Genç Kalmak İçin Önerilerime Kulak Verin...

bence böyle şeyleri hap olarak değilde doğal yollarla almalıyız suni geliyor bana illaki yan etkisi olduğunu düşünüyorum. acaba doğal yollarla hücreleri yenileyen antoksidan içeren yiyeceklerede ağırlık vermek aynı etkiyi yapar kanısındayım

Ben şunu söyleyim. Yaşım 37 ama en fazla 27-28 gösterdiğimi söyleyenler var gibi ifadeler kullananlar olmuş. Bence o kadarda değil..Herkes mutlaka yaşını gösterir. 40 yaşındadır ama antiaging haplar kullNDığı için 27 gibi gösteremez. Sadece yaşına ve yaşıtlarına göre güzel görünür. Etraftaki insanlar cidden iltifat etmek için ne diiceğini şaşırıryorlar. Keşke öyle olsa ama inanmıyorum....

Bende bu kadarına pek ihtimal vermiyordum inan. Ta ki tatile gittiğimde, komşumuz olan bir ablanın gelinini görene kadar. 10 senelik evli oldugunu duymuştum ama hiç görmemiştim. Bu tatile nasipmiş. Çok tatlı bir hanım gördüm karşımda. ıçimden düşünmeden edemedim doğrusu 10 senelik evli biri olamaz bu heralde başkası diye. Ama ta kendisiymiş. ıçimden maşallah maşallah çekip durdum Allah biliyor. Sordum yaşını. Kaç gösteriyorum dedi. 23-24 dedim taş çatlasın o da. Güldüler bana :)) 33 yaşında idi kendisi. ınanamadım mümkün değil ya dedim. Bunu takiben oturup sohbetimizde ise anladım. Bu bayan Rabbim şifa versin en kısa zamanda inş. rahatsızmış. Bu yüzden sürekli vitamin takviyeleri ve bağışıklık kuvvetlendirici takviyeler alıyormuş. Doktorların verdiği tedavi ilaçların yanısıra, yine doktor tavsiyesi ile Gnc ve solgar ürünleri kullandıgını söyledi. Alpha lipoic asid ve ester c vitamini söylediğini hatırlıyorum. Sanırım başka şeylerde var. Ben yeni tanışmanın verdiği çekingenlikle çokta fazla sormak istemedim. Ama ben artık inanıyorum 40 yaşında olupta 30 yaşında gösterilebileceğine. Ha bunun yanında elbette düzenli beslenmek gerekiyor. Fikrimi söylemek istedim. Kalın sağlıcakla..a.s.

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben de 45 yaşındayım..Sizin önerilerinizi deneyeceğim.. Benim de ufak bir önerim var..Banyoya girdiğiniz zaman en azından ayda bir defa yüzünüze kese yapın cildinizi incitmeden.En son şoklama yapın.Önce cildinizin dayanabileceği kadar sıcak suyu yüzünüze verin sonra soğuk su ardından yine sıcak su ve tekrar soğuk suyla duşunuzu bitirin yüzünüze kan geldiğini hissedeceksiniz ..Böylece hücreler kanla beslenerek daha canlı daha geç kırışan bir cildiniz olacak ben bunu her zaman yapıyorum..

ewet bozkurtcum kese çok faydalı katılıyorum sana :KK66:
ama sıcak soğuk su kompresini ayağa yapardım ben bunuda duyduğum iyi oldu 19umda :KK70: deneyeceğim çok saoll opuyorumnanaktan

banuska dan hiç ses çıkmıyor artık...başlığı açtı sadece......artık takılmıyor kk ya sanırım..

arkadaşlar bu ester-c ve alfa lipoik asiti araştırdım gayet iyi sonuçlar çıkıyor acaba bunları içerken hamile kalınırsa bir tehlikesi olurmu bebek için ,ben içmek istiyorum ama hamile kalmayıda düşünüyorum nasıl olcak bilgisi olan varmı

kızlar yeni bir araştırmaya göre C vitamini içeren haplar kansorejen etki yapıyormuş uzun vadede en iyisi doğal yoldan almak vitaminleri.

yarım kırmızı biberde bir günlük c vitamini ihtiyacımız varmış ben 21 yaşındayım henüz her gün düzenli olarak kara üzüm çekirdeği alıyorum ve mutlaka yoğurdun suyu olurya ondan içiyorum günde iki tane maden suyu mutlaka içiyorum ve bol bol maydonoz dere otu elma yiyorum şimdilik bunları yapıyorum fakat yaşım ilerledikçe vitaminlere başlamayı düşünüyorum cokacimcoook

