Anket Giyim tarzınız

giyim tarzınız?

• Ankete Katılan
    135
genelde spor giyinirim klasik giyimide kendime yakıştırmam ztn en fazla 1 - 2 tane kumaş pantolonum vardir onlarida 40 yilda bir giyerim

iş icabı klasik giyinmem gerekli ama ben yinede spor kesim kumaş pantolonlar kazaklar giyinip tarzımı bozmuyorum

spor, spor, spor:dance::dance::dance: işe bile uydurdum, kot kadife, oh rahat botlarım, canlarım benim, spor hırkalar, üstler ay iyi ki varsınız, ben sizsiz ne yapardım rahat kıyafetlerim benim:1hug:

Yerine göre değişiyor tabiii!!!
Ama benim gibi dengesiz biri ne giyer tahmin edersiniz artık!

özel günler harici her zaman spor giyinirim.
iş yerinde de kıyafet problemi olmadığı için sürekli kot giyerim.

Yerine göre sporda giyinirim klasikte..
Bana yakıştığını düşündüğüm her kıyafeti giyerim..kaydirigubbakcemile2

ben hem spor hem klasik ortaya karışık bişeyler çıkıyo :) hem rahat oluyorsun hemde şık bi görünüm oluyor

Genelde spor.Daha dogrusu pantolon daha çok giyiyorum.Ama işim gereği zaman zaman klasik giyinmek durumunda kalıyorum.yine kumaş pantolon tercıh edıyorum.etek,elbıse gıyemıyorum pek ama çok sevıyorum.

önce rahatım diyorum coğu zaman.
neredeyse düğünlere bile spor giyiyorum bazen abartıp.
anne olduktan sonra biraz dikkat etmeye başladım.
bazı kıyafetleri yakıştıramadım kendime.
bakalım daha da gittikçe yaş,nasıl olacak :nazar:

spor...rahatlığı severim
ama gideceğim yer klasik gerektiriyorsa giyerim istemeyerekbenneyaptımki

genelde şık gynmeye çalışırım.. ama üniversite öğrencisiym we mühendislikte okuorum okulumuzda kız sayısı az öle topuklu frapan şeyler giymiorum okula gderken..ama sınaw zmnları bnden salaşı yok :KK70:

Folk ve etnik tarzda giyinirim ben. Dogal olmayi severim, pek makyaj yapmam. :119: Kiyafetlerimde dogal renkler kullanirim. Fazla parlak renkleri sevmem. Saclarimda örgüyü hep kullanirim. Zaten dinledigim müziklerle giyim tarzim bagdasiyor. :KK24: Halk müzigi ve etnik müzik dinlerim.
Bazen hippi gibi olurum daha salas ve rahat. Spor giyimi ve klasik giyimi pek sevmem. Modadan nefret ederim. :KK19: Özgün olmayi severim. :KK66:

Ruh halime ve gireceğim ortama göre giyiniyorum.Bir gün klasik ,bir gün spor ...sürekli değişiyor .

15-20 yaşları arası siyahtan vazgeçmezdim üstüne mor ya da siyah deri ceket ,altınada siyah converselerimi çektim mi tamamdı .Şimdi öyle değil tabi .

Son düzenleme:
X