Gitsin artık şu göbek diyenler buraya!!!

Less-is-More

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2018
8.031
29.857
35
Merhabalar herkese. Kendimi bildim bileli göbek cevremde hep fazlaliklarim vardir. 2 sezaryen dogum yaptim, kilom cok degismedi, hatta gebeliklerimde 7-8 kg anca aldim ama gobegim hep benimleydi. Emzirirken diyet ve spor girisimlerim oldu. Guzel de sonuc aldim ama bir sure sonra biraktim. Simdi tekrar baslayip surekli hale getirmek istiyorum. Benimle aralıklı oruc, yuruyus ve gobek hareketleri yapmak isteyenler buyursun gelsin. Ilk etapta niyetim gunluk 30-40 dklik yuruyusler ve 12/12'lik aralıklı orucla baslamak. Tempoya alışınca chloe ting abs videolarina da baslamayi düşünüyorum. Aralikli oructa aclik saatini 14e cikarip hem yuruyus, hem abs egzersizi ile devam ederim diyorum. Bu sefer basarili olacagima inaniyorum. Isteyen herkesi beklerim 🤗

Kilonu ve boyunu yazar misin? Hedefin nedir?
Ben su an 1.60 boy, 62 kg.yum. hedegim 56ya dusmek ama ilk hedefim gobegi eritmek
Benimde iki sezeryan,kilo gidiyo ama göbek duruyo 🤦🏻‍♀️
Alt karın için yapılması gerekenler var,mekik çekmek değil. Alt karın çalıştırıp toplama yapmak lazım.
Onun içinde bacak hareketleri çalışmak lazim.

Benimde iki sezeryan,kilo gidiyo ama göbek duruyo 🤦🏻‍♀️
Alt karın için yapılması gerekenler var,mekik çekmek değil. Alt karın çalıştırıp toplama yapmak lazım.
Onun içinde bacak hareketleri çalışmak lazim.
Chloe ting videolari ise yaramisti bende kismen. Bir de gercekten kaliteli korse kullanmak da faydalıymış. Ben pentiden bir tane aldim, fena degil ama surekli su ictigimiz icin calisirken lavaboya gitmek sorun oluyor 🤣 mayo seklinde benim aldigim. Giy cikar cok buyuk dert

Chloe ting videolari ise yaramisti bende kismen. Bir de gercekten kaliteli korse kullanmak da faydalıymış. Ben pentiden bir tane aldim, fena degil ama surekli su ictigimiz icin calisirken lavaboya gitmek sorun oluyor 🤣 mayo seklinde benim aldigim. Giy cikar cok buyuk dert
Benim aldığım korsenin haddi hesabı yok🤦🏻‍♀️
Alttan çıtçıtlı olanlar var galiba. Ona bakicam bu sefer de

Ben kendimi bildim bileli hep zayıf biriyim ama belim kalın azıcıkta göbüş var illet gibi kurtulamıyorum🤭😅Emzirme yüzünden birseylerde yapamıyordum, bir haftadır emzirme işim bitti, şimdi egzersiz yapıyorum bel için.Birde şu orucu tutcam hem sağlığım için hemde fazla yağlardan kurtulmak için.Burası banada sizede verimli gelsin inşallah 🤲 göbüşsüzlerin topiği olsun zamanla🤭🤭

Merhaba, göbek sorunum var. Alt karın, üst karın, simit. Onun haricinde kilo sorunum yok. Sadece gönçbek gitsin istiyorum. Toplamda 10 kg. yağ vardır göbekte. Diyet yapmıyorum, gün aşırı 40 dk. tempolu yürüyüş yapıyorum. Aralıklı oruç vs. gibi diyetler bana uygun değil. Porsiyonları azaltıp, kilo yapıcı şeyleri mümkün olduğunca az yiyerek katılabilirim size.

Ben kendimi bildim bileli hep zayıf biriyim ama belim kalın azıcıkta göbüş var illet gibi kurtulamıyorum🤭😅Emzirme yüzünden birseylerde yapamıyordum, bir haftadır emzirme işim bitti, şimdi egzersiz yapıyorum bel için.Birde şu orucu tutcam hem sağlığım için hemde fazla yağlardan kurtulmak için.Burası banada sizede verimli gelsin inşallah 🤲 göbüşsüzlerin topiği olsun zamanla🤭🤭
Supersin, hosgeldin 🤗 bende de ayni sorun var. Bende polikistikover sendromu var. O sebeple gobek ve bel cevresinde yaglanma sorunu yasiyorum. Diyet ve sporla ustesinden gelebiliyorum aslinda ama sureklilik olmayinca basa donuyorum. Hep birlikte basarabiliriz bence 😍

Merhaba, göbek sorunum var. Alt karın, üst karın, simit. Onun haricinde kilo sorunum yok. Sadece gönçbek gitsin istiyorum. Toplamda 10 kg. yağ vardır göbekte. Diyet yapmıyorum, gün aşırı 40 dk. tempolu yürüyüş yapıyorum. Aralıklı oruç vs. gibi diyetler bana uygun değil. Porsiyonları azaltıp, kilo yapıcı şeyleri mümkün olduğunca az yiyerek katılabilirim size.
Kendini daha iyi tanirsin tabi ki. Bu topigin amaci gobek eritmek. Hangi yontemi kullanacagin sana kalmis 🤗 ben de cok sıkı bir diyet yapmiyorum aslinda. Simdilik aksam 8 sabah 10 arasi yemeyi kestim. Alisirsam aksam 6ya cekecegim. Bakalim sonuca gore degisebilir. Hosgeldin aramiza 😍

Korseyi sürekli mi kullanıyorsunuz, ile yarıyorsa ben de kullanayım ama çok daralıyorum içinde.
Korseyi ise baslayinca kullanamadim. Mayo seklinde aldığım icin gun icinde lavaboda zor oluyor giyip çıkarmak. Bir sure kullaninca alistim aslinda, oyle cok bunaltici degil benim kullandigim. Ise yariyor mu bilmiyorum. Uzun vadede kullananlar memnun kalıyor genelde

X