gerçek bir aşk...peki yaa sonu güzel bitmezse..neolur yardım:(

bak arkadaşım şunu belirtmek istiyorum mutlu olmanı isterim inan gerçekten isterim!
Fakat ...
Beniim annem ile babam çok küçükken annem evlenmişler annem 17 babam 23 ve şu an boşandılar...
Eğer bir şeyler istiyorsan şöyle bir hayal et geleceğini,bu adam seni hiç mi üzmeyecek yaşın ilerledikçe hiç mi beklentilerin değişmeyecek hayata bakış açılarınız hiç mi değişmeyecek sen henüz 19'sun ilerde hiç mi başka hayallerin olmayacak?
Lütfen ilerde bunun acısını çekecek olan evlatların için düşün...Benim çocukluğum öyle büyük bir acı hummasıyla geçti ki hayatımın en güzel yıllarını sevdiklerim üzülmesin diye beni ağlarken görüp hep yorganımın altında ağladım!
Lütfen güzel arkadaşım duygularından,tutkularından önce geleceğini düşün olan size değil çocuklara oluyor!!!
Eğer eminsen(ki bir şeylerden emin olmadan önce iyice düşün) yolun açık olsun dualarım seninle!
Fakat şunu bil ben hala annemle babama bakarken keşke diyorum....
Keşke o büyük hatayı yapmasaydınız ve ben böyle hasarlı olmasaydım!

Benim hayatım gibi :1rolleyes:
Bende senin yaşındayken böyle bişi yaşamıştım.Gerçi hala yaşıyorum.
Bizim yaş farkımız birdi ve birimiz ist. birimiz güneydoğudaydık.
Delilik mi Saçmalık mı Çocukluk mu hala çözemedim ben :sm_confused:
Şimdi aynı şehirde ve semtteyiz.
Büyük konuşmamak lazım bende netten aşk sevgi mi olur diyip gülenlerdendim delikafadulden
İnsan istedikten sonra bir çok şeyi aşabiliyor.
Sen yine sanşlısın aslında ailenden annene açılabilmişsin kale içten fethediliyo gibi
hem bu devirde evi olupta evlenen insan çok az gibime geliyo.Birlikten kuvvet doğar çalışır ev alırsınız.ayrıca mesafenin az olmasıda güzel istersen her haftasonu gidersin ailenin yanına...
Seninde dediğin gibi aileninde rızasını almadan mutluluk olmayacağını düşünüyorum ben..
Allah yardımcınız olsunopuyorumnanaktan bizimde:eek:

çoook teşekkür ederim...siz ne güzel aşmışsınız benm(bizim) içinde dua edin ne olur...
evet dediğiniz gibi bursa ist arası az ama şimdi evlilik sonrasını düşününce ist hayat çok zor olucak biz kıt kanaat geçinicez her hafta gelmek çok zor...ozaman yüz milyon oraya vereceğimize market ihtiyacımızı yada ne bileyim evin ihtiyacını fatura veya kira dicez ben ayda bir gelebilirsem şükrederm...maddi durumumuz çook çoook iyi olsa daha kolay olurdu gurbet ama kıt kanaat geçinme durumunda kalıcaz görünüşe göre tabi yine ilerde ne gösterir hayat bilemem inş hayırlısı olur inş
inş güzel olur herşey

bak arkadaşım şunu belirtmek istiyorum mutlu olmanı isterim inan gerçekten isterim!
Fakat ...
Beniim annem ile babam çok küçükken annem evlenmişler annem 17 babam 23 ve şu an boşandılar...
Eğer bir şeyler istiyorsan şöyle bir hayal et geleceğini,bu adam seni hiç mi üzmeyecek yaşın ilerledikçe hiç mi beklentilerin değişmeyecek hayata bakış açılarınız hiç mi değişmeyecek sen henüz 19'sun ilerde hiç mi başka hayallerin olmayacak?
Lütfen ilerde bunun acısını çekecek olan evlatların için düşün...Benim çocukluğum öyle büyük bir acı hummasıyla geçti ki hayatımın en güzel yıllarını sevdiklerim üzülmesin diye beni ağlarken görüp hep yorganımın altında ağladım!
Lütfen güzel arkadaşım duygularından,tutkularından önce geleceğini düşün olan size değil çocuklara oluyor!!!
Eğer eminsen(ki bir şeylerden emin olmadan önce iyice düşün) yolun açık olsun dualarım seninle!
Fakat şunu bil ben hala annemle babama bakarken keşke diyorum....
Keşke o büyük hatayı yapmasaydınız ve ben böyle hasarlı olmasaydım!

haklısın çook haklısın...
hadi diyorum bırakalım ayrılalım ilersi için hayatımız kötü olmasın die ama olmucak onsuz ilersi olmucak işte...
ben sevinçlerimi en zirvede üzüntülerimi en dipte yaşayan biriyim...
onsuzluk beni bitirir....:KK43:

bende 18 yaşındayım bugün terkedilmiş biri olarak kimseye bukadar güvenmemen konusunda uyarmak isterim seni.. bizde 4 yıldır birlikteyiz herşeyi yaşadık(cinsellik olarak algılanmasın) ailesi beni biliyordu cok seviyorduk güya..!! ama noldu sacma bi sebeb yüzünden telefonda ayrılıyorum deyip bıraktı.. kimseye bukadar cok güvenme.. sonra benim gibi pişman olma.. yıkıntıları cok büyük oluyor.. ama bence 19 yaş evlilik için cok erken bi yaş.. ama inş.mutlu olursun yinede..

bende 18 yaşındayım bugün terkedilmiş biri olarak kimseye bukadar güvenmemen konusunda uyarmak isterim seni.. bizde 4 yıldır birlikteyiz herşeyi yaşadık(cinsellik olarak algılanmasın) ailesi beni biliyordu cok seviyorduk güya..!! ama noldu sacma bi sebeb yüzünden telefonda ayrılıyorum deyip bıraktı.. kimseye bukadar cok güvenme.. sonra benim gibi pişman olma.. yıkıntıları cok büyük oluyor.. ama bence 19 yaş evlilik için cok erken bi yaş.. ama inş.mutlu olursun yinede..

19 yasindasin bence daha dikkatli olsan daha iyi olur fazla toz pembe bakma hayat o kadar kolay degil

teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için...

X