve okudum...kendime bir de Alpha Lipoik Acid aldım..COenzime ile dönüşümlü kullanacağım...Licopene ve Ester C zaten kullanıyodum..Verdiğin bilgiler için tekrar tşk ederim.......Bu doktor perricone kendi internet sitesinde ürünlerini de satıyor..kitabın ref kısmında website ı var :-)) fiyatlar hiç fena değil doğrusu...TR ye gönderim var galiba..kullandığım ürünler bitince alip kullancam...
maydonoz kürünle ilgili gelişmelerin feedback ini de bekliyorum :-)
sevgiler

Arkadaşlar ben çuha çiçeği yağı kullanıyorum ve çok faydasını gördüm,özellikle cildime eskiden kururken şuan neredeyse hiçbir krem kullanmama gerek kalmadı ve 1 haftada oldu, hiçbir yan etkisi yok ve E vitamini ve çuha çiçeği var içeriğinde, cildiniz harika oluyor ve iştahıda fazla olmasada kesiyor, faydalı olması dileği ile yararlarını da aktarıyorum;

Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bayanların özel günlerindeki baş ve karın ağrılarının (PMS ağrıları ve mensturel kramplar) giderilmesine yardım eder.

Hanımlardaki adet düzensizliklerinin giderilmesinde faydalı olabilir.

Menopoz semptomlarını azaltıcı etkisi vardır.

Egzema ve sedef hastalarının ciltlerini sağlıklı bir görünüme kavuşturmaya yardımcı olabilir. (Günde:3x2 softgel)

Çinko (mineral) ile birlikte alındığında ergenlik sivilcelerini (Akne) iyileştirebilir.

Aşırı alkol ve sigara kullanımı sonucu oluşan toksik (zehirli) etkileri azaltır.(Anti-oksidant etki)

Yaşlılık etkilerinin geciktirilmesine faydalıdır. (Anti-aging etki)

Romatizma ve mafsal (eklem) iltihabı ağrılarının azaltılmasına yardımcı olabilir.

Kireçlenme sonucu meydana gelen bel, sırt, diz, omuz ve boyun ağrılarınaa karşı faydalı olabilir.

Yorgunluğu azaltmak ve çalışma isteğinizi artırmak için yararlıdır.

Güçsüz ve kırılgan tırnakları güçlendirir.

MS (Multiple Sclerosis) hastalığının ilerlemesini yavaşlatmaya başladığı da söyleniyor.

Kullanım Önerisi: Çuha Çiçeği Yağı'dan, günde 3 kez yemeklerden sonra ek gıda olarak 1-2 softgel alınabilir. Bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

sevgili beyhanbanu

kitabı aldım ve okudum...kendime bir de Alpha Lipoik Acid aldım..COenzime ile dönüşümlü kullanacağım...Licopene ve Ester C zaten kullanıyodum..Verdiğin bilgiler için tekrar tşk ederim.......Bu doktor perricone kendi internet sitesinde ürünlerini de satıyor..kitabın ref kısmında website ı var :-)) fiyatlar hiç fena değil doğrusu...TR ye gönderim var galiba..kullandığım ürünler bitince alip kullancam...
sevgiler

bu doktorun web site adresini yada ürünlerini sattığı linki buraya yazarmısın.benim kitap galiba eski basım yada ben bulamadım.

sevgili beyhanbanu

sevgiler

Böcekçim öncelikle şunu hemen ve önemle vurguluyorum ALFA LİPOİK ASİT le CO ENZİM i dönüşümlü değil bir arada kullanman şart çünkü alfa, co enzimin etkisini artırır. Dr. Perricorne ve uzmanların öneriside bu yönde.
Dr. Perricorne un özellikle ester-c li ürünlerini kullanmayı bende istiyorum. Ürün fiyatları fena değil ama Türkiye ye göndermeleri bize kaça mal olur acaba? Bu konuda bilgi edinen olursa paylaşalım lütfen.

Maydonoz küründe birinci haftam başarıyla tamamlandı, henüz bir fark görmüyorum cildim de ama daha sonra yararını göreceğime inanıyorum hem sadece cildimde değil, kanı temizlemesi bakımından sağlığımda da önemli etkileri olacak umarım.

Etkisini en iyi gördüğüm şey Elma sirkesi oldu, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Cildim güzelleşti, yağ oranı dengelendi ve daha canlı görünüyor. Ayrıca çil benzeri minik lekelerde yok oldu.

