Gittikçe Kilo Aliyorum

Ama ne laf olsun diye s giyemezsin diyor

Kendinizi şöyle motive edebilirsiniz, mesela abur cubur yiceksiniz kendinize '' Tadını biliyorum, bana bir faydası yok daha önce çok yedim '' diyin ve tarçınlı su için mesela, tatlı isteğini keser. Cips mi istedi, kendiniz patatesi incecik kıyıp iki kaşık yağ baharat ile bir güzel karıştırıp dökün yağlı kağıda, çok güzel sağlıklı tarifler var, ben canım puding istediğinde pekmezli kakaolu muzlu yulaf lapası yapıyorum, kendime diyorum bu genç yaşında kat kat bir göbek mi, yoksa fit düz bi karın mı? Belki saçma gelecek ama canım aburcubur gece yemek yemek vs çektiğinde fit kızlara bakıyorum ki yeme isteğim kaçsın 😂😂😂

Atarli degilim de ben yapamadıklarimi yapmak icin destek istiyorum ama destek yerine kostek olan var

Sen zaten kendine köstekmişsin, konunda anlatıyorsun...Şimdi burdaki mesajlar hep sana güzel tavsiyeler vermiş bir de buraya köstek dedin...
Bence sen kilo vermek için ilk adım olarak bi.psikolog yolu tutabilirsin gibi geldi..hani içinden yapasın gelmiomuş ya

170diye 70 kg normal olmuyor en ideaili 56-58dir malesef.
Yanlış biliniyor yani a 170 sen 70 iyi 160 san 60 iyi kalıbı.
zaten 170 boyla da 53-55 arasina xs giyiliyor
55-58arasi s bu dediklerim tam kalıp icin
tutmak cok zor ama yol bogazdan geciyor malesef
Bende 170 im bu arada yani sallamiyorum😃 s 62-63 lerde olabiliyor giriyorsun icine ama eger biraz daha bolsa. Ve 57kg de durdugu gibi durmuyor.

Son düzenleme:
Boyum 1.75, kilom 63, S beden giyiyorum, elbiselerim de, envai çeşit bulüzlerim de S şu an. Ne bu beden tartışması anlamadım. Demek ki 63 kiloya s giyilebiliyormuş. :halay::KK69:herkesin boyu 1.50 değil ki.

Bişiy diyim mi gerçekten ama gerçekten seni çok iyi anlıyorum. Senelerce 160 boyumla 80 kilonun altına düşmek için uğraştım dile kolay 2005 ten 2018 e kadar kaç sene 13 sene diyetisyenler doktorlar tahliller hep pes etmek zorunda kaldım ve abur cuburun ortasında kaldım depresyona girip bunları şuan kullandığım ve distribütörlüğünü yaptığım ürünleri illa ki al diye söylemiyorum markada vermicem tahlillere göre insülin direnci vardı 2013 te öğrendim diyetler spor salonu ile verdiğim 200 gr 1 ayda sonuç motivasyon düşüklüğü ve en son 2018 nisan ayında 96 kg yi gördüm tartıda ve kırılma noktası her yolu denedim diye düşünüyordum o güne kadar derken bi ürün hakkında bi yerde bi yazı okudum sonra şikayetleri okudum dehşet verici şikayetler vardı açıkça ürünleri kullanırsan ölürsün diye özet geçiyordu şikayetler sanki böyle ölmüyorum dedim hemde hergün tekrar tekrar ölüyordum 5 yaşındaki oğlum anne sen neden şişkosun diyordu ne diyim ne diyebilirdim ki Allah beni böyle yaratmış diyordum yok dedim 96 yi görünce hergün ölmiyim öleceksem bi kere öliyim dedim en yakın distribütörü araştırdım buldum ve Allah razı olsun onlardan öyle destek oldular öyle yardımcı oldular ki ilk 2 ayda 15 kg vermiştim bile geri kalan 6 ayda da 14 kg daha verdim 67 kg ye kadar düştüm 96 dan bende onlar gibi insanlara yardım etmek istedim ve onlara katıldım bu arada aralık ocak arası da mola verdim kullanimima ve kendimi frenlemek öyle iyi öğrenmişim ki kilo almadan hazirana kadar geldim ama tabi boy 160 kilo 67 neden 55 olmiyim ki diyerek yeniden başladım kullanmaya çok şükür hemen farkı hissetmeye başladım her yolu denedigine sende emin misin sadece onu düşün imkansız diye düşündüğün sadece biraz zaman alan bi çözüme sahiptir bunu asla unutma sağlıkla kal... bu yazdıklarımı başka arkadaşa da yazmıştım ama o pasif üye olmuş bari aktif bi konu da belirteyim dedim iyi geceler.

X