gerçekten tanımadı mı :(

tanımaması imkansız. sınıf bomboşken yanıma geldi oturdu bana dönüp bişe dedi.tabi suratımı çevirdiğimden duymadım. kaç defa bana bakarken yakaladım :KK43:

Aynı şeyleri yaşadım.Hayatımda ilk kez dershane arkadaşıma aşık olmuştum.Onun da bana ilgisi vardı ben de senin gibi heyecandan karşılık veremedim ve bir yıl sonra cesaretimi toplayıp sosyal medyadan yazdım beni tanımadığını söyledi zoraki hatırladı falan..sonra tiye alarak konuştu silip englledim.
Bana kalırsa zamanında yüz vermediğim için intikam almıştı.Sen de eğer karşılık vermediysen bariz ilgisine geçmişin intikamıdır yok belli etmedi diyosan naz yapıyodur.Bence açıl çünkü ben ondan sonra kimseye aşık olamadım.Olmazsa da önüne bakarsın.

Arkadaşlar benim yıllar önce üniden aşık olduğum bir çocuk vardı.aynı sınıftaydık ama konuşmuyorduk . onu her gördüğümde kaçıyordum benle konuşmaya çalışınca da aynı şekilde sanırım heycandan. neyse kısa kesecem. ben bu çocuğun memleketine atandım. ve aynı mahalledeyiz..geçen sene seçimde karşılaştık tam arkamı dönüyordum arkadaşa yüz yüze geldik ama ben yine suratımı çevirdim çünkü bakamıyorum. o gün yanımda komşum ve oğlu da vardı beni onlarla gördü. neyse sonra ben yine karşılaştım yine bakamadım suratımı çevirdim. ama tamamen istemsizce, bilerek değil. aradan zaman geçti bi baktım o seçim günü yanlarında gittiğim komşunun oğlunu facede eklemiş. ve sonradan öğreniyorum ki ikisi ortak iş yapmaya başlamış. ben de 1 ay önce tmm dedim artık bir adım atacam içimde kalmasın. ben tabi onu yıllar önce facede ekleyip ondan da bir adım gelmeyince 4 ay sonra silmiştim. yeni instgram hesabı açıp (eskisini dondurduğumdan geri alamadım ) onu ekledim ve anında kabul etti. o da bana takip isteği yolladı. sonra hemen mesaj attım
- merhaba x nasılsın.
-merhaba iyiyim . tanıyamadım sizi
-:) aynı sınıftaydık.şimdide aynı mahalledeyiz.geçenlerde gördüm selam veremedim.
-aynı sınıf? ilk okul ?
-hayır üniversite
-allah allah . inan hatırlayamadım. lütfen kusura bakma
-tmm kusura bakma.siliyorum şimdi.karıştırmışım
-silmen için demedim ki. hatırlayamadım dedim.hiç de fotoğrafın yok.sen bilirsin. sildin mi bu kadar çabuk. hangi bölümdeydin.neden hatırlamamam böyle bir etki yarattı ki.

ben cevap yazmadım tabi. sildim onu.o da beni takibi bıraktı.sonra da 20 gün öncede bizim apartmana birlişkte girdik .benim yanımda bu sefer diğer komşunun oğlu vardı.elim doluydu yardım etmeye çalışıyordu. gerek yok saol dedim o da bizi dinliyordu. benim ki o ortak iş yaptığı komşunun oğlunun yanına gelmiş. birlikte çıktık apartmana ama tek kelime konuşmadık. kafayı yicem şu olanları bir değerlendirir misiniz. zamanında bana çok adım atmaya çalıştı ama ben hep kaçtım ama bu tamamen benim hissettiğim gelip benle açıkça konuşamadı çünkü dediğim gibi hep kaçtım. sizce ne yapmalıyım
Komşunuz biliyor mu? Ona bahsettiniz mi oğlunla iş yapıyor falan diye... ben olsam ben de aynı tepkiyi veririm.. senin tepkin.... alınırdım ortada bişey yokken bile. Bence tesadüf yaratmaya çalış,onun olduğu yerlerde falan takıl.. inşallah çok mutlu olursun.. çok sevilen olursun inşallah🎀

abla adama neden kızdın tanımadı diye :) olabilir yüzüp kuyruğuna gelmişsin anlatsaydın ya derdini kesin güzel bir muhabbet kurulurdu hem bak yakınınızdaymış da .öğren bi sevgilisi neyin yoksa yürü bence bu abiye
:)))) bence wentyworty wentyworty yi dinle.. seneye bu zamanlar belki seni evlilik hazırlığı topiğinde görürüüz🥰🙏🏻

Bu kadar unutamayıpta halen neden çekinik davranıyorsunuz ki?Çok mu utangaç bir yapınız var?Ne istediğinize tam emin mi değilsiniz yoksa?

Saka gibisiniz! ergen kiz tribi bu yaptiginiz. Olabilir hatirlamayabilir. Boyle davranirsaniz daha cooook platonik takilirsiniz:KK4:

Sürekli suratınıza çevirmeniz hiçte umut verici değil, ne yapabilir ki? Keşke öyle hemen silmeye kalkışmasaydınız.

Bu arada komşunun kaç oğlu var? Maşallah hiç bitmiyorlar 🤗 bence herşeyi olacağına bırakın çünkü siz kafanızı çevirdikçe bu iş olmayacak.

sen bu çocuk için tayinden vazgeçecektin sanırım cidden vaz mı geçtin?

madem vazgeçtin bi adım atsaydın doğru dürüst bari.

resmin yokken nası tanısın? ben bi kere üniversite arkadaşımla konuşurken suratına çıkaramadım dedim, halbuki baya da muhabbetim olan biriydi, olabiliyor yani, insanları aklında tutmayan dikkat etmeyen biridir. biraz abartmışsınız.

Üniversitede 5 yıl aynı sınıfta okuyup ismini bilmeden mezun olduğum sınıf arkadaşlarım vardı. Resimlerini görsem tanırım ama ismen bilmem yani. Sizin durum da öyle olmuş olabilir.

Rabbim sizi yillar sonra karsilastirdiysa muhakkak vardir sebebi. Sizde emin adimlarla ilerleyin.Hikayenin sonu ask kokuyor :KK48:

X