Gitmek Bilmeyen Misafirlerimi Göndermek İçin Ne Yapabilirim ?

en guzelı hasta ol olmasanda ol:) once akıl vermeye kalkacaklar ama sonradan evde ısler yurumeyıp onlerıne hızmat eden olmayınca anlarlar dıye dusunuyorum. ama bılemıyorum bu ınsanlar yuzsuz resmen evın darma duman olsa pıslıkten bakılmasa razı olman gerekır. 5 gunde 150 lıra harcamıssın sakın daha fazla acılma ev alacaksın

hepinize çooookk çooookkk teşekkürler siz olmasaydınız bukadar cesaret edemezdim valla kalp kırmadan hallettim kimse üzülmeden gülerek falan gittiler ohhh şükürler olsun eşimlede sorun yaşamayacağım

hadi geçmiş olsun canım olur ya gelmek isterlerse müsait değiliz falan de kesinlikle kabul etme.:KK53::KK53:

birde benim kizdigim noktalar farkliydi aslinda,
insanlarin arkasindan dedikodulari yapilip cehaletlerinin sorgulanmasiydi belirtmek isterim...
ha birde resim olayi...

Resim konmasının sebebi şuydu. İnanmayan fake diyenler olmuştu ispatlamak için koymuştu hadi dalga geçelim şunların tipleriyle felan değildi amaç.

Resim konmasının sebebi şuydu. İnanmayan fake diyenler olmuştu ispatlamak için koymuştu hadi dalga geçelim şunların tipleriyle felan değildi amaç.

olabilir inan inanirdi inanmayan inanmazdi ayrica resmi gorenler dalgayida gecti yani...
biri sizin resminizi koysa gizli cekip hosunuza gidermi...
yada arkanizdan bu kadar dedikodu yapsa..

maddi durumlarıda oldukça iyiymiş ben olsam otelde kalırdım başkasına rahatsızlık verene kadar gerçi o düşünce yok anlaşılan onlarda olsa ameliyat olmuş bi kadının evinde kalmaya gidilmez yaa çok ayıp:KK47:

ilksah gelirlerse bu sayfaya yaz yine yada gelmek isterlerse ama umarım gelmezler bi daha öpüyorum seniii hadi geçmiş olsun :KK16::KK16::KK16:

yaf eklentide bir tuz çuvalı vardı ne alaka :KK37::KK37:

hem neyse arkadaşlar gitmişler artık

hoş bi misafirlik olmamış

ped olayı falan ama

ALLAH kimseyi kimsede kalmaya muhtaç etmesin inşallah

olabilir inan inanirdi inanmayan inanmazdi ayrica resmi gorenler dalgayida gecti yani...
biri sizin resminizi koysa gizli cekip hosunuza gidermi...
yada arkanizdan bu kadar dedikodu yapsa..

Yaptırdılar valla.. Kimse kimseye yük olmasın. Anasına babasına bile..

ah ah o misafir sorunu bizde de vardı
dayımın kızı evlendi ve bizim
15 dakika uzağımıza gelin geldi
afadersiniz ama pırtlrtsan duyulcak okadar yakın
e bunlar gece gündüz bizde yatıya kalırlar
hafta sonu parka gezmeye gideriz derler
lan manyak hafta sonu gezmeye gitmek istiyosan hafta başından ne geliyon gel cumadan madem yok bütün hafta bizde telefon ellerinde heryeri ararlar postane bize çelışıyo
misafir çağırırlar
bide biz bunları çağırdık demekte yok çat kapı çalar
misafir
haber vermediniz moduna geçersin e sizin kız çağırdı
ouyo bi kerede ramazanda yemeğe çağırmış ve yine haberimiz yok
e ona göre yemek hazırlıyosun
sonra bi telaş bi panik
tabi dışardan yemekler hazır alındı millet açmı kalsın ramazan mübarek
ya kıslar
annesi yani dayımın karısı gelirdi güya kızına geliyo yazın gezmeye
ama bizmki kurnaz
halama gelin bizde onlardayız derdi hem yenge 2 çocuk hem
onlar karı koca çocukları evde adım atılcak yer olmazdı
dayınmın karısı hadi size gidelim kızım ben size geldim halanda kaldık kalacağımız kadar derdi hemen a anne ne farkeder bak burda gelen gidende oluyo ne güzel oturuyoz diyodu
eniştede tam yüzsüz onlara gidilceği zaman işi çıkar kaçardı
ben yada ablam biner onlarla dayı kızının evine bırakmaya giderdik neymiş yolları karıştırır kaybulurmuş gelirken kaybolmuyonya
kimse elinei cebine atmazdı
7 -8 kişilik yolparasını çekerdik onların benimkini çekmesi gerekirken ben tekbaşıma birsürü yol parası öderdim
insan kullanmayıda çok iyi bilirleri
dayı kızı nişanlandı nikah olacak
burda saçı babam yaptırdı
damat bey gel kızı al demi yok saç baş yapılmış e normal dolmuşada bindiremessin hadi taksi tuttu babam nikaha götürdük enişteye al nikahı kıy dedik
e daha neler neler
beyfendi nişanlandıya
dayı kızıyla
kövde oldu tabi nişan
burda çevresi varmış
anneme diyo e hala arkadaşlarımı eşimi dostumu çağırayım
da burdada yapalım annemde yapın oğlum dedi enşteden dahiyane fikir
sizin ev büyük masafda kocaman sizde olsun annemde olur sen sabahtan ne ikram etceksen getir meyvesiydi kolasıydı
pastasıydı
dedi biz hazırlarız sende getirirsin arkadaşlarını deyince
e ozaman kalsın daha maaşı almadım
bürsürü masraf olur bana dedi
beyfendiye bak
nam yapcak
ama bizim parayla
olduannemde sen bilirsin
dedi damat bey poposuna baka baka gitti fdaha neler neler
anlat bitmez

