Gizli Narsist kurbanıyım

Emeğinize sağlık tek solukta okudum...ve çok güzel ince detaylar vermişsiniz...rabbim bu tür kisilerden uzak eylesin evlatlarımızı...
Birde o zaman bu tip kisiler çok zeki oluyor galiba çünkü manipüle etmek zeka gerektirir değil mi???
Halamin kızı çok sevdiğim ablamın ilk eside öğretmendi ve aynı sizin anlattiklarinizla ortusuyordu...2 ay dayanabildi boşadı adami

Ben okudum.benimde kaynım aynı.esim artik uzak duruyo.ama malesef bir araya gelmek zorunda kalabiliyoruz.bunlar adamı hasta eder zaten hastaydı derler.genelde cocuklukta maruz kalınan sisdetten olurmus ki kaynım çok şiddet görmüş.asla ama asla duzelmiyolar.uzak durmaktan başka çıkar yol yok.ve herkes onu Melek saniyo

Bende gizli narsit kurbanıyım tam okumadım ama.
1-kiskanctir
2-baskici,otoriter, hiçbir hatayı kabul etmez, seni suçlar, aşırı manipülatif, merhametsiz vs....

Evet kurnaz sinsi ve zekiler.Yok bunlarla ömür geçmez.tımarhanelik ederler adamı.Allah kurtarmis.gecmis olsun.

Çocuklukta yaşanan sevgi ve değer eksikliğindenmis.oyle dedi uzman

Çocuklukta yaşanan sevgi ve değer eksikliğindenmis.oyle dedi uzman
Evet malesef.ama aciyamiyorum artık.cunku kendisi menfaatleri için evlatlarını bile umursamaz.basina ne gelse bizden biliyo.hic alakasız konularda bile.yalan söyler ama herkese farklı bı yalan.cok enterasanlar.

Bazı şeyleri o kadar doğru ki hatta birebir yaşamışız. Sadakatsiz ve bunu çok normal gördü hep algilarimla oynadı cildirtip sen delirmissin bunda ne var yada abartiyorsun dendi. Kendi çok dürüst profili çizdi. Hep ikinci planı olarak bı kızı tuttu son bir senedir arkamdan iş cevirdi ağladı yalvardi affettirtti en sonunda da beni yüzüstü bırakıp gitti o kıza aşırı love bombing yapardı mesela bir gün çok iyi bir gün çok kötü gün içinde bile değişirdi. Hatta bir gece önce çok iyiyken öteki gün beni terketti o hafta kapımda yatmıştı mesela. Sözler yeminler vermişti. İki aydır o kızla sesi cikmiyo mesela. Konularima da bakabilirsin ve ben çok üzülüyorum bazen. Hatta o kızı bile manipuel etmişti barışmak için önceden. Cinsllik sırasında üçüncü kişiyi katıyor muydu? Laf arasinds Şaka yaptım diyodu sonrasında da 'narsist mağduru' diye Instagram sayfsi var bakabilirsiniz empat narsist mağduru olması lazım.

Narsist eşle evlilik ve ardından narsist bir adamla Nisan sureci yaşayınca narsistleri çeken kişinin ben olduğumu anladım. Terapi ile çözdüm durumu. Yani siz ona değil kendinize odaklanın. Bu arada ben de narsist olduğunu düşünüyorum o hemen hadi bosanalim diyen eş bendim geri kalanlar d birebir aynı kişilik özellikleri. Ama psikiyatristimin dediği şu asla narsiste narsistsin deme asla eşini sevgilisini uyarma

Yani bu cok kotu bir durum.. benim eski sevgilim narsist degildi hafif otistikti ve onlarda narsistler gibidirler biraz, empati yapamayan cok egoist, hep kendini dusunen vs vs. vizdansiz olurlar genelede karsidakine ayrilma noktasinda. Simdi karsima bu tipler ciktimi, duygusuz, hissiz, ben merkezci hemen aninda basiyorum engeli. Aslinda bence hastalik olarak degilde… bize kotu davranildiginda aninda bitirebilsek ne iyi olacak. Boyle hastalikli ruhlarla ugrasmak zorunda kalmayiz

Ha bu arada bu yasimda eger hayat bana bisey ogrettiyse oda ikili iliskide ilk once ben demek diyebilmek. Cunku aksi taktirde kendinden cok fazla veriyorsun ve sonunda sen tukeniyorsun, duygularini, özverini istismar ediyolar. Bundan sonra bende kimseyi kaybetmekten korkmuyorum önce ben!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…