gerçekten tanımadı mı :(

towerin

boy :1.70 kilo:71,5 hedef:60
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
609
439
Arkadaşlar benim yıllar önce üniden aşık olduğum bir çocuk vardı.aynı sınıftaydık ama konuşmuyorduk . onu her gördüğümde kaçıyordum benle konuşmaya çalışınca da aynı şekilde sanırım heycandan. neyse kısa kesecem. ben bu çocuğun memleketine atandım. geçen sene seçimde karşılaştık tam arkamı dönüyordum arkadaşa yüz yüze geldik ama ben yine suratımı çevirdim çünkü bakamıyorum. o gün yanımda komşum ve oğlu da vardı beni onlarla gördü. neyse sonra ben yine karşılaştım yine bakamadım suratımı çevirdim. ama tamamen istemsizce, bilerek değil. aradan zaman geçti bi baktım o seçim günü yanlarında gittiğim komşunun oğlunu facede eklemiş. ve sonradan öğreniyorum ki ikisi ortak iş yapmaya başlamış. ben de 1 ay önce tmm dedim artık bir adım atacam içimde kalmasın. ben tabi onu yıllar önce facede ekleyip ondan da bir adım gelmeyince 4 ay sonra silmiştim. yeni instgram hesabı açıp (eskisini dondurduğumdan geri alamadım ) onu ekledim ve anında kabul etti. o da bana takip isteği yolladı. sonra hemen mesaj attım
- merhaba x nasılsın.
-merhaba iyiyim . tanıyamadım sizi
-:) aynı sınıftaydık.şimdide aynı mahalledeyiz.geçenlerde gördüm selam veremedim.
-aynı sınıf? ilk okul ?
-hayır üniversite
-allah allah . inan hatırlayamadım. lütfen kusura bakma
-tmm kusura bakma.siliyorum şimdi.karıştırmışım
-silmen için demedim ki. hatırlayamadım dedim.hiç de fotoğrafın yok.sen bilirsin. sildin mi bu kadar çabuk. hangi bölümdeydin.neden hatırlamamam böyle bir etki yarattı ki.

ben cevap yazmadım tabi. sonra da 20 gün öncede bizim apartmana birlişkte girdik .benim yanımda bu sefer diğer komşunun oğlu vardı.elim doluydu yardım etmeye çalışıyordu. gerek yok saol dedim o da bizi dinliyordu. benim ki o ortak iş yaptığım komşunun oğlunun yanına gelmiş. birlikte çıktık apartmana ama tek kelime konuşmadık. kafayı yicem şu olanları bir değerlendirir misiniz. zamanında bana çok adım atmaya çalıştı ama ben hep kaçtım ama bu tamamen benim hissettiğim gelip benle açıkça konuşamadı çünkü dediğim gibi hep kaçtım. sizce ne yapmalıyım

Hatırlayamamış olabilir neden fevri davrandınız ki? O da konuyu anlamaya çalışıyo gibi geldi, siz kestirip atmışsınız. Keşke daha detaylı anlatsaydınız kendinizi

tanımaması imkansız. sınıf bomboşken yanıma geldi oturdu bana dönüp bişe dedi.tabi suratımı çevirdiğimden duymadım. kaç defa bana bakarken yakaladım :KK43:

seçim günü gözümün içine baktı resmen.ama ben yine suratımı çevirdim :KK43:

tanımaması imkansız. sınıf bomboşken yanıma geldi oturdu bana dönüp bişe dedi.tabi suratımı çevirdiğimden duymadım. kaç defa bana bakarken yakaladım :KK43:
Belki sizin detaylı anlatmanızı beklemiştir o zaman. Erkek milleti safa yatabiliyo bazen. Ama siz de aşırı tepki göstermişsiniz. Hemen konuyu kapatıp silmeler falan, cıkkss olmamış :KK43:

hoslandigi kizi ekleyipte taniyamadim ayagi ceken erkek duymadim ben hic
bence gercekten tanimamis

Pardon ama kaç yaşındasınız? Yüzünü çevirmeler, ekleyip trip atmalar falan. Siz bir şey istiyorsanız adam gibi yüz yüze karşılaştığınız bir gün selam verip bir anda nasıl davranacağınızı şaşırdığınızı falan söyleyerek bir adım atın. Atın valla atın benim için atın böyle göz göre göre kaçan fırsatlara baktıkça benim içim yanıyor

Arkadaşlar benim yıllar önce üniden aşık olduğum bir çocuk vardı.aynı sınıftaydık ama konuşmuyorduk . onu her gördüğümde kaçıyordum benle konuşmaya çalışınca da aynı şekilde sanırım heycandan. neyse kısa kesecem. ben bu çocuğun memleketine atandım. ve aynı mahalledeyiz..geçen sene seçimde karşılaştık tam arkamı dönüyordum arkadaşa yüz yüze geldik ama ben yine suratımı çevirdim çünkü bakamıyorum. o gün yanımda komşum ve oğlu da vardı beni onlarla gördü. neyse sonra ben yine karşılaştım yine bakamadım suratımı çevirdim. ama tamamen istemsizce, bilerek değil. aradan zaman geçti bi baktım o seçim günü yanlarında gittiğim komşunun oğlunu facede eklemiş. ve sonradan öğreniyorum ki ikisi ortak iş yapmaya başlamış. ben de 1 ay önce tmm dedim artık bir adım atacam içimde kalmasın. ben tabi onu yıllar önce facede ekleyip ondan da bir adım gelmeyince 4 ay sonra silmiştim. yeni instgram hesabı açıp (eskisini dondurduğumdan geri alamadım ) onu ekledim ve anında kabul etti. o da bana takip isteği yolladı. sonra hemen mesaj attım
- merhaba x nasılsın.
-merhaba iyiyim . tanıyamadım sizi
-:) aynı sınıftaydık.şimdide aynı mahalledeyiz.geçenlerde gördüm selam veremedim.
-aynı sınıf? ilk okul ?
-hayır üniversite
-allah allah . inan hatırlayamadım. lütfen kusura bakma
-tmm kusura bakma.siliyorum şimdi.karıştırmışım
-silmen için demedim ki. hatırlayamadım dedim.hiç de fotoğrafın yok.sen bilirsin. sildin mi bu kadar çabuk. hangi bölümdeydin.neden hatırlamamam böyle bir etki yarattı ki.

ben cevap yazmadım tabi. sildim onu.o da beni takibi bıraktı.sonra da 20 gün öncede bizim apartmana birlişkte girdik .benim yanımda bu sefer diğer komşunun oğlu vardı.elim doluydu yardım etmeye çalışıyordu. gerek yok saol dedim o da bizi dinliyordu. benim ki o ortak iş yaptığı komşunun oğlunun yanına gelmiş. birlikte çıktık apartmana ama tek kelime konuşmadık. kafayı yicem şu olanları bir değerlendirir misiniz. zamanında bana çok adım atmaya çalıştı ama ben hep kaçtım ama bu tamamen benim hissettiğim gelip benle açıkça konuşamadı çünkü dediğim gibi hep kaçtım. sizce ne yapmalıyım

Hatırlamamış farketmemiş bence silmeseydin açıkca konuşsaydın sürekli denk gelmeniz tesadüf olamaz. Kader gayrete aşıktır....

X