Boşuna dememişler bakarsan bağ bakmazsan dağ olur diye... Yüz cildi insanın yaşını ele veriyor kesinkes. Ne zamandır blue anemone çiçeğinin nemlendiricisini almayı düşünüyordum. Dün girdim bir eczaneye, sordum kadın hemen elimin üstüne sürdü, bak nasıl harika değil mi gibisinden ayak yaptı. Tabii ben hiçbir fark göremediğim için o anda hıııı filan dedim. Gerçekten de göremedim ama. Bayağı da fahiş bi fiyat olduğu için düşünim deyip çıktım. Sonra, şöyle düşündüm; boşver kızım ona vereceğin parayla içten kendini nemlendir diyerek kendimle konuştum. Dört gündür avokado yağından dört damla fincana damlatıp üstüne de ılık su ekleyip içmeye başlamıştım ve krem sürmediğim halde nemli bir yüze sahip olacağımın kanaatine vardım. 34 yaşındayım ama, kimse otuzluksun demedi şimdiye kadar, hatta yaşımı söylediğimde filan, hadi hadi atma şimdi derler.
Bu ürünleri de değerlendireceğim ama hoşuma gitti. Vücut ne alırsa karşılığını bi şekilde veriyor, ama iyi ama kötü arkadaşlar...

kızlar bende bu sayfadan yenı öğrendım daah bu ürünleri bazı sıtelerde yararlı olmadıgı bazı sıtelerde gereklı oldugu felan gıbı karmakarısık oldu kafam ama sonunda karar verdım gnc sıtesınden alfa lıpoık asıt 60mg lıkdan bıde coenzım30mg sıparıs ettım bırde çuha çiçeği yağı bıde üzüm çekirdeği kutuda hap olarak degıl bı sıteden sıparıs ettım bende baslıcam artık bu antıagıng hayata 29 yasındayım bende hemen yaslanmak ıstemıyorum yalnız arastırırken lıkopen ın tek basına bı faydası olmadıgını okudum cok yerde ondan almadım aslında dogal yol en ıyısı ama coenzım mesela besınlerde fazla bulunmuomus bende takvıyelere basladım sızlerde yenı öğrendıklerımızı paylasalım bu sayfayı bos bırakmayalım işallah faydasını goruruz bıde kızlar ben yınede korkuom ya bu coenzım ve alfa lıpoıkı 3 gunde bır yutacam 2 gun durup yutacam yane ara gunlerdede üzüm çekırdegı yutacam bıde hetrgun sabah harnup pekmezı yıcem boyle dusunuom

bıde bız bu hapaları ömur boyumu kullanacaz hıc ara vermıcezmı acaba ben bılmıyorum bılgısı olan paylassın lutfen bıde bu çuha çiçegı yagını nasıl kullanacam tesekkur ederım

Ben de Ester-C aç karna mı tok karna mı içiliyor onu anlamadım. plase kızzlarrr

ya kızlar kımse yokmu bız kıme soracaz sımdı banuska nerde acaba

Arkadaşlar solgar ürünlerinin katalogları var, onda yazıyor aç karnınamı tok karnınamı içileceği. Solgar ürünlerini satan bir eczaneden alabilirsiniz bu ufak kataloğu.

canım benım bulundugum ilçede solgar ne arar gnc ne arar
ben gnc sıtesınden ıstedım bugun geldı ya ben bı gun durup bı gun içsem bu ıkı hapı korkuorum ama ıcerkende uzun vadede işallah bıse olmaz ara gundede üzüm cekırdegı cuha yagı ıcecem ama su çuha çiçegı yagı nasıl içecem bılmıom bilgi lutfen bu arad ester c ac karnına canım

neden bu konuyu bos bıraktınız arkadaslar

güzel bı konu guzel tavsıyeler var bende bunları yenı duyup uygulamaya basladım ama ara verecekmıyız napacagız hıc fıkrım yok

arkadaşlar merhaba, konuyu uzun zamandır takip ediyorum, öncelikle topiği açan arkadaşa tavsiyeleri için çok teşekkür ediyorum.
bende c vitamini her gün alıyorum, bağışıklık sistemim için ve alpha lipoik asit+coenzimQ10 kullanıyorum ara ara. bence bu tür takviyeleri cildin kendini toparrlaması için yılda 2 ay düzenli kullanmak yeterli.
Fakat, bu vitamin takviyeleri hücre yenilenmesini hızlandırdığı için, eğer olası bir kötü huylu tümör ya da kanser durumlarında ciddi problemlere sebeb olabilir diye düşünüyorum. Kanserin daha hızlı gelişmesi, kistlerin ve tümörlerin daha hızlı büyümesi gibi sorunlar olabilir. Düzenli kontroller yaptıran kişiler için tabii bir problem yok, fakat bu nedenle bu tarz ciddi bir problem yaşayanlar var mı merak ediyorum.
Böyle bir olaya tanık olmuş, yada kendi yaşamış arkadaşlar varsa, bilgi ve tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz?

canım bende onu cok merak edıyorum allah korusun genc kalalım dıye canımızdan olmayalımda gercekten önemlı bır konu...bırde yılda 2 ay kullanmak yeterlımı coenzım ve alfa lıpoık asıdı..bırde bu c vıtamınını herzaman alsak olurmu bı sakıncası doktorsunuz galıba sevinc cevap yazarsanız cok sevınırım

bu saydığınız ester c- Q10 gibi ilaçlar reçetesizmi satlıyo yani istiyen herkes kullanabilyomu hiçmi sakıncası yok merak ediyorum bilgisi olan varmıı??

X