Genital sigil hpv

hpvlibigirl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2021
261
376
24
Arkadaslar bana bi hafta evvel hpv tip 18 tanisi konuldu... sigillerimi 2 hafta sonra yaktirmai planliyorum serviksimde de var, ahcc kullanmaya basladim dun.. doktorum bagisikligini cok yuksek tut dedi.. hpv yi vucuttan atabilmis arkadaslarim ne gibi seyler tukettiniz yardimci olabilir misiniz yasim 21, simdiden herkese tesekkur ederim

Arkadaslar bana bi hafta evvel hpv tip 18 tanisi konuldu... sigillerimi 2 hafta sonra yaktirmai planliyorum serviksimde de var, ahcc kullanmaya basladim dun.. doktorum bagisikligini cok yuksek tut dedi.. hpv yi vucuttan atabilmis arkadaslarim ne gibi seyler tukettiniz yardimci olabilir misiniz yasim 21, simdiden herkese tesekkur ederim
Merhaba geçmiş olsun...Bendede hpv 16 var..1 seneden fazladır bende olduğunu biliyorum ve bu süreçte hergün propolis ,Betagulikan Çinko C vitamini içerikli tabletlerden kullandım..Hergün istisnasız akşamları 1 kupa yeşilçay içiyorum.Hpv ye yeşilçay çok iyi geliyor.Aslında sabah akşamda içilebilir ama beni zayıflattı yeşilçay.Zaten zayıf olduğum için fazla içemiyorum.Siz Kilo vermek isterseniz dahada işinize yarayacaktır.Ve her gece uyumadan önce bir kase ev yoğurduna 1 tatlı kaşiğı çörekotu ve zerdeçal koyup yiyin.Onunda çok faydasi var.Ve tabiki Evli olduğum halde cinselliğe ara verdim.Ben bunları uyguladım şükürler olsun Smearlerim temiz geldi.Tabi Henüz hpv testini yaptirmadigim için son durumu bilemiyorum..

Ben de ahcc basladim bir de imuneks diye bi kapsul verdi doktorum ekstra cinko tablet bende almayi dusundum bisi olmaz insallah beyaz cay da cok iyi geliiyormus onu kullaniyorum umarim negatif olabiliriz size de cok gecmis olsun...

Tiplemesini 30 yaşından küçüklere yapılmıyor diye biliyorum nerede yaptırdınız bende 21 yaşındayım 1 yıldır hpv var o yetmezmiş gibi hsv de çıktı çok kötüyüm

Tiplemesini 30 yaşından küçüklere yapılmıyor diye biliyorum nerede yaptırdınız bende 21 yaşındayım 1 yıldır hpv var o yetmezmiş gibi hsv de çıktı çok kötüyüm
Geçmiş olsun canım, ben izmirde özel bi hastanede yaptırdım... sonuc kagıdında bakınca sadece yuksek tiplilerin tarandıgını görmüştüm ben de... basta ben de cok üzüldüm ama yasımız genç atabilcegimizi düşünüyorum. Hsv sanırım ucuk virüsü cok bi fikrim yok ama hpv için dogru beslenme ile atabiliriz...

Merhaba geçmiş olsun...Bendede hpv 16 var..1 seneden fazladır bende olduğunu biliyorum ve bu süreçte hergün propolis ,Betagulikan Çinko C vitamini içerikli tabletlerden kullandım..Hergün istisnasız akşamları 1 kupa yeşilçay içiyorum.Hpv ye yeşilçay çok iyi geliyor.Aslında sabah akşamda içilebilir ama beni zayıflattı yeşilçay.Zaten zayıf olduğum için fazla içemiyorum.Siz Kilo vermek isterseniz dahada işinize yarayacaktır.Ve her gece uyumadan önce bir kase ev yoğurduna 1 tatlı kaşiğı çörekotu ve zerdeçal koyup yiyin.Onunda çok faydasi var.Ve tabiki Evli olduğum halde cinselliğe ara verdim.Ben bunları uyguladım şükürler olsun Smearlerim temiz geldi.Tabi Henüz hpv testini yaptirmadigim için son durumu bilemiyorum..
Smear temiz gelde de hpv potif olabilir miki

Geçmiş olsun canım, ben izmirde özel bi hastanede yaptırdım... sonuc kagıdında bakınca sadece yuksek tiplilerin tarandıgını görmüştüm ben de... basta ben de cok üzüldüm ama yasımız genç atabilcegimizi düşünüyorum. Hsv sanırım ucuk virüsü cok bi fikrim yok ama hpv için dogru beslenme ile atabiliriz...
Bende izmirdeyim, hangi hastane acaba?

Smear temiz gelde de hpv potif olabilir miki
Evet çıkabilirmiş diye duydum. Birde bende de siğiller oldu geçen aylarda hpv çıktı smear da temiz gelmedi belirsiz ASCUS geldi. Kolposkopik biyopsi ve hpv tipleme yapıldı siğiller yakılmadan önce. Sonrada siğiller yakıldı. Çok şükür tip 6 çıktı sadece siğil türü. Ama biyopsim CIN1 çıktı. Neden böyle oldu ki acaba vucudumda siğiller vardı diye mi ? Fikri olan varsa aydınlanmak çok isterimmm

05FF1693-3658-4B4F-AC55-E6BED584CE2A.jpeg
Kızlar smear temizdi. Ama hpv böyle geldi. Doktor biyopsiye gerek yok 3 ay sonra kontole gel dedi ama bilemedim

Eki Görüntüle 2768980 Kızlar smear temizdi. Ama hpv böyle geldi. Doktor biyopsiye gerek yok 3 ay sonra kontole gel dedi ama bilemedim
Öncelikle tip 16 ve 18 negatif olmasına sevindim ancak yine de yüksek riskli gruptan bir ya da bir kaçı pozitif saptanmıstır diyor, lezyonunuz var mı hiç siğil filan gibi bir de yasınız bence önemli özellikte 30 ve üstüyse hiç riske atmayın derim... cok geçmiş olsun 🙏🏻

Ben Umur Yensel’e gittim.
Smear temiz çıkmıstı ama içim hiç rahat değil. Kolposkopi yatırsam iyi olur sanırıö. Regl iken yapılır mı?

Ben Umur Yensel’e gittim.
Smear temiz çıkmıstı ama içim hiç rahat değil. Kolposkopi yatırsam iyi olur sanırıö. Regl iken yapılır mı?
Ben olsam hiç beklemezdim hemen kolposkopi yaptirirdim...CIN 'ları sadece tip 16 ve 18 yapmıyor ki.Siz farketmezsiniz Tip 53 bile bir zaman sonra CIN3 yapabilir.Bu arada regl iken yapilmaz...

Ben de yaptırıcam sanırım. Şansa bugün de regl oldum yaa. Doktora bi sorucam regl başlangıcındayken yapılırsa kolposkopi hemen bugün yaptırıcam. Ya benim anlamadığım forumdakiler hpv lerinin hangi tip olduğunu net biliyor. Bana neden böyle bir sonuç verildiki? Ben hangisi olduğunu nasıl bilicem?

Herkese geçmiş olsun, merak ettiğim bi konu bu nasıl oluyor bu yani neden çıktı, korkarım hep böyle şeylerden de

X