geyik bizim işimiz

Gördüm , kader utansın ne diyim 😝
dizilerinizi izliyorum ben de.en son tecavüze uğrayan genç bir kızın dizisini izledim.2 kadın polis desteğiyle bulmuşlardı adamı.kız kimsesizdi koruyucu aileleri vardı sadece.dizinin ismini hatırlayamadım şimdi.

Ceyo hani bir ara isvecte Türk mühendisle konuşuyorum demiştim hatırlarsan . Adamla Antalya’da buluşalım diye sözleşmiştik ama resmen ekti beni . Epey bozuldum . İsvece dönünce hemen yazdı ama hiç oralı bile olmadı , sence nasıl tepki vermeliyim ?

Ceyo hani bir ara isvecte Türk mühendisle konuşuyorum demiştim hatırlarsan . Adamla Antalya’da buluşalım diye sözleşmiştik ama resmen ekti beni . Epey bozuldum . İsvece dönünce hemen yazdı ama hiç oralı bile olmadı , sence nasıl tepki vermeliyim ?
adam sen ordayken isveçe mi döndü tam anlamadım konuyu?

adam sen ordayken isveçe mi döndü tam anlamadım konuyu?
Yok daha memleketinde . Ben Antalya’ya geldiğimde yanıma uğrayacaktı , sonra Ankara’ya gidiyorum eski arkadaşlarımla buluşacağım diye mesaj attı . Bende zamanım kısıtlı haftaya dönüyorum dedim , oda sende Ankara’ya gel benimde dedi bende tabi kabul etmedim . Fırsatım olursa günü birlik gelir dönerim dedi ama ne ses ne bir haber . İsveç’e döndüğümde mesaj attı , döndünmü nasıl geçti yolculuk diye ? Memleketiyle Antalya 1 saat mesafede , istese bir saat icin bile gelip dönebilirdi . Ne bileyim bozuldum biraz . Devam edip etmemekte kararsızım ..

sadece kıl olduğum üyelerin profillerine bakıyorum :olamaz: hiç aklıma gelmedi seninkine bakmak
Ben dikkatimi ceken kisilere bakarim.seninkine ben de bakmadım sanırım
İnanmıyorum 😟. Ben olacaktım o kıyının destanını yazmıştım 😂😂. Şaka bir yana ama sürekli erişebileceğini bilmek cazibeligini azaltıyor 😁
Yaaa erisilebilir değil benim.acimdan aslinda
Köyden sahil.uzak bi de toplu taşıma da yok mecbur aracin olacak
Kardesimin araciyla da devamli.ilceye gidildi zaten ben aktif kullanamiyorum ehliyet var ama acemiyim burada köy yolunda kullandim.biraz açıldim ama trafige çıkabilir miyim bilmiyorum o komu da rahat olsaydım arabayi alir giderdim :KK43:
Muğla’da lilly diye aratırsam hemen bulurum seni 🙃🙃
Gel bul :) yarin evime döneceğim 🤷‍♀️
pu ha haaaa.kolay kadın zor kadın gibi oldu hani bdv de konuşulan.denize yüzlerce km uzaktayım bana zor anacığımmmm :anneadayı:
Benim evim de sahile 10-15 km.uzaklikta ama pandemide evden cikmam yasaktı dönünce sahil kenarinda kahvaltıya gideceğim 😃

Yok daha memleketinde . Ben Antalya’ya geldiğimde yanıma uğrayacaktı , sonra Ankara’ya gidiyorum eski arkadaşlarımla buluşacağım diye mesaj attı . Bende zamanım kısıtlı haftaya dönüyorum dedim , oda sende Ankara’ya gel benimde dedi bende tabi kabul etmedim . Fırsatım olursa günü birlik gelir dönerim dedi ama ne ses ne bir haber . İsveç’e döndüğümde mesaj attı , döndünmü nasıl geçti yolculuk diye ? Memleketiyle Antalya 1 saat mesafede , istese bir saat icin bile gelip dönebilirdi . Ne bileyim bozuldum biraz . Devam edip etmemekte kararsızım ..
biraz önemsememiş seni evet.ama acaba vakti mi azdı?koşturmalı işleri mi vardı?ya da türkiyede başka avrupada başka karekterli türkler var ya onlardan mı bilemedim

Benim düşüncem şu;
Ayagina cagiran adamdan bir cacık olmaz fazla keyfine düşkündür kılıni kıpirdatmaya bile usenenden adam olmaz
Bir de ben üsengec olmadigim icin bir erkegin 1 saatlik mesafe icin üşengeçlik yapması gozumdeki değerini bitirir, saygi duyamam bir de onun da sana deger vermedigi anlami tasir

Benim düşüncem şu;
Ayagina cagiran adamdan bir cacık olmaz fazla keyfine düşkündür kılıni kıpirdatmaya bile usenenden adam olmaz
Bir de ben üsengec olmadigim icin bir erkegin 1 saatlik mesafe icin üşengeçlik yapması gozumdeki değerini bitirir, saygi duyamam bir de onun da sana deger vermedigi anlami tasir
Dimi … bende öyle düşündüm ama kuzenim ısrarla bir şans daha ver diyor . Bosversene bu saatten sonra milletin poposunu kaldırtmakta mı uğraşacağım Allah aşkına 😒😒

Dimi … bende öyle düşündüm ama kuzenim ısrarla bir şans daha ver diyor . Bosversene bu saatten sonra milletin poposunu kaldırtmakta mı uğraşacağım Allah aşkına 😒😒
bence bekle bakalım ne adımlar atacak?sen çabalama tavır da alma o çabalarsa devam edersin yoksa da sepetlersin

Öyle ama sürekli onu çözmeye anlamaya çalışmak beni yoruyor . Sanırım çok rahat ve nasıl olsa cepte diyip kendini salan tiplerden
seni yoran sinirlerini bozan herkesten uzak dur valla.kendini çok sever böyle tipler.senin peşinde koşan modeller makbuldür böylesi değil.bu tipler kaçarlar sen kovalarsın sonra sen terkedersin onlar kovalar.böylee sürerrr gider bir sonuca varmadan

X