GIDIMI Aldırdım Vaser liposuction ile

Merhaba youtube video altında yazışmıştık Gülşah ben. Benimde bugün 10.günüm ağrım sızım zaten hiç olmadı ilk günkü anestezi ve işlemin tazeleğinden o beton hissiyatı olmuştu okadar. Benim çok fazla gıdım yoktu ama yinede kilolu gösteriyordu. Bende resmimi paylaşıyorum. Bu arada işlem yapılan bölgede 2 3 sertlik olan yerler var onlar canımı sıkıyor özellikle sağ tarafım daha şiş sanki orada çok işe yaramamış ya da oradaki yağlar tam çekilmemiş gibi 🙄 umarım süreçten dolayı böyledir. Doktora yazmak için 1.ayımı doldurmayı bekliyorum belki zamanla düzelir diye. Sizin resimleri görünce iyiki vaser yaptırmamışım dedim 🙈 bende iz miz kalmadı iğne deliği gibi bir iz var hızla iyileşiyor o da Eki Görüntüle 2697409
bu fotolar 10.güne mi aitt cok guzel siz vaser değilde ne işlem yaptrdınız peki

ne kadar detayli yazmissiniz. gidi liposuction yeni yaptirmis biri olarak gonderinizden cok faydalandim. hafif bir sertlesme var boynumda, hemen panik olmustum. zamanla toparlandigini ve sabirli olmak gerektigini hatirlattiniz

Dr Cengizhan Ekizceli'ne burun estetiği oldum alçılarım çıktığından beri burumun 2 yeri belirgin olarak daha fazla şişti Cengizhan beye sorduğumda "ödem 6 aya geçicek" dedi 6 ay boyunca hiç geçmedi 6. Ay kontrolüme gidince "hocam bu ödem ne zaman geçicek" diye sorduğumda "6 aya ödem kalmaz" dedi burnuma baktı ve "2 tane kıkırdak kaldığını" söyledi iğne yaptı "bu geçiricek mi diye bakalım" dedi 1 hafta bekledim sonra düzeltmesini istemek için hastaneye gittim "bana senin burnunda bir şey yok ödemdi ve geçti" dedi "hocam bakın geçmedi" dedim yüzüme bakmadan "hayır senin burnun ödemdi iğne yaptım ve geçti" dedi fotoğrafları açıyorum "hocam bakın geçmedi" diyorum fotoğraflara bakmadan "hayır senin burnun geçti senin burnun teşekkürlük bir burun bana teşekkür etmen gerekirken beğenmediğini söylüyorsun" dedi
Hem maddi hem manevi olarak beni ve ailemi yıprattı keşke kendisini hiç tanımasaydım şimdi revizyon olmak için doktor arayışındayım bende çok büyük korku yarattı kendisi
Fotoğraflarımı farklı açılardan çekerek paylaşıyorum
Maalesef çok kötü ve kaba bir doktor

Eklentiler

• 67930EF7-B229-4E1A-A85B-204F323C18FA.png
    67930EF7-B229-4E1A-A85B-204F323C18FA.png
    550,7 KB · Görüntüleme: 165
smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

İyi akşamlar, boynum da mart ayında 6. Aya girmiş olacağım merak eden arkadaşlar için resim koyuyorum. Durumu oldukça iyi, çok hafif bir gevşeme oldu ama biraz kilo verdim sanırım ondan ama yine de çok güzel duruyor. Bu arada bir şey fark ettim, tuzlu yemek yaramıyor. Hala biraz ödem var. Ama genel olarak memnunum.
Abla kardeş gibi olmuşsunuz masallah.bende sabah gireceğim operasyona açıkçası buraya kadar okudum yazışmaları devam edeceğim fakat vaser mi yaptırmalıyım yoksa laser liposuction mu? 33 yaşındayım ve gıdım yazıştıgınız resim koyan hanfendi gibi.onun son hali nasıl okumaya devam edeceğim ama gören yazarsa sevinirim.fazla vaktim kalmadı 🤗

Ne güzel yazmışsın, ben de senin sayende anladım zaten, yoksa daha kafam karışıkdı. Senin bir kaç saat sürdüğüne sevindim. Benim 6 aydır var, inşallah kalıcı olmaz. Belki çoktu ama hem masaj hem korse taktığım için belli olmadı, anlayamadım. Bu arada bilgi için teşekkürler, ben de okurum yazıyı. Zaten ay ay paylaşım yapıyorum, gelişmeleri beraber görürüz, bu arada 25 martta, kol germe ve meme dikleştirme protezli olarak ameliyatı oluyorum. İnşallah herşey yolunda gider. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
Meme dikleştirme de his kaybı oldu mu?olduysa geçti mi ve geçtiyse ne kadar sürdü? Bende sabah dikleştirme yaptıracağım

Valla before After fotolarınıza şok oldum .harika gerçekten sonucuna değmiş.ben de iki seans gıdı mezoterapisi yaptırdım ama bir sonuç görmeyince bıraktım.15 gün arayla 2 defa yaptı ama sonuç yok
Devlette tanıdığım bi dr söylemişti işe yaramaz boşuna yaptırma diye.

