Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Tadı damağında kalmış belli ki kız 😅😅 herkesin hayatından geçmiştir elbet öyle biri ☺☺☺
Peki unuttun mu şimdi ☺ Benim de yaş 25 ama yaşanmışlık 50 var :rolleyes: :rolleyes:
Unuttum canim ya onun ustune 2 sene biriyle ciktim.
O cocukla sadece florttuk sevgili olamadık.Tutkulu bir cekim vardi aramizda enteresandı.
Ben birgun eve davet etmistim tabi o zaman üniversitede yalniz yasiyorum.Bu da evde yalnizim diye koşarak geldi hınzır bu birkac msjdir cinsellik vs o konular uzerinde yogunlasiyordu.Bende suphellendim o gelmeden bir arkadasimi eve davet ettim.
Bu bir geldi arkadasimi bir gördü bir bozuldu,bir bozuldu planlar baska tabi 😏 bana oyun yaptin dedi.Dedim bir tek akilli sen misin?

Heh buldum. Beni tırmalayan bi şey yok ama bi kız vardı dersanede bundan tam 12 sene önce sınıfta parfüm sıkıp çıkıyodu. Babaanne kokusu yani resmen. Neyse o zamanlar medeni uyarmak yok tabi öfleyip pöflüyoruz söyleniyoruz anlamiyo güyaa. Montu ve boynuna doladığı şalını sirasında bırakmış. Benim parfümü tam olarak üstüne bosalttık yani ıslanmıştı adeta şalı. Sonra da tam hocadan önce gelmiş o kokuyla oturmak zorunda kalmıştı bir şey diyememişti. 🤣

Tam kafa dağıtmalık konu olmuş :)
İlk aşkımla 2 sene geçirdiğim,heyecanlı,romantik,aksiyonlu bir sürecim oldu. Sonunda aldatıldım ama neyse konu bu değil :)
Güzeldi yine de gülümseyerek hatırlıyorum.

siteye akşam gelir,cola cips getirirdi. oturur yerdik gizlice karanlıkta. Sonra öpüşür ayrılırdık.

Heh buldum. Beni tırmalayan bi şey yok ama bi kız vardı dersanede bundan tam 12 sene önce sınıfta parfüm sıkıp çıkıyodu. Babaanne kokusu yani resmen. Neyse o zamanlar medeni uyarmak yok tabi öfleyip pöflüyoruz söyleniyoruz anlamiyo güyaa. Montu ve boynuna doladığı şalını sirasında bırakmış. Benim parfümü tam olarak üstüne bosalttık yani ıslanmıştı adeta şalı. Sonra da tam hocadan önce gelmiş o kokuyla oturmak zorunda kalmıştı bir şey diyememişti. 🤣
Bak yediği hurma bile kendi gibi piremses 😬 ben olsam karabiber dökerdim şalına montuna falan. Hapşursun dursun ceza olarak 😈

Tam kafa dağıtmalık konu olmuş :)
İlk aşkımla 2 sene geçirdiğim,heyecanlı,romantik,aksiyonlu bir sürecim oldu. Sonunda aldatıldım ama neyse konu bu değil :)
Güzeldi yine de gülümseyerek hatırlıyorum.

siteye akşam gelir,cola cips getirirdi. oturur yerdik gizlice karanlıkta. Sonra öpüşür ayrılırdık.
Aldatılmadan ayrılan varsa o yazsın bide su erkekler var ya su erkekler.... 😂😂

X