Genital sigil hpv

İnanın 3 ayda 4 5 kilo aldım ama son zamanlarda biraz umursamamaya basladım bu da böylle azıcık salmısım gibi oldu bagısıklık kasmayı. Son 1 haftadır sigara içince acaba içte tekrarladı mı korkusu getirdi tekrar ndjdkd psikolojimin bozulduğunun kanıtı resmen. bakalım inşallah brn dr atarım yasım 21 cunku
Benim yas 30 cok gençsin doktorum kesinlikle sigara alkol dogum kontrol hapları kullanma dedi. Sigilerin oluşumuna neden olur dedi.seni cok iyi anlıyorum.ellini kesinlikle orana vurma ellindede çıkar doktor dedi

Benim yas 30 cok gençsin doktorum kesinlikle sigara alkol dogum kontrol hapları kullanma dedi. Sigilerin oluşumuna neden olur dedi.seni cok iyi anlıyorum.ellini kesinlikle orana vurma ellindede çıkar doktor dedi
Tekrar bırakayım sigarayı en hayırlısı bu sanırım yardımınız için teşekkürler 🙏🏼🙏🏼

Hpv virüsü cinsel yolla geçen bi virüs...
nick iniz dikkatimi çekti profilinize girdim sanırım 21 yaşındasınız çok gençsiniz yani evli değilsinizdir merak ettimğim bir şey korunmadan da bulaşabiliyor mu bu siğil prezervatif le ilişki yaşanınca yani ?

nick iniz dikkatimi çekti profilinize girdim sanırım 21 yaşındasınız çok gençsiniz yani evli değilsinizdir merak ettimğim bir şey korunmadan da bulaşabiliyor mu bu siğil prezervatif le ilişki yaşanınca yani ?
Evet ne yazıkki yasım cok genç aslında virüsü daha kolay atabilirmişim o acıdan da iyi kararsızım ben de yasanacagı varmıs...

Sorunuza gelicek olursam, evet kasık bölgesinden de bulası söz konusu bu yuzden prezervatif yüksek oranda azaltsa bile tam koruma saglamıyor.. tek çözümü gardasil aşı....

Evet ne yazıkki yasım cok genç aslında virüsü daha kolay atabilirmişim o acıdan da iyi kararsızım ben de yasanacagı varmıs...

Sorunuza gelicek olursam, evet kasık bölgesinden de bulası söz konusu bu yuzden prezervatif yüksek oranda azaltsa bile tam koruma saglamıyor.. tek çözümü gardasil aşı....
geçmiş olsun umarım başka hastalıklara sebep olmaz. evli değilsinizdir derken ilişki yaşadıysanız da korunarak yaşamışsınızdır diye.

geçmiş olsun umarım başka hastalıklara sebep olmaz. evli değilsinizdir derken ilişki yaşadıysanız da korunarak yaşamışsınızdır diye.
İşin gerçegi hiç korunmamıstık, gebeliği geri çekilme yöntemiyle önlüyorduk böyle yazınca akıl işi degil diyor insan 😬

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım nolur bana akil verin 32 yaşındayım 1 yıldır cinsel anlamda aktifim ve maalsef erkek arkadaşımdan bana bulaştı smear testim negatif cikti ama hpv tip 18 51 45 52 cikti doktor kolposkopi önerdi napmaliyim cok kötüyüm psikolojik olarak da iyi deglm o kisi ile ilişkim bitti kendimi cok koti hissediorm Ahcc kullanmaya başladım 15 gün oldu

Arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım nolur bana akil verin 32 yaşındayım 1 yıldır cinsel anlamda aktifim ve maalsef erkek arkadaşımdan bana bulaştı smear testim negatif cikti ama hpv tip 18 51 45 52 cikti doktor kolposkopi önerdi napmaliyim cok kötüyüm psikolojik olarak da iyi deglm o kisi ile ilişkim bitti kendimi cok koti hissediorm Ahcc kullanmaya başladım 15 gün oldu
Sakin oll bebegim ben dr senin gibiydm o kişi ile ilişkim bitmişti vb her asamayı yasadım ve ben de sadece onunla cinsrl olarak aktiftim...

Öncelikle ben de tip 18 pozitifim. Bu biraz kulaga korkunç gelse de aslında kanser filan degiliz... smearin temiz olması demek istedin heraldeki bu çok önemli zaten kolkoskopinin sebebi de tip 18 tasıdıgın için yapmakta fayda var yani olumsuz biii oldugundan degil. Ben de siğil olusumu da vardı. Doktorum smear trmiz olmasına ragmen siğillerimi dondururken biyopsi almıstı... tip 18 tasıyıcısı oldugum için...

kendi doktorum ahccyi mutlaka kullan diyordu bana da bu cok yüz güldüren bişi hpv de inşallah sifa olur demişti, eczacım da alırken ölümsüzlük mantarı diye geçer japonyada ilaç degildir ama cok güçlü oldugu için ben reçete edilmeden vermem kimseye filan demişti.. yani 15 günde bagısıklıgını costurdun diyebiliriz :) bende 2,5 aydır kullanıyorum rn az 6 ay kullanımını hpvdr tavsiye ediyolar...