Abla kardeş gibi olmuşsunuz masallah.bende sabah gireceğim operasyona açıkçası buraya kadar okudum yazışmaları devam edeceğim fakat vaser mi yaptırmalıyım yoksa laser liposuction mu? 33 yaşındayım ve gıdım yazıştıgınız resim koyan hanfendi gibi.onun son hali nasıl okumaya devam edeceğim ama gören yazarsa sevinirim.fazla vaktim kalmadı 🤗
Ben vaser lipo yaptırmıştım. Ama çok uzun gitmiyor önünde sonunda deri sarkıyor, o yüzden yüz ve boyun germe ameliyatı oldum. Şimdi memnunum

Meme dikleştirme de his kaybı oldu mu?olduysa geçti mi ve geçtiyse ne kadar sürdü? Bende sabah dikleştirme yaptıracağım
Korkmayın,ben bunu başka bir başlıkta yazdım, bir memede 2 ay sonra, diğer memede 5 ay sonra his kayıpları yerine geldi ve tüm memede olmuyor kayıp hissi, küçük alanlarda parça parça oluyor. Bazen de hiç olmuyor,hisler aynen devam. Ama kalanı görmedim

Arkadaşlar gıdı lipo da bugün 4. Günüm ve bariz bir şekilde hatta ameliyatın ilk gününden beri konuşurken gülerken ağzım sağa doğru kayıyor.dr olabilir geçici dedi.çok endişelendim

Merhaba, ne kadar yamulma var? Benim de olmuştu, ben başta anlamamıştım,sinirler hafif zedelenmiş ve akabinde yüz felci geçirmişim, 40. Gün fark ettik. Yukarı doğru masaj kurtardı beni. 1 yıl içinde düzelir ama nöroloji görsün mutlaka. Hasara göre değişir, benim sol kaşım kalkmıyor artık, düzelmedi, botoks ile yukarı alınıyor, 2 milim kadar, fazla değil. Dudakda hafif çarpıktı, dolgu ile eşitlediler. Bu ameliyatımda, yanak kaldırma ile sabahları sol aşağı çekmesi epey geçti

Merhaba, ne kadar yamulma var? Benim de olmuştu, ben başta anlamamıştım,sinirler hafif zedelenmiş ve akabinde yüz felci geçirmişim, 40. Gün fark ettik. Yukarı doğru masaj kurtardı beni. 1 yıl içinde düzelir ama nöroloji görsün mutlaka. Hasara göre değişir, benim sol kaşım kalkmıyor artık, düzelmedi, botoks ile yukarı alınıyor, 2 milim kadar, fazla değil. Dudakda hafif çarpıktı, dolgu ile eşitlediler. Bu ameliyatımda, yanak kaldırma ile sabahları sol aşağı çekmesi epey geçti
Merhaba. Sol kaş neden kalkmıyor. Hangi ameliyatta hasarlandı?

O ilk ameliyatımda olmuştu, çok acemiydim o zamanlar, kaç sene önce, gıdı vaser lipo yaptırmıştım, zedelenmiş, 40 gün sonra şişler inince anlamıştık, şimdi bir şey kalmadı
Gıdı vaser liponun kaşı etkilemesi çok ilginç. Boyunda yapılan işlemler ağızda kayma yapıyor. Ama kaş uzak bir bölgeye. Çok riskli bu operasyonlar. En kötüsü de bir defa olupda harika olduk diyemiyoruz. Hep bir şey çıkıyor. Geçmiş olsun canım.

Gıdı vaser liponun kaşı etkilemesi çok ilginç. Boyunda yapılan işlemler ağızda kayma yapıyor. Ama kaş uzak bir bölgeye. Çok riskli bu operasyonlar. En kötüsü de bir defa olupda harika olduk diyemiyoruz. Hep bir şey çıkıyor. Geçmiş olsun canım.
Çok teşekkür ederim, kaşı etkilenesinin nedeni, aynı anda burun estetiği de olmuştum.

1 hafta önce gıdı lipo yaptırdım fakat alt dudağım yamuk kaldı yaptırdığım kişiyi aradığımda anestezi zamanla geçer diyorlar lütfen bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlata bilirse çok sevinirim 😞

X