Glukoz 6 fosfat dehidrogenaz (G6pd) çaresizliği :( yardım ederseniz sevinirim

seyma1568

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
3
0
27
Merhaba arkadaşlar 40 günlük bebegim var g6pd enzim eksikliği teshisi bırakıldı malesef ama bulundugum il çok küçük oldugu için doktorlar pek bilgi sahibi değil ne yazık ki o yüzden sadece bakla yememelisin dendi o kadar sizden ricam forum da gördüm aranızda aynı hastalıgı yasayan bilen anneler var bu gönderime yazarlarsa bi kaç sorum olacak kendilerine 😊🙏🏻

Merhaba arkadaşlar 40 günlük bebegim var g6pd enzim eksikliği teshisi bırakıldı malesef ama bulundugum il çok küçük oldugu için doktorlar pek bilgi sahibi değil ne yazık ki o yüzden sadece bakla yememelisin dendi o kadar sizden ricam forum da gördüm aranızda aynı hastalıgı yasayan bilen anneler var bu gönderime yazarlarsa bi kaç sorum olacak kendilerine 😊🙏🏻
Benim oğlumda var bu enzim eksikliği malesef🥺 doktorlarda yeterli bilgi yok malesef bızde de kulaktan dolma ama sor belki cevaplayabilirim. 5 yaşına yaklaştı benim oğlum doğduğunda 4 gün hastanede yattı bu sayede öğrendik

Merhaba dr kadir tuğcu var anne olunca anladım yazın google a oraya değerleri yazın dr cevaplıyor, ve cogu teshısı doğru cıkıyor. Ben son bir aydır deli gibi okuyorum belki yardımcı olur

Ben dogdugumda siddetli sarilik gecirmisim ve g6pdh enzim eksikligi tanisi koyulmus. Bu yasima kadar (33) herhangi bir sorunla karsilasmadim. Bakla ve bazi ilaclara dikkat edin yeter
Gecmus olsun kuzucuga

Benim oğlumda var bu enzim eksikliği malesef🥺 doktorlarda yeterli bilgi yok malesef bızde de kulaktan dolma ama sor belki cevaplayabilirim. 5 yaşına yaklaştı benim oğlum doğduğunda 4 gün hastanede yattı bu sayede öğrendik
Merhaba 1 aylıkken bizede kondu teşhis şuan 2 aylık olduk tahlili tekrarlandı yine aynı sonuç çıktı beni bilgilendirin lütfen çok sıkılıyor içim ne gelirse rabbimden

X