Gizli Narsist kurbanıyım

Biliyorum o sayfayi.çok geçmiş olsun size de.kendileri çok mutsuzlar aslinda bu da onların ömürlük cezalari

Okumadım. Hiç te usenmemissin valla tebrik ederim

Aynen ben de yaşadigim hissettiğim bir durum oldugunda hic ugraşmama zorlamama yolunu seçeceğim

Konuyu okuyamadım herkes gibi ama umarım bir uzman görüşüyle koymuşsunuzdur bu teşhisi, diğer türlüsü googledan bilgi alıp kendi kendimize teşhis koymaktan farklı olmuyor.
Uzman görüşü destekli evet.aslinda bir arkadasin dedigi dogru..kim bize kendimizi degersiz kötü hissettiriyorsa onu bırakmak gerekiyor..bu teşhise bile gerek yok.

Bir solukta okudum hatta içimden "ne kadar da ben" diye geçirdim. Geçmiş olsun öncelikle kurtulduğuna sevindim. Ben narsistin sözlük anlamını bile ondan sonra öğrenmiştim. Ve tüm taşlar ancak o zaman yerine oturmuştu. Onlarla birlikte olmak aynı anda cennet ve cehennemi deneyimlemek gibi bir şey. Verdiği tahribatları onarmak ise çok zaman alıyor malesef.

Onlarin gizli narsist olduklarini anlamak çok zor zaten.Cennet ve cehennemi ayni anda yaşamak...çok dogru...

Konu resmen muhtemel bir n*rsistle hayati sinanmis ve sinanmamislar olarak uyeleri ikiye bolmus
Umarim kimse denk gelmez bu modellere ama sanirim cok var.
Ayni dertten muzdariptim yakin zamanda, oyle zeki meki degiller. Hatta dumduz geri zekalilar. Sucum yokken beni suclu ilan etmeye calisan biri gozumde geri zekali bi zeytinyagi ozentisidir yani. Bu tiplerden ayrilmak da soyle olur genelde, heybeyi iyice doldurursun kotu olan her tarafiyla ama iyice doldurursun hic fark ettirmeden sonra bir anda tekmeyi basarsin. Muhtemel n*rsistimiz sookk
Dimdizlak ortada kalir. Tabi yalvarir yakarir, hadi ordan dersin olmayan ozguveni iyice yerle bir olur. Bu modeller size 1 vurmak istiyorsa siz onu arkasindan vurun. Hic acimadim vurdum cok da mutluyum.

Aynen arkadasim....ödeşmek lazim

Aynısıyla 1 küsür senedir evliyim bir ben bir allah biliyor başkasına anlatsam da inanmaz zaten psikoloğa gitmeye başladım. Toplum baskısından korkuyorum kimseye bir şey söyleyemiyorum zaten dışarda o kadar beyefendi görünür ki herkes sizde bir sorun olduğunu düşünür. Duygularımız birebir aynı kışkırtma sinirlendirme kuşkulandırma şüphe ve kafa karışıklığı. Diyecek bir şey yok heralde bir insanın başına gelebilecek en büyük sınavlardan birisi. Ben intihar bile etmeye kalktım. Saçma sapan şeylerden sizi sinir eder yıpranırsınız ne yapıcam bilmiyorum bıktım boşansam örselenicem. Sizi mutsuz edip sinir ederek bundan beslenen insanlar şeytanın yer yüzündeki sureti bunlar. Nerden geldi beni buldu bilmiyorum sınavım maalesef kendisi.

Evet kurnaz sinsi ve zekiler.Yok bunlarla ömür geçmez.tımarhanelik ederler adamı.Allah kurtarmis.gecmis olsun
Çok kurnazlar egolarını tatmşn etmektir aslında amaçları ne ladar çok poh pohlanırsam o kadar havalanorım özgğvenim artar kafasındalar. Yaşadım böyle bir durum o kişiyle bitirdim ilişkiyi ama o hiç umrunda olmadan tamam dedi. Çünkü sevildiğini biliyordu ona çok değer verdiğimi de neden bitirdiğimi de biliyor onun dengesizlikleri yüzünden. O yüzden bitirsem bile umurunda değildi

Hiç zeki değiller tam aptallar sadece siz sevgi merhamet dolu biri olduğunuz için bu kadarını da yapmaz heralde diyip inanıyorsunuz ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…