GALETYA cım çuha çiçeğinin de faydalı olduğu görülüyor ama ben içindeki E vitamininden tedirginim acaba kaç IU E vitamini var? Neden dersen menapozdan önce besinlerle alınmayan E Vitaminin kalbe zararı var. Buraya içeriğindeki E vitaminin kaç IU olduğunu yazarsan sevinirim birde bu kapsüllerin marka- adet ve fiyatını da veririsen iyi olur canım

Ayrıca Çuha çiçeğini hap olarak almak istemeyenlerin çayını içmesinin de yararı olacağına inanıyorum. Payşalımın için teşekkür ederim.

Link Silinmiştir.

TR ye gönderim yok..Amerikadan yaptığınız internet alışverişleri için bir site var..burda sizin aldıklarınız adınıza saklanıyor..çok kişi kullanıyor...ama dikkat yurtdışından 100 eur ( 150 usd) üzerinde alışveriş yapmayaın..ya da parça parça yapın..yoksa gümrükte takılıyor..import yapıyor görünüyorsunuz..benim 7 ayakkabım telef oldu böyle...
ayrıca transportation dahil bu fiyatlar..yani 100 dolarlık mal alıp 50 doları geçmicek shipping maliyeti..yoksa ağlarsınız benim gibi...

www.amerikadaniste.com

Link Silinmiştir.

TR ye gönderim yok..Amerikadan yaptığınız internet alışverişleri için bir site var..burda sizin aldıklarınız adınıza saklanıyor..çok kişi kullanıyor...ama dikkat yurtdışından 100 eur ( 150 usd) üzerinde alışveriş yapmayaın..ya da parça parça yapın..yoksa gümrükte takılıyor..import yapıyor görünüyorsunuz..benim 7 ayakkabım telef oldu böyle...
ayrıca transportation dahil bu fiyatlar..yani 100 dolarlık mal alıp 50 doları geçmicek shipping maliyeti..yoksa ağlarsınız benim gibi...

www.amerikadaniste.com

heheheheh böceğim ya astarı yüzünden pahalıya mal olacak desene şakkıdı
en iyisi biz bu sevdadan vazgeçip Türkiye de satılan ve ester-c içeren ürünleri araştıralım. Yada içimizden birinin İngiltere ye gitmesini bekleyelim :1rolleyes:

Dr Perricone un internet sitesinin adresini veriyorum kızlar. Burada tüm ürünler ve birçok bilgi var, bakmanızı tavsiye ederim

Link Silinmiştir.

GALETYA cım çuha çiçeğinin de faydalı olduğu görülüyor ama ben içindeki E vitamininden tedirginim acaba kaç IU E vitamini var? Neden dersen menapozdan önce besinlerle alınmayan E Vitaminin kalbe zararı var. Buraya içeriğindeki E vitaminin kaç IU olduğunu yazarsan sevinirim birde bu kapsüllerin marka- adet ve fiyatını da veririsen iyi olur canım

Ayrıca Çuha çiçeğini hap olarak almak istemeyenlerin çayını içmesinin de yararı olacağına inanıyorum. Payşalımın için teşekkür ederim.

beyhanbanu öncelikle bu kadar bilgili olmanı tebrik ediyor ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim. Bu çuha çiçeğindeki E vitaminin IU olduğu yazmıyor, fiyatları da markasına göre değişiyor benim aldığım Balen adında ve 80 kapsül var fiyatı da 22,5 YTL. idi. Ben 32 yaşındayım ve cildimle ilgili çok şükür problemim olmamasına rağmen bahar aylarında kurumalar ve pullanmalar oluyor, ayrıca karma bir cilde sahibim. Bu kapsüllerden sonra cildimin nemlendiriciye ihtiyacı kalmadığını gördüm, yumuşacık ve ipeksi oldu sanki, hatta bir parlaklık verdi. Bana iyi geldi, bunun yanında birçok şeye de iyi geldiğini görünce de sevindim. Çuha çayı hakkında da bir bilgim yok doğrusu. Umarım kullanananlar faydasını benim gibi görürler. Ayrıca saçlarımda da sanki daha fazla uzama oluyor ve daha canlı. Sevgiyle kalın.sengözlerimebaksanab

X