Gittikçe Kilo Aliyorum

bendede aynisi oldu tiroitlerinize baktirin bas bolgenizde aşırı terleme ve ayak agriniz varmi

Üstlerde göğüs de önemli, göğüs büyükse zayıf da olsanız small giyemiyorsunuz, 175 im 53-54 falanım sanırım , genelde m giyiyorum, bol kesimlerde s giyiyorum niye tombul tombul memeler :KK70:
Meme küçültme ameliyatı olmak zorunda kalmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum :KK200: Şimdi de çok minik değilim ama en azından bedenimle uyumlu göğüslerim mesela bikini alırken alt bedenimi 36 üst bedenimi 40-42(ipli) alıyorum hala benim sırt ölçüm küçük ama sadece memelerin ebatı büyük :KK43: ameliyat öncesi halimi hayal bile edemezsin :kusmuk:

Arkadas kilo aldigi icin buradaki insanlari suclayacak neredeyse.. Onu yapamiyorum buna halim yok sunu yapasim yok.. kk olarak cerrahi mudahale mi yapsinlar? el-irade. Alma marketten ivir zivir seyler, almazsan elinin altinda olmazsa yemezsin dicem ama onemli olan elinin altinda da olsa yememek. Hic olmadi olculu yemek. Nefsini korelt kapat paketi.

Arkadaşım ben de diyetteyim sonucta bogazı tutmaktır yani...

Meme küçültme ameliyatı olmak zorunda kalmış biri olarak seni çok iyi anlıyorum :KK200: Şimdi de çok minik değilim ama en azından bedenimle uyumlu göğüslerim mesela bikini alırken alt bedenimi 36 üst bedenimi 40-42(ipli) alıyorum hala benim sırt ölçüm küçük ama sadece memelerin ebatı büyük :KK43: ameliyat öncesi halimi hayal bile edemezsin :kusmuk:

Anammm bende alt 36 üst 38 diye kendimi Pamela Anderson sanıyorum :KK70:

Aynen sırt 70-72 falan göğüsler 93 mü ne epeydir ölçmedim bir de nedense şişip duruyorlar bu ara :KK70:

Verirsiniz dert etmeyin. Ben de hamileyken 23 kilo aldım 1.5 sene içinde 14 kilo verdim.
Emzirme dönemimde annem ve kv ye sütün artsın dedikce ben ittim elimin tersiyle.
Bir de bende gebelik şekeri çıkmıştı,seker kalıcı olur diye çok endişe ettim ve şekeri ölçülü biçimde azalttım.

Zaten bebek yürümeye başlayınca pesinde koşmak da kilo verdiriyor.

Ama öncelikli olarak doktora gidip şeker ve troidinize baktirin.

Anammm bende alt 36 üst 38 diye kendimi Pamela Anderson sanıyorum :KK70:

Aynen sırt 70-72 falan göğüsler 93 mü ne epeydir ölçmedim bir de nedense şişip duruyorlar bu ara :KK70:
şu an ölçümüz aynı 72 civarı göğüs altı ölçüm göğüs üstü ölçüm de 93. Eskiden göğüs üstü ölçüm 98 di. bikini üstünü ben ipli alıyorum arkası bağlamalı olabilmesi için. üçgen olanlarda 42 ye ancak sığıyo memeler :KK70:

yememekten başka çözüm yok ki

hamilelikte 14 kilo aldım
7 ayda 13 ünü verdim 1 kg benimle
49 kiloyum ama hedefim 47

bunun için paketli gıda- fast food- öğlenleri ekmek - dondurma dışındaki tatlılara veda ettim.
kolesterolüm de olduğu için tereyağ ve hamurişleri de çok kısıtlı

akşamları da 20 dk spor ile başladım.

emek olmadan olmaz, yemeyi bırakın.

sağlıklı beslenin.

şu an ölçümüz aynı 72 civarı göğüs altı ölçüm göğüs üstü ölçüm de 93. Eskiden göğüs üstü ölçüm 98 di. bikini üstünü ben ipli alıyorum arkası bağlamalı olabilmesi için. üçgen olanlarda 42 ye ancak sığıyo memeler :KK70:

Ben gibi biri daha varmış çok sevindim :KK70:

Ben iplilerde çok sallanıyor gibi hissediyorum, şu spor sutyeni tarzında olanlar var ya onlardan alıyorum hem kalın askılı hem bastırdığı için küçük duruyor biraz, hem de sıkı kavrıyor.

Size memedaş diyebilir miyim :KK70:

Konu sabihi çok atarlısın yahu, emek vermeden olmuyor şahane vücut, o mankenler vs neler yapıyor bir baksan küçük dilini yutarsın. Keza sporcular da öyle.

[
63 kiloda bir insan s beden giymezki eski kilonla yeni kilon arasında çok aşırı fark yok arada ki fark yükselmeden vermeye çalış biraz düzenli beslenmek ve hafif rutin egzersiz işini görür.
65 kiloyum, S beden giydiğim çok şey var, bi sıkı olup 65 olmak var, bir de yağ oranı yüksek halde 65 olmak var

F Fosforbronz sana bir taktik vereyim ben böyle epey kilo verdim, tek düşkün olduğum şey çikolata ve tatlı, tatlı ihtiyacımı bastırmak için latte (şekersiz tabiki, kahve ve süt ile) ve yanında leblebi üzüm 1 parça da bitter yedim (en az %70 bitter olacak) , hangi saatte tatlı krizine girersen o saatte yap ben genelde akşamları yapıyordum.

Ben gibi biri daha varmış çok sevindim :KK70:

Ben iplilerde çok sallanıyor gibi hissediyorum, şu spor sutyeni tarzında olanlar var ya onlardan alıyorum hem kalın askılı hem bastırdığı için küçük duruyor biraz, hem de sıkı kavrıyor.

Size memedaş diyebilir miyim :KK70:
Ay tabiki diyebilirsin memedaşım :halay: :halay: Yok valla güzel olanlarda sallanmıyor daha yeni aldım gayet derli toplu güzel gösterdi ama belki meme tipi de etkendir bilemiyorum, bayaa iki akşamımı falan bikini üstü deneyerek geçirdim mağazalarda bayağı bir ter döktüm yarım kilo vermişimdir heralde "kabin azabı" sırasında ama sonunda kendime 2 tane cuk oturan üst bulabildim :eğlence:

Ay tabiki diyebilirsin memedaşım :halay: :halay: Yok valla güzel olanlarda sallanmıyor daha yeni aldım gayet derli toplu güzel gösterdi ama belki meme tipi de etkendir bilemiyorum, bayaa iki akşamımı falan bikini üstü deneyerek geçirdim mağazalarda bayağı bir ter döktüm yarım kilo vermişimdir heralde "kabin azabı" sırasında ama sonunda kendime 2 tane cuk oturan üst bulabildim :eğlence:

Güle güle giyin memedaş:)

X