genç yaşta bu kiloo

dolunayyaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2015
5
1
24
Herkese merhaba. Ben Lise 2.sınıf öğrencisiyim. Ve 78 kiloyum.. Biliyorum çok çok fazla. Boyumda 1.68. En az 10 kilo vermem gerektiğini düşünüyorum. Seneye ağustosta abimin düğünü var o zamana kadar zayıflamam lazım. Önerileriniz neler Simdiden tesekkürlerr

Kalori takibi yaparak zayıflayabilirsin ben bu strateji ile 16 kilo vermiştim.hergün hiç olmassa 1 saat yürü.evde bölgesel hareketler yap zaten internette çokca videoları var.ben genellikle zumba yapıyorum çok işe yarıyor.7 den sonra birşey yeme,bol bol su iç,yemeğinin yanında salata ye ve kesinlikle yeşilçayı unutma.

Kalori takibi yaparak zayıflayabilirsin ben bu strateji ile 16 kilo vermiştim.hergün hiç olmassa 1 saat yürü.evde bölgesel hareketler yap zaten internette çokca videoları var.ben genellikle zumba yapıyorum çok işe yarıyor.7 den sonra birşey yeme,bol bol su iç,yemeğinin yanında salata ye ve kesinlikle
Kalori takibi yaparak zayıflayabilirsin ben bu strateji ile 16 kilo vermiştim.hergün hiç olmassa 1 saat yürü.evde bölgesel hareketler yap zaten internette çokca videoları var.ben genellikle zumba yapıyorum çok işe yarıyor.7 den sonra birşey yeme,bol bol su iç,yemeğinin yanında salata ye ve kesinlikle yeşilçayı unutma.
Çok teşekkür ederim yapıcam bunları :-)

X