Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Benım oyle bır gece sıkıntıdan bilmediği noyu arayıp o cocukla evlenen arkadasım var
Ondan sonra o dönem kontör geliyor diye kafa dan no çevirirdik erkekler le konuşurduk randevu ayarlardık bazen kadın çıkardı dertleşirdik

Burcumun hangisi ıyı sence?
Koçları severim iyi anlaşırım ponçik kalpleri vardır :) akreplerle hiç anlaşamadım su gruplarıyla anlaşamıyorum balık olmama rağmen ne kendi burç gurubumla ne su grubuyla anlaşırım sadece boğa ve koçlarla iyiyim ahahahah

Poncık kalplerimizden topac yapıp cevırdıler @recentpuppet1

Hahahaha cocuk yalovadandı bız İstanbul yakında sayılırdık uc dört gorusme sonra bulustular sevgili oldular sonra evlendiler ıkı tane kızları var
çok iyiymiş gerçi ben de eşimle instadan tanıştım edebiyattan yürüdü bana

çok iyiymiş gerçi ben de eşimle instadan tanıştım edebiyattan yürüdü bana
Ben baya yuzyuze tanıstım sonra Bı hayrını gormedım tanısılan yer cokta önemli degıl kısmet kesinlikle böyle seyler ve evlilik tamamen sans

Benım oyle bır gece sıkıntıdan bilmediği noyu arayıp o cocukla evlenen arkadasım var
Baksana Cok yapardık bizde hatta bir keresinde arkadasım adama şuraya gel buluşalım demişti (ne kadar hatta tutsan o kadar kontör ya ) neyse adam ha bire nerde.kaldın diyor felan arkadasım arabam bozuldu dedi biz iki kişi de araba sesi yapıyoz güya yolda kalmış yanından arabalar geçiyor

Poncık kalplerimizden topac yapıp cevırdıler @recentpuppet1
bilmezmiyim ponçik kalplerimizi nasıl topaç yapıp çevirdiklerini ama tecrübe edindikten sonra izin vermedik birdaha oynamalarına şimdi hepsi kaybettiklerine üzülüyorlar bizi biz ise hiçbirşey kaybetmedik ve yılmadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…