Anket Giyim tarzınız

giyim tarzınız?

• Ankete Katılan
    135

waterlily

evli,mutlu,çocuklu
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
708
2
efeet bayanlar yeni konumuz tarzınız yani genelde ne tarz giyinirsiniz? CADIARZU

önce ben söylim yerine göre değişir tabiki de yerimseniben
ama tercihim genelde spor giyimdir.Düşük bel pantolonlar badiler ya da spor gömlekler :icecream:
özel günlerde ise şık ve zarif abiyeler takımlar vs.:kahve:

normalde asla spor gıyım dısında bı tercıhım yoktur kapalı olmama ragmen etek bıle gıymem rahat edecegım tamamen spor seyler tercıh ederım...

bunun dısında buyuklerı zıyaret edeceksek ya da nısanlılıgın gerektırdıgı zıyaretler falan olucaksa mutlaka etek gıyerım, klasık bı tarza burunurum o zaman her ne kadar nefret etsem ve beceremesem de :-)

benimde yerine göre değişir tarzım.normal gündelik hayatta spor giyinirim.kotla penye tamam..ama bi davet düğün olcak en zarif olmak isterim.saçımla,makyajımla,takılarımla...

Bugünlerde kargo pantolonlar rahat sveetler giymeye başladım. Kolay kolayda bu tarzı değiştirmeyeceğim sanırım çok rahatmış meğer. Bir daha o daracık kotlarımı giymeyi düşünmüyorum. Ama özel günlerdede benden kokoşu yoktur sanırım:roflol:

karışık canım istediği zaman spor canm istediği zaman klasik, sivri topuklu ayakkabılarımda var spor ayakkabılarımda ama pantolonlarım hepsi düşük beldir etekde giyerim elbisede giyerim kumaş pantolonda giyerim hepsinide yakıştırdığımı söylerler ama asla süslü püslü böyle şatafatlı şeyler giyemem sadelikten yanayım sade ve şık...

bende genelde spor düşük bel kotlar ve badyler felan ama özel yerlerde elbilseler baya bi klasik:)

yerine göre değişir
çok açık olmamak kaydıyla giyimde kurallarım yoktur
kendi tarzımı olusturmayı seviyorum
cıvıl cıvıl renklerden asla vazgeçemem
uc noktalarda klasik de giyinirim spor da
yani canım ne isterse :kahve:

Herkez gibi klasik bi giyim tarzım yoktur, rengarenk bi giyim anlayışım vardır benim...
Taytlar, uzun tunikler, straplez badiler, elbiseler her zaman ik tercihimdir...
Çalıştıgım iş icabı klasik giyiniyorum ama çokda hoşlandıgım sölenemez...
Kendimi ifade edebilecegim giysiler olmalı üzerimde yerimseniben

değişiyor ama genelde spor
klasiğide pek beceremediğim söyleniyor neyse öle işte :)))))

ofiste klasik giyinirim çeket-pantalon, çeket etek
ama hafta sonları ve akşamları kotumu kazağımı giydim mi benden rahatı yoktur

Genelde spor tercihimdir çokk rahat ediyorum ama yerine göre de değişir çok şık olama gereken zamanlarda çokta şıkımdır:1closedeyes:

genelde kadınsı bir tarzım var; elbiseler, dar bodyler ve dar pantolonlar kullanıyorum...bu sene tayt ve bol yün kazakları da çok kullandım...ama spor ve kadınsılıktan uzak kıyafetler nadiren kullanıyorum

yerine göre değişir.
normalde iş yerime çok ciddi bi kuruluş olmadığı için pantolon gibi duran eşofmanlar olurya otarz eşofman giyipte gelirim.genel zamanlarda bi kot bi boğazlı badi tamamdır giyinmem.ama bi yere gidileceği zaman düğün dernek vs zamanlarda tabiki biraz classic giyinirim....

genelde şık kotlar altına sivrı burun botlar ustune sık badı yada gölekler gıyerım.makyajda yapınca şirkette kımse benı gecemez.
özel bı davete gıdıyorsam klasık gıyınırım.toplantılarda klasık etek-ceket yada pantolon ceket gıyerımmm.gene en gusel benımmmm:icecream:

Giyinmeyi severim ama takıntılıyımdır renk ve kumaş seçimlerinde.
Genelde tercihim elbise ve Etek bluz giymek oluyor ama ortam buna müsait değilse pantalon,jean giyiyorum çok uçta giyinmeyi sevmem herkeste olan kıyafetlerden hoşlanmam moda diye illaki birşey alıp dolabıma koymam Kendime göre Klasik bir tarzım var.

X