Icimi rahatlattı teşekkür ederim gündüzden beri agliorm harap oldum resmen :KK43: umarım kolposkopi de bisi çıkmaz dediğin gbi Ahcc iyi diyorlar 6 ay kullanmayi dusunuorm bakalım inşallah atlatırım insan ilk defa böyle bisi ile karşılaşınca ruhsal olarak kotu oluyor:KK43: birde ben öylesine yaptırdım bu cikti bundada varmis bir hayir diorm

Icimi rahatlattı teşekkür ederim gündüzden beri agliorm harap oldum resmen :KK43: umarım kolposkopi de bisi çıkmaz dediğin gbi Ahcc iyi diyorlar 6 ay kullanmayi dusunuorm bakalım inşallah atlatırım insan ilk defa böyle bisi ile karşılaşınca ruhsal olarak kotu oluyor:KK43: birde ben öylesine yaptırdım bu cikti bundada varmis bir hayir diorm
Ben de ilk ögrendigim de öyle olmustum birde sizin yasınız bi tık daha musait ben 20 yasımda ekonomik olarak aileme baglı olunca ameliayatımı bile gizli olmak zorunda kalmıstım genel anestezi düşünün... cok zor tahmin edebiliyorum ama relax olun bagısıklık sistemini güçlü tutmanız yeterli 🙃 ve streess bagısıklıgınızı olumsuz etkiler bu sadece tip 18 gibi yüksek risk tasıdıgınız için smear temizse rahat olun inanın bir süre sonra aklınıza gelmiyor ben dr forumda bunu diyenlere ne diyo ya bunlar nasıl unutabilirim diyordum 🙃🙃 ama unutuluyor cidden ve negatf olan insanların cogu da bi süre sonra unuttun bi baktım negatif olmusum filan diyorlardı size propolis de önerebilirim. Yeşilcaya damlatırsanız gündr rn az 20 damla tüketicek sekilde baya faydalı oluyormus o da... beta glukan önemli bi bagısıklık yükselticidir... öyle bi kullanıcı vardı tip neydi hatırlamıyorum ama cinsel hayatı devam etmesine ve arada bi beta glukan atmasına rağmen negatif olmustu yani bu işin sırrı kafaya takmamak sizi cok anlıyorum ben de öyleydim ama sakin olun bu cok önemli ☺️

Şu kolposkopi ne kadar pahalı bisimis sgk ucret 4 bin TL diyor:KK43:( cildircam siz bu kadar ucret ödediniz mi bu nedir böyle soygun sanki ameliyat olucam ne sacma biridir devlete randevu aldım o da direk jinekolog onkoloji randevu vermiyor kadin has uzmani bakmalıymis önce 13 Nisan anca randevu aldım ondan sonra nasil uzar ara bilmiorm biran önce olmak istioem su lanet seyi sinirim cok bozuk:KK43:(

Bu arada bugin propolisede başladım siz söylemiştiniz:)) ins ise yarar Ahcc ile birlikte
Cok etkili diyolar propolis için faydasını gören olmus inşallah sifa olur size de🙏🏻 Ve ben kolkoskopi olmadım sebebi de ben de siğil olusumu vardı serviksimdr ameliyat olmak zorunda kaldım ameliyatım sırasında biyopsi yaptılar bu yuzden kolposkopiyr gerek kalmadı... ameliyatım+ biyopsi 3800 tl tuttu... özel hastaneydi... özel hastaneyse para içim yapıyo olabilirler cunku smear temizdi sanırım sizde smear cin2 ya da 3 ken galiba kolposkopi yapılıyor... yanlıs yönlendirmek istemem devlette alarak cok iyi ywpmıssınzı ama genel twkibinizi mümkün oldugu kadar özelde yaptırın hpv biraz para hastalıgı... takdir edersinizki bagısıklıkta gelir düzeyiyle orantılı ne kadar iyi beslenirsen o kadar yuksek bagısıklık ki ahccnin kutusu 350 tl 15 gün gidiyor 🤷🏻‍♀️ Bizi bu yola sürükleyenler utansınlar puhhhh dmdmfm kusura bakmayın ..... sinirlendim gene

Cok etkili diyolar propolis için faydasını gören olmus inşallah sifa olur size de🙏🏻 Ve ben kolkoskopi olmadım sebebi de ben de siğil olusumu vardı serviksimdr ameliyat olmak zorunda kaldım ameliyatım sırasında biyopsi yaptılar bu yuzden kolposkopiyr gerek kalmadı... ameliyatım+ biyopsi 3800 tl tuttu... özel hastaneydi... özel hastaneyse para içim yapıyo olabilirler cunku smear temizdi sanırım sizde smear cin2 ya da 3 ken galiba kolposkopi yapılıyor... yanlıs yönlendirmek istemem devlette alarak cok iyi ywpmıssınzı ama genel twkibinizi mümkün oldugu kadar özelde yaptırın hpv biraz para hastalıgı... takdir edersinizki bagısıklıkta gelir düzeyiyle orantılı ne kadar iyi beslenirsen o kadar yuksek bagısıklık ki ahccnin kutusu 350 tl 15 gün gidiyor 🤷🏻‍♀️ Bizi bu yola sürükleyenler utansınlar puhhhh dmdmfm kusura bakmayın ..... sinirlendim gene
Cok haklisn Allaha havale ediorm:KK43: seni çok iyi anliorm canim dediğin gbi özelde takibini yaptırmak gerekiyor

Canim bisi sormak istiorm ben time heaht ahcc kullaniorm sen hangisini kulllaniosn suan 3 firma var shell die bir firmada iyimis galiba kafam karıştı benim:KK43: hangisi fayda sağlar acaba
Bana doktorum abay pharmanın kapsülğnğ al dedi 3 doz alıyorum recete de yazan oydu firmanın önerdigş de o... 15 gün diyor 340 tl... doktorum al bunu mutlaka cunku cok yüz güldüren bişey bu dedi... şasesi de var ama saesi 500 kusur lira baya pahalı doktorum da fark etmez hangisini bulursan demişti kapsülünü kullanıyorum...

X