Glifor Kullanan Var Mı?

2 ayy mıı oda neee aman alahım çok uzunn 2 ay wc ye koşmak hahaha.
canım bahsettiğin bu hormonlarım benim hep normal seviyede çıkıyor. 84 kilodaykende normal çıkardı şimdide normal çıkıyor. yani tahlillere bakarak bişeyim yok diyebiliriz. ama işte öyle olmuyor nedense inat ediyor bu yumurtalar

erkder canım ben ıspartadayım ankara bilmiyorum ama şifa olacağını bilsem fizana bile giderim antalya daha yakın ıspartada var ama daha iyii olsun istiyorum doktor biryer önerdi ama genç girişm tüp bebek merkezi erkder çok korkuyorum ya tutmazsa yada düşükle sonuçlanırsa külfetide baya ağır bir tedavi hem maddi hem manevi yük altına girmiş gibiyim sen hiç incir kürü vesayire dendin mi ben bir türlü okuduğumdan anlamıyorum siz yazar mısınız o vakte kadar birde böyle devam etmek istiyorum

çiğdemcim mesajının yeni gördüm kusura bakma. ankaradakini hani ucuz diye söyledim sana. öyle eften püften bir yer de değil canım. hani aklınızın bi yerinde olsun die yazdım. antalya veya ıspartada hangi merkezlerin iyi olduğunu tüp bebek bölümüne bi konu açarak sor istersen. fikir edinirsin en azından. çiğdemcim fazla da kafana takma. allah verecek olduktan sonra merkez bahane. sen tedbirini al takdiri allaha bırak. fazla uğraşma yani.
canım incir kürünü hiç denemedim. daha doğrusu deneyemedim. okuduklarımdan hatırladığım kadarıyla ilk önce soğan kürünü deniyormuşsun. adetin ikinci gününden itibaren 15 gün (sanırım) içiyorsun. ikinci ay ise adet olmadan bir hafta önce başlıyorsun yine adet başlangıcından 15nnci güne kadar içiyorsun. bu arada tabi adetten sonra ilk on gün (yumurtlama gününe kadar) günde bir fincan adaçayı içiyorsun.
soğan kürünün sökücü özelliği var. yani kistleri filan eritir, adet gördürürmüş. ada çayı da yine söktürücü özelliği var. incir kürü ise yumurtaları büyütüyormuş. ama bunun kullanım zamanı ne zaman onu bilmiyorum. buralarda biryerlerde bu konularla ilgili topik var onu bulur gönderirim ben sana.
bana neden kullanmadın diye sorarsan hala kanamam var biliyorsun. bitmeden bişey denemek istemiyorum. bir de ramazan filan zor gelir. bu kürlerle ilgilisöylediklerim tahmini şeyler. yine bakar inceleriz topiklerden. tüp bebeğe kadar kullan canım. kaybedeceğin bişey yok.
ha bir de düşüğün tüp bebek merkeziyle ilgili bi sorun olduğunu zannetmiyorum. genetik veya şanssızlık diye düşünüyorum. içini ferah tutki sonuç iyi olsun.

Estrodiol ve progestan tahlillerini biraz açıklarmısınız canlarım..

:sm_cool:Anormalim :sm_cool:
Kafayı sıyırdım galiba..:roflol::roflol:
Oynatmaya az kaldı drum nerde :mymeka:

ERKEN MENOPOZA GıRENLERE*POLıKıSTıK OVERı(YUMURTALIK KıSTı OLAN GENÇ KIZLARA*FSH HORMONU YÜKSEK OLAN ANNE ADAYLARIN *MENOPOZA GıRMıŞ OLAN VE BU YÜZDEN ATEŞ BASMASI SORUNU OLANLARA VE SOĞUK ALGINLIĞI ŞıKAYETLERıNE ÇOK FAYDALIDIR.
kürün uygulanışı:
2 tane orta boy kuru soğanı (kahverengi kabuklu soğan olacak)1*5-2 bardak suyu kaynatın ve içine atın. kaynamaya başladıktan 5 dakika sonra indirin ve ılınmaya bırakın. ılındıktan sonra süzün ve ılk olarak tüketin.günde 2 sefer tüketeceğiniz suğan suyu kürünü 15 gün boyunca uygulayın.
EĞER; yumrtalık kistiniz varsa ve uzun zamandır doğum kontrol hapı kullanıyorsanız bu kürü uygulayın.
daha sonra 2. adetinize 10 gün kala yine 10 gün boyunca uygulayın.
3. adetinize de 10 gün kala yeniden uygulayın .

Son düzenleme:
ıyi haftalar bu hafta özel günlerdeyim abowwkaydirigubbakcemile3

sorma canım ya, bu sabah o kadar zor uyandımki. hala da ayılamadım desem yeridir. şimdi bir saat uyuyup sonra yine işe gitcem. biz ne zaman emekli olcaz çiğdem yaaaa

biz emekli falan olamayız daha rüya gibi geliyor ama şükür iyiki işimiz var iş olmasa ev daha sıkıcı bende uyanamadım daha erkder biz çocuğumuz olunca ne yaopacağız onu düşümn işe uyuyaraktan gideriz artık

biz emekli falan olamayız daha rüya gibi geliyor ama şükür iyiki işimiz var iş olmasa ev daha sıkıcı bende uyanamadım daha erkder biz çocuğumuz olunca ne yaopacağız onu düşümn işe uyuyaraktan gideriz artık

:)))))) bu kadar uğraşmasak mı ne? canım ben yarım saat bi saat yatıcam. öptüm seni

ceylanım özel günlerinde olduğun için mi sesin soluğun çıkmıyor :) bu kadar yoğun musun arkadaşım? gel görün arada bi bize. :)))

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldm.bende glukofene başladım dr 1 tane ile başla ve mide durumuna göre 3e kadar çıkar dedi 3 ay kullanacağm ilk günden beri 2 tane ile başladım bu güm 3cü günüm mide bulantım falan yok sizde hemen başlamışmıydı mide bulantıları? birde ne kadar zamanda hamile kaldınız ne kadar zamanda kaç kilo verdiniz yardmcı olurmusunuz?

kayse canım hoşgeldin aramıza sendede mi polikistik over var birde herkezde bulantı yapacak diye birşey yok kiminde 2 hafta kiminde 2 ay olabiliyor ama sen kendini öğle şartlandırdın mı olmayacağı varsada olur hamile kalmaya faydalı ama kaç ayda gerçekten tam bilmiyorum senin adetlerin normal mi kilodada verdiriyor iştah kesiyor sana günde 3 defa mı önerdi

X