canım sendeki misafirler ilkşahınkindekilerden daha betermiş yazık size ya vallahi okurken içim daraldı :KK37:

Valla 1 saattir okuyorum tüm dikkatimde.. Sonunda gitmişler çok şükür. Ya ben babamın evinde bile 1 gece zor yatarım insanın kendi evi gibisi var mı? Nasıl bir karakter böyle anlamadım..

tatlılarım biz 5 gün hiçbirşey demedik konuda açmadım buraya sıkıldım ettim diye
ama hep nezaman gidecekler merak ediyordum
perşembe akşamı eşimin kardeşi bizdeydi
''abi siz nezaman gidiyorsunuz ona göre tekrar geleyim görüşelim'' dedi
o da meraktan muhtemelen
adam demez mi ooo biz daha 10-15 gün falan burdayız görüşürüz...
biz eşimle şok olduk

bize sordular mı ilksah bak bizim işimiz uzun 5 gün kaldık daha 10-15 gün kalmamızın mahsuru varmı işleriniz varsa gideriz falan diye sorabilirlerdi

ukalaca hiç sormadan ooo biz daha 10 gün burdayız diyorlar bu ne saçmalık yaa
onu duyduk sonra sabaha kadar uyumadık eşimle 10-15 gün naparız ya bunalırız maddi manevi yani

birde madem misafirliğiniz bu kadar uzun 20 gün dile kolay telefonda gelebilirmiyiz derken biraz uzun kalıcaz ama müsait olacakmısınız der insan
bende 1 hafta bizde kalırsınız 1 hafta başka bir akrabanızda diye bilirdim

ben sordum hangi gün hastanede işiniz var pazartesi dedi hmm tamam dedim pazartesi hastaneye kontrole sonra salı giderler

ama hep böyle yapıyorlarmış 15-20 gün tedaviyi burda geçiriyorlarmış 2 ay sonra tekrar geliyorlarmış

o yüzden de bir iki kaldıklarına birdaha gidemiyorlarmış daha öncede kovulmuşlar sefaköyde bir akrabalarından

gittiler sende kurtulduguna gore konuyu uzatmanin insanlari daha fazla cekistirmenin alemi yok diye dusunuyorum...:KK34:

tweety misin nesin.sanki aynı olay senin başına gelse bu kadar sabırlı olabilicektin.insanlar derdini anlatıyo burda.kız ne kadar üzüldüğünüde belirtiyo.sen olsan 3. günden kovardın eminim.insanları anlamadan yaftalamayın.karşıt fikirli olucam diye direniyosun hala

Resim konması ve bu kadar çok dalga geçilmesi hoş değil. Ama birinin evine bu kadar yayılmak(buna misafirlik denmez bence) kişisel temizlik malzemesine kadar ev sahibine aldırmak hadsizliğin daniskası. Evet Türk insanı misafirperverdir. Ama yatıya gelecek misafir ev sahibinden izin alır, kaldığı müddetçe ev sahibine de yardımcı olur baş köşeye kurulmaz. Önüne konan yemeğe de burun kıvırmaz. Benim bildiğim böyledir.

tweety misin nesin.sanki aynı olay senin başına gelse bu kadar sabırlı olabilicektin.insanlar derdini anlatıyo burda.kız ne kadar üzüldüğünüde belirtiyo.sen olsan 3. günden kovardın eminim.insanları anlamadan yaftalamayın.karşıt fikirli olucam diye direniyosun hala

düzgün konus...beni taniyormusun ki konusuyorsun kendinden bu kadar emin olma,
fikirlere saygi duymasini ogren benim fikrim boyle evet insanlari anlamadan yaftalamayin,
o zaman sende beni tanimadan konusma...

resimleri daha o an kaldrdm ben ya biri geldi yok kazenin işi bu fake konu oyun oynanıyor sizinle yazmayın cvp deyince yüzlerini belli etmeden foto çektm koydm sonra hemen kaldrdm

X