Genital sigil hpv

Arkadaslar bana bi hafta evvel hpv tip 18 tanisi konuldu... sigillerimi 2 hafta sonra yaktirmai planliyorum serviksimde de var, ahcc kullanmaya basladim dun.. doktorum bagisikligini cok yuksek tut dedi.. hpv yi vucuttan atabilmis arkadaslarim ne gibi seyler tukettiniz yardimci olabilir misiniz yasim 21, simdiden herkese tesekkur ederim
Serviksinizde olup olmadığını anlamak için
Smear testi yeterli oldu mu
Yoksa ayrıca hpv testi mi gerekti

Merhaba geçmiş olsun...Bendede hpv 16 var..1 seneden fazladır bende olduğunu biliyorum ve bu süreçte hergün propolis ,Betagulikan Çinko C vitamini içerikli tabletlerden kullandım..Hergün istisnasız akşamları 1 kupa yeşilçay içiyorum.Hpv ye yeşilçay çok iyi geliyor.Aslında sabah akşamda içilebilir ama beni zayıflattı yeşilçay.Zaten zayıf olduğum için fazla içemiyorum.Siz Kilo vermek isterseniz dahada işinize yarayacaktır.Ve her gece uyumadan önce bir kase ev yoğurduna 1 tatlı kaşiğı çörekotu ve zerdeçal koyup yiyin.Onunda çok faydasi var.Ve tabiki Evli olduğum halde cinselliğe ara verdim.Ben bunları uyguladım şükürler olsun Smearlerim temiz geldi.Tabi Henüz hpv testini yaptirmadigim için son durumu bilemiyorum..
Ekinezya çayı da hpv için çok onemli

Kızlar peki benim neden hpv tip 6 çıktığı halde kolposkopik biyopsim CIN1 çıktı. Bunu açıklayabilen var mı ?

Görller, yarın genital sigillerimi yaktırıcagım genel anestezi oldugu için korkuyorum azıcık, daha once genel anestezi olan var mi ☹️

Arkadaslar bana bi hafta evvel hpv tip 18 tanisi konuldu... sigillerimi 2 hafta sonra yaktirmai planliyorum serviksimde de var, ahcc kullanmaya basladim dun.. doktorum bagisikligini cok yuksek tut dedi.. hpv yi vucuttan atabilmis arkadaslarim ne gibi seyler tukettiniz yardimci olabilir misiniz yasim 21, simdiden herkese tesekkur ederim

ımutor kompleks ya da arwell (betaglukan içeren besin takviyeleri) al lütfen gerçekten çok iyi geliyor.

ımutor kompleks ya da arwell (betaglukan içeren besin takviyeleri) al lütfen gerçekten çok iyi geliyor.
İmmuneks plus kullanıyorum 20 mg beta glukan var içinde ama bakalım inş negatif oluruz, bir de bi eczacıdan duydum, surekli aynı tip takviye edici ürün kullanmayın bagısıklık sistemini sasırtmak da önemli diyordu tabii ne kadar dogrudur bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Bende 3 yil önce smear testi yaptım hpv 18 ve Rahim ağzı pozitif cikti. Dondurdum. Yaktirdim ve sürekli tekrarladı.son 2 yıldır cikmadi.sigiler.tekrar test yaptim hpv negatif rahim ağzı negatif.esimde yok çünkü onla birlikte oldum ve aylar sonra yine test yaptim yine negatif.dotor dedi esinde olsa yine sende pozitif olurmuş. Cok şükür allahin izniyle bitti hiv testi bile yaptim negatif.

Bende 3 yil önce smear testi yaptım hpv 18 ve Rahim ağzı pozitif cikti. Dondurdum. Yaktirdim ve sürekli tekrarladı.son 2 yıldır cikmadi.sigiler.tekrar test yaptim hpv negatif rahim ağzı negatif.esimde yok çünkü onla birlikte oldum ve aylar sonra yine test yaptim yine negatif.dotor dedi esinde olsa yine sende pozitif olurmuş. Cok şükür allahin izniyle bitti hiv testi bile yaptim negatif.
Offf inşallah benim de negatif olur... Nasıl tekrarladıgını anladınız içte mi tekrarladı dişta mk dısta anlaısıyor ama iştr anlasılmıyor ne yazıkki 3 ay sonra gel dedi, sigarayı bıırakmısttım bi haftadır içtim yine ufff 😬

Offf inşallah benim de negatif olur... Nasıl tekrarladıgını anladınız içte mi tekrarladı dişta mk dısta anlaısıyor ama iştr anlasılmıyor ne yazıkki 3 ay sonra gel dedi, sigarayı bıırakmısttım bi haftadır içtim yine ufff 😬
Dıştan tekrarladı tam agzinda karni bahar gibi .popomda çıktı. Önce Allah diyorum.bilmis gibi konusmiyim. 3 yil boyunca hep ped taktim halinde takıyorum oranin kuru kalması lazım.bol bol pekmez bal portakal vitamin şeyler ye.bosver kilo al ben 17 kilo aldım bağışıklığın yuksek olursa atarsın. Hastalık fazla ilerlemesin.vucudutan atsin hpv

Dıştan tekrarladı tam agzinda karni bahar gibi .popomda çıktı. Önce Allah diyorum.bilmis gibi konusmiyim. 3 yil boyunca hep ped taktim halinde takıyorum oranin kuru kalması lazım.bol bol pekmez bal portakal vitamin şeyler ye.bosver kilo al ben 17 kilo aldım bağışıklığın yuksek olursa atarsın. Hastalık fazla ilerlemesin.vucudutan
Halen piskoljikmen atamadım hpv rüyama bile geliyor esime diyorum kızım olursa adını hpv koyacam hatırası olsun🤣

Dıştan tekrarladı tam agzinda karni bahar gibi .popomda çıktı. Önce Allah diyorum.bilmis gibi konusmiyim. 3 yil boyunca hep ped taktim halinde takıyorum oranin kuru kalması lazım.bol bol pekmez bal portakal vitamin şeyler ye.bosver kilo al ben 17 kilo aldım bağışıklığın yuksek olursa atarsın. Hastalık fazla ilerlemesin.vucudutan atsin hpv
İnanın 3 ayda 4 5 kilo aldım ama son zamanlarda biraz umursamamaya basladım bu da böylle azıcık salmısım gibi oldu bagısıklık kasmayı. Son 1 haftadır sigara içince acaba içte tekrarladı mı korkusu getirdi tekrar ndjdkd psikolojimin bozulduğunun kanıtı resmen. bakalım inşallah brn dr atarım yasım 21 cunku

X